Класиране - I кръг в конкурс 2017/2018 учебна година

За да сте сигурни, че проверявате на правилното място, моля, изберете от лявото подменю "Класиране на ученици", след което от падащото меню изберете "Конкурс 2017/2018", а под него – „Първо класиране”.

Още за първото класиране прочетете тук.

Общо 877 резултата
ИмеКласПредметВид стипендия
1Андрей Върбанов12 класМатематикаОсновна стипендия
2Валентин Вичев12 клас Основна стипендия
3Ани Пендашева12 класМатематикаОсновна стипендия
4Нери Мутафова10 класБиологияОсновна стипендия
5Калоян Кутийски11 класМатематикаОсновна стипендия
6Христо Тончев12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
7Рая Манчева12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
8Ивелин Георгиев12 класФилософияОсновна стипендия
9Таня Христова11 класМатематикаОсновна стипендия
10Христо Конакчиев12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
11Ивана Петрова10 класБиологияОсновна стипендия
12Петър Петров9 класХимияОсновна стипендия
13Сезгин Илиев7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
14Зоя Ксенофонова12 класХимияОсновна стипендия
15Дилян Косев11 класБиологияОсновна стипендия
16Ерик Димитров12 класБиологияОсновна стипендия
17Преслава Христова12 класИсторияОсновна стипендия
18Димитър Червенков11 класБиологияОсновна стипендия
19Радина Илиева12 класФилософияОсновна стипендия
20Мерием Юмер7 класЛитератураОсновна стипендия
21Елонка Харизанова12 класФилософияОсновна стипендия
22Калина Димчева12 класЛитератураОсновна стипендия
23Елиан-Йоан Гоцев10 класИсторияОсновна стипендия
24Симеон Балтаджиев11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
25Елеонора Иванова8 класМузикаОсновна стипендия
26Виктория Генчева11 класЛитератураОсновна стипендия
27Екатерина Ватева12 класБиологияОсновна стипендия
28Елена Зоркова7 класЛитератураОсновна стипендия
29Сибел Джелилова12 класЛитератураОсновна стипендия
30Ирена Асенова11 класФотографияОсновна стипендия
31Валерия Върбанова11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
32Айнур Сали12 класБиологияОсновна стипендия
33Ани Канатова11 класБиологияОсновна стипендия
34Станислав Стоянов12 класФотографияОсновна стипендия
35Адриана Райкова10 класМатематикаОсновна стипендия
36Руси Карарусинов11 класФилософияОсновна стипендия
37Йордан Виденов10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
38Тереза Христова7 класМузикаОсновна стипендия
39Станислава Веселинова12 класЛитератураОсновна стипендия
40Деница Симеонова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
41Виктория Ковачка12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
42Иван Духов10 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
43Катерина Костова11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
44Мартина Тонева11 класЛитератураОсновна стипендия
45Ирина Христова12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
46Аксу Осман12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
47Ива Пискова11 класЛитератураОсновна стипендия
48Светослав Кръстев11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
49Ирена Георгиева11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
50Цветелина Стефанова10 класМатематикаОсновна стипендия
51Нели Игнатова10 класБиологияОсновна стипендия
52Николай Караиванов11 класБиологияОсновна стипендия
53Мария Якимова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
54Алекс Димитров11 класИсторияОсновна стипендия
55Кристиан Джелев9 класИсторияОсновна стипендия
56Катерина Джоуид11 класПсихологияОсновна стипендия
57Доан Шакир10 класМатематикаОсновна стипендия
58Светлина Ангелова12 класПсихологияОсновна стипендия
59Йоана Зелова11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
60Аделина Христова11 класЛитератураОсновна стипендия
61Иван Василев10 класИсторияОсновна стипендия
62Таня Мазнева11 класЛитератураОсновна стипендия
63Андриян Александров12 класМатематикаОсновна стипендия
64Пламена Димитрова9 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
65Али-Джан Али12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
66Александър Проданов8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
67Добри Димитров12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
68Александра Мукарева11 класЛитератураОсновна стипендия
69Светозара Съйкова12 класФилософияОсновна стипендия
70Калоян Ботев11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
71Еда Мехмедали12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
72Борис Пейчинов11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
73Магдалена Стоянова10 класЛитератураОсновна стипендия
74Елван Емурла12 класФилософияОсновна стипендия
75Даниел Даскалов12 класИсторияОсновна стипендия
76Симеон Игнатов12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
77Камен Граматиков12 класИсторияОсновна стипендия
78Кристофър Кирилов9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
79Александър Георгиев12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
80Еркан Моллов12 класХимияОсновна стипендия
81Ивена Сребчева10 класХимияОсновна стипендия
82Лия Михалкова7 класБиологияОсновна стипендия
83Цветелина Ганчовска9 класЛитератураОсновна стипендия
84Ванеса Славчева12 класБиологияОсновна стипендия
85Каролина Христова8 класИсторияОсновна стипендия
86Константин-Денислав Иванов7 класИсторияОсновна стипендия
87Мария Нешева12 класЛитератураОсновна стипендия
88Тина-Мария Бурова11 класХимияОсновна стипендия
89Мартин Панов9 класИсторияОсновна стипендия
90Надежда Борисова7 класИсторияОсновна стипендия
91Светлана Великова11 класМузикаОсновна стипендия
92Радослав Димитров11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
93Христо Палов11 класИсторияОсновна стипендия
94Глория Веселинова10 класЛитератураОсновна стипендия
95Камелия Николова11 класЛитератураОсновна стипендия
96Силвия Иванова12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
97Борис Борисов11 класИсторияОсновна стипендия
98Виктория Ценова10 класЛитератураОсновна стипендия
99Емира Маданска10 класХимияОсновна стипендия
100Атанас Минчев11 класИсторияОсновна стипендия
101Елизабет Ангелова10 класЛитератураОсновна стипендия
102Теодор Бърдаров10 класИсторияОсновна стипендия
103Вилияна Величкова11 класЛитератураОсновна стипендия
104Денка Колева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
105Дойка Иванова10 класБиологияОсновна стипендия
106Мина Бонева11 класЛитератураОсновна стипендия
107Симона Йорданова9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
108Виктория Тотева8 класИсторияОсновна стипендия
109Васил Минков12 класЛитератураОсновна стипендия
110Веселин Василев11 класФилософияОсновна стипендия
111Илиян Тодоров12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
112Марина Михайлова12 класЛитератураОсновна стипендия
113Киара Кръстева11 класБиологияОсновна стипендия
114Траяна Куманова7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
115Ветина Венкова11 класБиологияОсновна стипендия
116Габриела Илиева11 класФотографияОсновна стипендия
117Деница Русева10 класЛитератураОсновна стипендия
118Цветелина Барийска7 класБиологияОсновна стипендия
119Михаела Тимофеева11 класЛитератураОсновна стипендия
120Цветалина Цветанова12 класЛитератураОсновна стипендия
121Камелия Манчева12 класЛитератураОсновна стипендия
122Даница Костова7 класМатематикаОсновна стипендия
123Кристина Секулоска10 класЛитератураОсновна стипендия
124Гергана Васева10 класЛитератураОсновна стипендия
125Калина Хаджиниколова11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
126Марина Господинова7 класМатематикаОсновна стипендия
127Аксения Иванова11 класЛитератураОсновна стипендия
128Алис Колева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
129Катина Кондова11 класБиологияОсновна стипендия
130Кристина Рашева11 класБиологияОсновна стипендия
131Янулка Киримова12 класЛитератураОсновна стипендия
132Маргарита Андреева11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
133Ивайло Кънчев7 класМатематикаОсновна стипендия
134Любомира Димитрова10 класЛитератураОсновна стипендия
135Мира Джантова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
136Джем Мустафа9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
137Лияна Донева11 класЛитератураОсновна стипендия
138Ажда Юсеин10 класЛитератураОсновна стипендия
139Назира Макки11 клас Основна стипендия
140Стелиана Тенева11 класМузикаОсновна стипендия
141Александра Владикин7 класГеография и икономикаОсновна стипендия
142Милка Люцова12 класЛитератураОсновна стипендия
143София Петрова11 класЛитератураОсновна стипендия
144Дейвид Лавчев9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
145Александър Глушков8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
146Светозара Божилова11 класЛитератураОсновна стипендия
147Муджтаба Юсуфи7 клас Основна стипендия
148Мария Станоева12 класЛитератураОсновна стипендия
149Радослав Смаилов12 класЛитератураОсновна стипендия
150Айлин Стефанова8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
151Давид Иванов12 класЛитератураОсновна стипендия
152Габриела Делчева11 класФотографияОсновна стипендия
153Радост Туджарска12 класЛитератураОсновна стипендия
154Илаф Хабаба9 клас Основна стипендия
155Илина Грозева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
156Боян Райков7 класМатематикаОсновна стипендия
157Нур Осама8 клас Основна стипендия
158Веселина Димитрова11 класЛитератураОсновна стипендия
159Пламен Генов10 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
160Теодор Орозов9 класИсторияОсновна стипендия
161Севда Хасан10 класЛитератураОсновна стипендия
162Георги Янчев7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
163Йоана Чорбаджийска12 класХимияОсновна стипендия
164Марина Иванова9 класМузикаОсновна стипендия
165Ириней Василев10 класФизика и астрономияОсновна стипендия
166Александър Габровски9 класЛитератураОсновна стипендия
167Петя Стоянова12 класФилософияОсновна стипендия
168Юлиян Тасев11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
169Хусние Дормуш12 класФилософияОсновна стипендия
170Десита Вълчева12 класБиологияОсновна стипендия
171Катя Либяховска12 класЛитератураОсновна стипендия
172Димитър Пандев8 класМатематикаОсновна стипендия
173Михаил Митев12 класЛитератураОсновна стипендия
174Владимир Илиев12 класЛитератураОсновна стипендия
175Симона Николова11 класБиологияОсновна стипендия
176Стоян Андреев7 класЛитератураОсновна стипендия
177Руска Николова11 класЛитератураОсновна стипендия
178Силвия Гичева11 класЛитератураОсновна стипендия
179Наргес Машрафи9 клас Основна стипендия
180Кристиян Попов11 класЛитератураОсновна стипендия
181Нели Димитрова9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
182Светослав Стойчев12 класЛитератураОсновна стипендия
183Майа Кръстанова12 класФилософияОсновна стипендия
184Мерлин Мехмед12 класЛитератураОсновна стипендия
185Тенчо Костирев9 класИсторияОсновна стипендия
186Захра Машрафи9 клас Основна стипендия
187Марина Андровска10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
188Ивайло Генчев11 класИсторияОсновна стипендия
189Европа Ралева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
190Снежана Стоянова10 класЛитератураОсновна стипендия
191Бетина Дерменджиева12 класБиологияОсновна стипендия
192Елена Таракова12 класЛитератураОсновна стипендия
193Амбър Брадшоу7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
194Йоанна Стефанова10 класЛитератураОсновна стипендия
195Айлин Мусова12 класХимияОсновна стипендия
196Ели Кирова11 класЛитератураОсновна стипендия
197Октай Алиев11 класИсторияОсновна стипендия
198Йорданка Василева12 класЛитератураОсновна стипендия
199Ваня Иванова10 класЛитератураОсновна стипендия
200Екатерина Волкова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
201Ивайло Божилов12 класФотографияОсновна стипендия
202Виктория Василева12 класЛитератураОсновна стипендия
203Дария Иванова-Разумова10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
204Здравко Стефанов11 класМузикаОсновна стипендия
205Мария Палашева10 класМатематикаОсновна стипендия
206Денислав Димитров7 класЛитератураОсновна стипендия
207Ибрахим Ибрахимов8 класБиологияОсновна стипендия
208Маряна Стоянова12 класЛитератураОсновна стипендия
209Инна Димитрова7 класЛитератураОсновна стипендия
210Елена Паскалева11 класЛитератураОсновна стипендия
211Иванна Иванова7 класЛитератураОсновна стипендия
212Олга Волкова7 клас Основна стипендия
213Жанета Пейна7 класМузикаОсновна стипендия
214Емине Калвичева12 класХимияОсновна стипендия
215Анастасия Волкова11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
216Джанер Башчобанов11 класХимияОсновна стипендия
217Елина Христова10 класИсторияОсновна стипендия
218Селин Камбер10 класПсихологияОсновна стипендия
219Илиян Червенски12 класМузикаОсновна стипендия
220Иван Иванов10 класМатематикаОсновна стипендия
221Гергана Сотирова12 класХимияОсновна стипендия
222Симеон Шиндаров12 класМузикаОсновна стипендия
223Радослав Георгиев11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
224Нели Делева7 класЛитератураОсновна стипендия
225Мария Бабалиева10 класБиологияОсновна стипендия
226Даринела Вангелова8 класМузикаОсновна стипендия
227Божидар Цветков9 класИсторияОсновна стипендия
228Александър Зайранов10 класМузикаОсновна стипендия
229Биляна Динкова7 класМузикаОсновна стипендия
230Милена Милчева11 класЛитератураОсновна стипендия
231Андреа Атанасова10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
232Йоана Чубриева11 класБиологияОсновна стипендия
233Ина Георгиева9 класЛитератураОсновна стипендия
234Галин Ковачев11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
235Димитър Бойкинов10 класФотографияОсновна стипендия
236Ивайло Костадинов8 класЛитератураОсновна стипендия
237Снежана Ковачева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
238Мария Кокова11 класЛитератураОсновна стипендия
239Еманоела Минчева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
240Калина Илиева8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
241Ирина Благоева8 класЛитератураОсновна стипендия
242Таня Борисова9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
243Лъчезар Вълчев9 класМатематикаОсновна стипендия
244Марта Карамфилова9 класМузикаОсновна стипендия
245Мария Куманова8 класЛитератураОсновна стипендия
246Ванеса Димитрова12 класЛитератураОсновна стипендия
247Роберта Димитрова12 класЛитератураОсновна стипендия
248Константин Гаров12 класМатематикаОсновна стипендия
249Станислава Денева11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
250Таня Оцетарова12 класМатематикаОсновна стипендия
251Мериам Старевска8 класХимияОсновна стипендия
252Мартин Лозанов7 класЛитератураОсновна стипендия
253Ани Попова10 класЛитератураОсновна стипендия
254Георги Данов8 класГеография и икономикаОсновна стипендия
255Георги Горанов7 класМатематикаОсновна стипендия
256Ема Янчева7 класМузикаОсновна стипендия
257Евгени Кайряков10 класМатематикаОсновна стипендия
258Пламен Иванов11 класМатематикаОсновна стипендия
259Йоан Найденов9 класМатематикаОсновна стипендия
260Деница Йосифова12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
261Елена Гарова8 класМатематикаОсновна стипендия
262Христо Добрев12 класМатематикаОсновна стипендия
263Валерия Богданова12 класХимияОсновна стипендия
264Ивана Сиракова12 класЛитератураОсновна стипендия
265Ангелина Ведерникова11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
266Илияна Симеонова12 класЛитератураОсновна стипендия
267Бисер Атанасов11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
268Анна-Мария Донова12 класЛитератураОсновна стипендия
269Анабел Могадам12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
270Росица Иванова12 класБиологияОсновна стипендия
271Сияна Василева10 класЛитератураОсновна стипендия
272Ирина Куртева12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
273Анна Дикелова12 класФилософияОсновна стипендия
274Ирина Ивкина11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
275Климент Костов11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
276Тихомир Михайлов10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
277Мартин Дилов10 класЛитератураОсновна стипендия
278Ивета Македонска12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
279Ния Валентинова11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
280Мартин Благоев11 класЛитератураОсновна стипендия
281Борис Върбанов12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
282Борис Биков7 класМузикаОсновна стипендия
283Стефани Иванова11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
284Никола Стайков9 класМатематикаОсновна стипендия
285Иван Иванов12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
286Божидар Кузманов12 класЛитератураОсновна стипендия
287Синем Мюмюн12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
288Атанас Бобев7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
289Кристиян Борисов12 класБиологияОсновна стипендия
290Бояна Николова9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
291Богдан Върбанов12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
292Петя Петрова12 класИсторияОсновна стипендия
293Виктория Маринова8 класМузикаОсновна стипендия
294Мая Дичева11 класЛитератураОсновна стипендия
295Георги Димитров11 класМузикаОсновна стипендия
296Денислав Бончев9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
297Мария Бойчева10 класЛитератураОсновна стипендия
298Ангел Ефтимов11 класИсторияОсновна стипендия
299Мелиса Шерифова12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
300Туан Нгуен12 класМатематикаОсновна стипендия
301Мирослав Ламбрев12 класМатематикаОсновна стипендия
302Мариела Бушева10 класФилософияОсновна стипендия
303Мартина Георгиева11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
304Сиел Шефкетова12 класМатематикаОсновна стипендия
305Георги Васев11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
306Силви Койчева11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
307Мая Трайчева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
308Димана Петкова11 класЛитератураОсновна стипендия
309Станислав Иванов8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
310Иван Сакаджиев12 класБиологияОсновна стипендия
311Синди Иванова11 класБиологияОсновна стипендия
312Светослава Стаматова9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
313Силвия Лацева12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
314Петър Дюлгеров9 класМузикаОсновна стипендия
315Симона Петрова12 класФилософияОсновна стипендия
316Андрея Георгиева10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
317Христа Петкова11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
318Симона Сотирова10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
319Надежда Иванова11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
320Йоана Борисова11 класЛитератураОсновна стипендия
321Десислава Динчева11 класЛитератураОсновна стипендия
322Цветелина Куманова11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
323Емануил Мавродиев12 класЛитератураОсновна стипендия
324Александрина Славова8 класИсторияОсновна стипендия
325Христиан Желязков10 класБиологияОсновна стипендия
326Елина Тодорова8 класБиологияОсновна стипендия
327Йордан Кюркчийски12 класФилософияОсновна стипендия
328Марина Иванова12 класФотографияОсновна стипендия
329Василена Цачева12 класФотографияОсновна стипендия
330Мария Хубенова7 класМузикаОсновна стипендия
331Ева Ханджиева12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
332Ралица Шайкова11 класФилософияОсновна стипендия
333Васил Анастасов12 класЛитератураОсновна стипендия
334Кристиян Делчев12 класЛитератураОсновна стипендия
335Мария Фроликова12 класФилософияОсновна стипендия
336Сияна Калоянова12 класМузикаОсновна стипендия
337Ангел Димитров11 класФилософияОсновна стипендия
338Катерина Желева12 класЛитератураОсновна стипендия
339Галена Косева11 класЛитератураОсновна стипендия
340Вяра Андонова7 класЛитератураОсновна стипендия
341Валентина Блажева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
342Боряна Трайчева11 класЛитератураОсновна стипендия
343Габриела Младенова8 класБиологияОсновна стипендия
344Елена Стоева12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
345Краси Хаджиев11 класБиологияОсновна стипендия
346Цветелина Терзиева12 класЛитератураОсновна стипендия
347Полина Фотева11 класХимияОсновна стипендия
348Виктория Панайотова8 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
349Николина Димитрова10 класЛитератураОсновна стипендия
350Петя Цветкова11 класХимияОсновна стипендия
351Петя Кръстева11 класБиологияОсновна стипендия
352Десислава Колева12 класЛитератураОсновна стипендия
353Ренета Карова12 класХимияОсновна стипендия
354Волен Димитров11 класМузикаОсновна стипендия
355Исмигюл Хаджиеминова11 класБиологияОсновна стипендия
356Емануел Тонев11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
357Силвина Дерменджиева11 класБиологияОсновна стипендия
358Медина Ушева7 класЛитератураОсновна стипендия
359Георги Гоцев11 класБиологияОсновна стипендия
360Алиса Петкова10 класИсторияОсновна стипендия
361Петър Генчев9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
362Иванина Минкова10 класЛитератураОсновна стипендия
363Михаела Цокова9 класЛитератураОсновна стипендия
364Пламена Манолакева9 класМузикаОсновна стипендия
365Августин Денков11 класИсторияОсновна стипендия
366Георги Александров11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
367Даяна Спиридонова11 класЛитератураОсновна стипендия
368Екатерина Георгиева10 класХимияОсновна стипендия
369Евгения Паскалова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
370Деница Драганова8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
371Теодор Каракачанов12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
372Валентина Горанова11 класЛитератураОсновна стипендия
373Тони Бояджиева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
374Стела Спасова12 класФотографияОсновна стипендия
375Неда Колева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
376Денислав Николов7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
377Гергана Милева7 класИсторияОсновна стипендия
378Христина Франгова8 класЛитератураОсновна стипендия
379Сайя Мирчева12 класБиологияОсновна стипендия
380Ива Станева12 класЛитератураОсновна стипендия
381Арзу Мехмед8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
382Дарина Борисова11 класБиологияОсновна стипендия
383Зинети Йетим12 класЛитератураОсновна стипендия
384Даяна Илиева11 класХимияОсновна стипендия
385Йордан Ганев11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
386Амина Бисерова9 класХимияОсновна стипендия
387Валерия Герганова9 класЛитератураОсновна стипендия
388Божидара Топчиева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
389Георги Михайлов7 класИсторияОсновна стипендия
390Георги Мутафчиев11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
391Стефан Велев10 класИсторияОсновна стипендия
392Цвети-Слава Асенова11 класИсторияОсновна стипендия
393Людмила Павлова12 класМатематикаОсновна стипендия
394Мардирос Овагемян10 класМатематикаОсновна стипендия
395Габриела Николова11 класЛитератураОсновна стипендия
396Ася Атанасова9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
397Борислава Чотрева12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
398Димана Радева11 класЛитератураОсновна стипендия
399Алехандра Петрова8 класЛитератураОсновна стипендия
400Сабел Гератлиева11 класЛитератураОсновна стипендия
401Мария-Йоана Донкова11 класЛитератураОсновна стипендия
402Аниса Емин8 класХимияОсновна стипендия
403Селин Кайлитска8 класХимияОсновна стипендия
404Амира Емин9 класБиологияОсновна стипендия
405Пламен Миланов12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
406Веселин Стефанов11 класМатематикаОсновна стипендия
407Тахир Тахир10 класИсторияОсновна стипендия
408Никол Хайтова12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
409Благовеста Нейчева10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
410Христо Колев11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
411Злата Кула10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
412Кристиян Караасенов9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
413Христа Иванова9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
414Александрина Попова12 класМузикаОсновна стипендия
415Марк Томов9 класЕзикознаниеОсновна стипендия
416Диана Георгиева10 класПсихологияОсновна стипендия
417Йордан Динев11 класБиологияОсновна стипендия
418Преслав Благоев12 класБиологияОсновна стипендия
419Иван Славов8 класИсторияОсновна стипендия
420Велислава Стефанова7 класМузикаОсновна стипендия
421Ахмед Караахмедов12 класХимияОсновна стипендия
422Цветелина Божурска11 класЛитератураОсновна стипендия
423Андрей Иванов7 класХимияОсновна стипендия
424Кристина Александрова8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
425Вероника Тодорова10 класХимияОсновна стипендия
426Марта Бояджиева10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
427Йоан Радоев7 класИсторияОсновна стипендия
428Натали Арпаджиян10 класЛитератураОсновна стипендия
429Мария Бенчева12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
430Симеон Стойчев7 класМатематикаОсновна стипендия
431Севастиян Санков8 класЛитератураОсновна стипендия
432Орлин Кучумбов11 класМатематикаОсновна стипендия
433Юмер Юмеров8 класФотографияОсновна стипендия
434Сюзън Гератлиева11 класЛитератураОсновна стипендия
435Венета Драгнева12 класЛитератураОсновна стипендия
436Николета Мишева12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
437Николета Стефанова11 класЛитератураОсновна стипендия
438Митко Татаров11 класФилософияОсновна стипендия
439Лора Маркова8 класМузикаОсновна стипендия
440Васил Янакиев11 класФилософияОсновна стипендия
441Добромир Здравков12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
442Илин Папазян12 класМузикаОсновна стипендия
443Неда Нешева12 класЛитератураОсновна стипендия
444Богдан Косев11 класМузикаОсновна стипендия
445Ива Стоянова8 класЛитератураОсновна стипендия
446Ева Тодорова9 класИсторияОсновна стипендия
447Димана Крумова7 класМузикаОсновна стипендия
448Данаил Янчев12 класЛитератураОсновна стипендия
449Кристиян Стоянов12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
450Деляна Райкова10 класГеография и икономикаОсновна стипендия
451Нели Минчева11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
452Иван Козарев8 класИсторияОсновна стипендия
453Жулиета Иванова12 класФотографияОсновна стипендия
454Илия Даскалов12 класИсторияОсновна стипендия
455Благой Симандов7 класМатематикаОсновна стипендия
456Теодора-Софи Енчева7 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
457Светослава Стоянова11 класФилософияПоощрителна стипендия
458Анна Пенчева9 класХимияПоощрителна стипендия
459Анита Ичова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
460Даниел Иванов8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
461Димитър Цонев11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
462Айсун Али8 класЛитератураПоощрителна стипендия
463Красимира Рангелова11 класФилософияПоощрителна стипендия
464Анастасия Радева10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
465Aйлин Палазанова11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
466Мария Николова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
467Кристиян Аврамов10 класИсторияПоощрителна стипендия
468Мария Великова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
469Невена Иванова12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
470Михаела Първанова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
471Дефне Димова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
472Астефия Бончева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
473Каролина Доспатлиева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
474Ивелина Митрева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
475Йоана Шомова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
476Искра Романова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
477Йоан Стефанов9 класЛитератураПоощрителна стипендия
478Стилиана Ковачева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
479Денислав Ангелов9 класИсторияПоощрителна стипендия
480Десислава Василева12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
481Али Хасан12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
482Катерина Петрова12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
483Боян Янакиев11 класЛитератураПоощрителна стипендия
484Радостина Иванова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
485Виктория Антонова9 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
486Елица Камарашева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
487Манол Ружинов7 класЛитератураПоощрителна стипендия
488Божидар Минков10 класМатематикаПоощрителна стипендия
489Йоана Русева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
490Милица Михалева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
491Христина Шалева7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
492Мартин Ангелов12 класИсторияПоощрителна стипендия
493Веселина Чотрева12 класИсторияПоощрителна стипендия
494Павела Костова11 класБиологияПоощрителна стипендия
495Симеон Тодорoв10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
496Ясен Дрънгов10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
497Мария Лилова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
498Михаела Иванова10 класПсихологияПоощрителна стипендия
499Косара Жекова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
500Емине Ахмедова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
501Ивелина Владова9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
502Мила Иванова10 класХимияПоощрителна стипендия
503Снежана Илиева11 класФилософияПоощрителна стипендия
504Свилен Василев8 класМатематикаПоощрителна стипендия
505Виктория Мандова10 класФилософияПоощрителна стипендия
506Далия Терзиева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
507Иван Кабаджов12 класМатематикаПоощрителна стипендия
508Виктория Георгиева12 класФилософияПоощрителна стипендия
509Румяна Панджарова12 класФилософияПоощрителна стипендия
510Симона Стоянова12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
511Марта Траянова12 класФилософияПоощрителна стипендия
512Иван Янев11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
513Даниел Влахов12 класИсторияПоощрителна стипендия
514Гергана Кирилова11 класФотографияПоощрителна стипендия
515Ралица Никова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
516Никола Йорданов11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
517Живко Киришев12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
518Георги Димитров7 класИсторияПоощрителна стипендия
519Ивайла Маринова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
520Жени Каракашева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
521Севилай Салим7 класИсторияПоощрителна стипендия
522Стефани Йорданчева11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
523Димитър Чоторов10 класФотографияПоощрителна стипендия
524Боян Вълев11 класБиологияПоощрителна стипендия
525Ивелина Мондешка11 класИсторияПоощрителна стипендия
526Дениза Дурева9 класЛитератураПоощрителна стипендия
527Манка Кичикова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
528Петър Василев10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
529Габриела Дамянова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
530Доника Богданова11 класПсихологияПоощрителна стипендия
531Станимира Начева8 класЛитератураПоощрителна стипендия
532Емре Веждиев8 класФотографияПоощрителна стипендия
533Айрет Тербешева12 класИсторияПоощрителна стипендия
534Кремена Чакърова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
535Антония Тодорова11 класИсторияПоощрителна стипендия
536Йоана Стоянова10 класИсторияПоощрителна стипендия
537Иван Иванов8 класИсторияПоощрителна стипендия
538Йоанна Митева10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
539Ивелина Чобанова11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
540Лъчезар Луканов9 класИсторияПоощрителна стипендия
541Лия Стамболиева11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
542Денимира Михова10 класИсторияПоощрителна стипендия
543Ния-Сирма Петрова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
544Елица Кръстева7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
545Адиле Асанкехайова9 класХимияПоощрителна стипендия
546Камелия Николова7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
547Ивайло Налбантов11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
548Никол Гошова10 класБиологияПоощрителна стипендия
549Муамер Мехмед8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
550Гергана Рускова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
551Елена Вутова8 класЛитератураПоощрителна стипендия
552Христина Цонкова10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
553Елия Иванова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
554Ивилина Петрова11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
555Адриана Николаева11 класБиологияПоощрителна стипендия
556Станислава Димитрова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
557Бояна Груева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
558Иванела Сиракова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
559Нелина Стойкова10 класФотографияПоощрителна стипендия
560Ванина Кузова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
561Мия Димитрова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
562Мириам Господинова10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
563Димитър Николов7 класИсторияПоощрителна стипендия
564Антония Гюруди10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
565Мирослав Пехлев10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
566Маргарита Петрова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
567Елица Сиракова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
568Кирил Балдев10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
569Калина Ванева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
570София Плачкова9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
571Симеон Марков8 класИсторияПоощрителна стипендия
572Цветелина Кръстева10 класИсторияПоощрителна стипендия
573Виктория Иванова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
574Любослав Станков7 класМатематикаПоощрителна стипендия
575Вероника Тодорова8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
576Васил Рахнев7 класЛитератураПоощрителна стипендия
577Мария-Антонина Йовчева12 класФотографияПоощрителна стипендия
578Никола Куцев10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
579Иптисам Хасан12 клас Поощрителна стипендия
580Наталия Якимова11 класПсихологияПоощрителна стипендия
581Таня Сейкова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
582Мустафа Хасан8 клас Поощрителна стипендия
583Вероника Миткова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
584Ивана Янева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
585Недялка Недялкова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
586Вангелия Чорбаджийска9 класБиологияПоощрителна стипендия
587Александра Христова9 класБиологияПоощрителна стипендия
588Борислава Николова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
589Иван Манчев9 класБиологияПоощрителна стипендия
590Любомира Ангелова8 класЛитератураПоощрителна стипендия
591Галя Додова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
592Лилия Колева7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
593Елиф Даргут10 класЛитератураПоощрителна стипендия
594Габриела Пенкова12 класФотографияПоощрителна стипендия
595Веселина Герова12 класМатематикаПоощрителна стипендия
596Иван Иванов7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
597Мария Иванова-Разумова11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
598Мария Минчева10 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
599Василка Христова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
600Радослав Василев8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
601Димана Стойчева10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
602Ангелина Ангелова8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
603Албена Хаджиева11 класХимияПоощрителна стипендия
604Румяна Димитрова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
605Михаела Хиткова10 класМузикаПоощрителна стипендия
606Елена Башева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
607Мираела Казанджиева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
608Венцислава Георгиева11 класФилософияПоощрителна стипендия
609Васил Илиев8 класЛитератураПоощрителна стипендия
610Катерина Радева8 класМузикаПоощрителна стипендия
611Даяна Кирова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
612Явор Илиев10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
613Елена Генчева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
614Боян Пенев7 класЛитератураПоощрителна стипендия
615Ферай Риза9 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
616Христина Иларионова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
617Илиана Миладинова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
618Демяна Йосифова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
619Илина Михова10 класМузикаПоощрителна стипендия
620Мириан Методиева8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
621Стефани Петрова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
622Тереза Илиева9 класЛитератураПоощрителна стипендия
623Елица Иванова8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
624Николина Апостолова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
625Янаки Кръстев10 класИсторияПоощрителна стипендия
626Ралица Прокопиева11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
627Меглена Костова10 класМузикаПоощрителна стипендия
628Дионисий Марков11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
629Петър Чернокожев10 класМузикаПоощрителна стипендия
630Вероника Попова10 класМатематикаПоощрителна стипендия
631Габриел Славчев8 класМузикаПоощрителна стипендия
632Борис Дечев12 класЛитератураПоощрителна стипендия
633Велислава Димитрова9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
634Александра Устамитева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
635Мария Кирилова7 класМатематикаПоощрителна стипендия
636Генади Иванов9 класИсторияПоощрителна стипендия
637Калина Анастасова12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
638Севил Решад11 класЛитератураПоощрителна стипендия
639Добрин Башев9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
640Елица Савова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
641Деница Младенова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
642Кристиян Вълов12 класМатематикаПоощрителна стипендия
643Десислава Желязкова12 класМатематикаПоощрителна стипендия
644Антония Цветкова11 класБиологияПоощрителна стипендия
645Димка Нонкова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
646Йоана Георгиева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
647Стефан Стефанов11 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
648Цвета Добрева12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
649Теа Илиева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
650Невсе Уланова12 класБиологияПоощрителна стипендия
651Белослава Петкова7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
652Валентина Клисарска12 класФилософияПоощрителна стипендия
653Моника Бояджиева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
654Любен Труйков12 класЛитератураПоощрителна стипендия
655Виктор Калинов12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
656Анелина Асенова8 класИсторияПоощрителна стипендия
657Ралица Манолова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
658Мартина Тодорова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
659Сабиха Шанкова11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
660Кристина Цачева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
661Никълъс Бринтнол10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
662Камелия Аджеларова12 класФотографияПоощрителна стипендия
663Калояна Ангелова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
664Вероника Митрова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
665Нехсат Хасан10 класЛитератураПоощрителна стипендия
666Божидара Панайотова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
667Преслава Кузова12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
668Лиляна Котакова12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
669Радена Цонева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
670Яна Стаменова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
671Мария Благоева11 класПсихологияПоощрителна стипендия
672Гергана Маринова12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
673София Брънзелова7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
674Деница Иванова7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
675Никита Николова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
676Павлин Димитров10 класЛитератураПоощрителна стипендия
677Ния Ценкова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
678Диян Христов10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
679Цветина Георгиева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
680Пламена Георгиева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
681Александрина Кушинчанова10 класМузикаПоощрителна стипендия
682Дарена Георгиева8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
683Невена Андонова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
684Йоан Василев10 класЛитератураПоощрителна стипендия
685Виктория Гарджева10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
686Дарина Дилова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
687Елина Симеонова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
688Симеон Симеонов12 класМузикаПоощрителна стипендия
689Нанси Соуейд12 класЛитератураПоощрителна стипендия
690Димитър Спасов10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
691Виктория Митова10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
692Виктор Димитров10 класБиологияПоощрителна стипендия
693Наталия Стоянова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
694Нели Иванова11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
695Стела Попова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
696Катерина Божилова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
697Семра Кешиф11 класЛитератураПоощрителна стипендия
698Снежана Григорова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
699Александра Пъшева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
700Стефани Исакова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
701Миглена Богданова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
702Деница Бъчварова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
703Амест Глнджян11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
704Ваня Гривова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
705Катерина Костадинова9 класМатематикаПоощрителна стипендия
706Кристияна Кръстева11 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
707Мария-Тияна Стойкова8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
708Константин Мъгев11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
709Иван Друмев8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
710Димана Манчева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
711Соня Цвяткова8 класБиологияПоощрителна стипендия
712Теодора Христова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
713Александра Андреева9 класБиологияПоощрителна стипендия
714Михаела Атанасова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
715Нели Млъчкова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
716Николай Атанасов12 класИсторияПоощрителна стипендия
717Мария Петрова11 класБиологияПоощрителна стипендия
718Кристиана Кънева10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
719Анна-Мария Дамянова9 класИсторияПоощрителна стипендия
720Мария Петкова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
721Виктория Янкова11 класФилософияПоощрителна стипендия
722Тихомир Проданов12 класЛитератураПоощрителна стипендия
723Константин Михайлов8 класЛитератураПоощрителна стипендия
724Мария Тончева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
725Ангел Райчев8 класМатематикаПоощрителна стипендия
726Ния Янева12 класФотографияПоощрителна стипендия
727Наталия Димитрова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
728Красимир Масларов9 класБиологияПоощрителна стипендия
729Антон Станков11 класХимияПоощрителна стипендия
730Деница Иванова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
731Румен Минчев12 класИсторияПоощрителна стипендия
732Таня Стоянова12 класБиологияПоощрителна стипендия
733Елица Бояджиева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
734Венци Цветков12 клас Поощрителна стипендия
735Жулиен Попов7 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
736Борчин Иляз9 класЛитератураПоощрителна стипендия
737Ива Узунова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
738Йоанна Якимова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
739Василена Коларова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
740Тереза Стефанова9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
741Шаная Дерменджиева9 класЛитератураПоощрителна стипендия
742Александра Иванова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
743Деян Милчев9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
744Мария Арабска7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
745Тодор Митев11 класИсторияПоощрителна стипендия
746Ивайло Койчев11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
747Екатерина Тонова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
748Гергана Кавалска7 класИсторияПоощрителна стипендия
749Габриела Владимирова8 класЛитератураПоощрителна стипендия
750Самина Демирова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
751Айше Бакал11 класБиологияПоощрителна стипендия
752Даяна Тодорова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
753Маргарита Паскалева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
754Сава Хаджиминчев8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
755Ивет Иванова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
756Кирил Голов12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
757Веселина Гергишанова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
758Елизабет Иванова7 класИсторияПоощрителна стипендия
759Радослав Кърнолски7 класИсторияПоощрителна стипендия
760Калина Дикова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
761Огняна Арабаджиева9 класМузикаПоощрителна стипендия
762Сабел Башева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
763Преслава Теллалова8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
764Риза Талиб10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
765Станислав Петров11 класЛитератураПоощрителна стипендия
766Надежда Стайкова7 класБиологияПоощрителна стипендия
767Радина Емилова11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
768Красимир Калоянов11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
769Карина Тонева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
770Катрин Тодорова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
771Димитър Койчев10 класЛитератураПоощрителна стипендия
772Симона Събчева8 класЛитератураПоощрителна стипендия
773Неда Шишманова12 класФилософияПоощрителна стипендия
774Инна Хайтова10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
775Силвия Николова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
776Александра Сидерова11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
777Стефан Стефанов12 класФотографияПоощрителна стипендия
778Кирил Кацаров10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
779Трифон Аврамов11 класЛитератураПоощрителна стипендия
780Ива Денизова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
781Велислава Гагова11 класФилософияПоощрителна стипендия
782Стоян Малинин9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
783Веселина Петрова7 класМузикаПоощрителна стипендия
784Иван Тенев12 класИсторияПоощрителна стипендия
785Пресияна Петрова9 класИсторияПоощрителна стипендия
786Кирилка Гогушева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
787Петя Иванова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
788Иванка Петрова8 класЛитератураПоощрителна стипендия
789Надя Гадирова11 класХимияПоощрителна стипендия
790Атанас Ников9 класЛитератураПоощрителна стипендия
791Мелиса Маджирова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
792Станислав Карев8 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
793Руслана Папулова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
794Александра Филипова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
795Михаела Божилова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
796Велин Антонов8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
797Румен Асенов12 класЛитератураПоощрителна стипендия
798Есин Шакир10 класМатематикаПоощрителна стипендия
799Виктория Васкова8 класИсторияПоощрителна стипендия
800Любомир Шойлев11 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
801Мариела Иванова12 класБиологияИзключителна стипендия
802Никол Христова12 класБиологияИзключителна стипендия
803Богомила Цекова12 класМузикаИзключителна стипендия
804Александра Танева10 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
805Иво Христов10 класЛитератураИзключителна стипендия
806Йоана Йорданова9 класЛитератураИзключителна стипендия
807Ангелина Александрова12 класЛитератураИзключителна стипендия
808Кирил Василев10 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
809Ангел Тодоров10 класИсторияИзключителна стипендия
810Иван Ганев12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
811Мартина Йорданова11 клас Изключителна стипендия
812Найден Найденов11 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
813Георгия Сусуркова11 класЛитератураИзключителна стипендия
814Ивайло Петров12 класМатематикаИзключителна стипендия
815Йордан Василев12 класБиологияИзключителна стипендия
816Кристина Пеева12 класЛитератураИзключителна стипендия
817Дамян Михайлов12 класФилософияИзключителна стипендия
818Диана Димитрова10 класМузикаИзключителна стипендия
819Николай Маринов10 класМузикаИзключителна стипендия
820Добрин Бараков10 класМатематикаИзключителна стипендия
821Деметра Григорова12 класМузикаИзключителна стипендия
822Георги Чиколов8 класМузикаИзключителна стипендия
823Мирослава Грозева11 класБиологияИзключителна стипендия
824Тодор Рабаджийски12 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
825Никола Пейков12 класЛитератураИзключителна стипендия
826Теодор Пазов12 класМузикаИзключителна стипендия
827Чавдар Лалов11 класМатематикаИзключителна стипендия
828Георги Василев11 класМузикаИзключителна стипендия
829Михаил Георгиев12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
830Емил Мирчев12 класИсторияИзключителна стипендия
831Даниел Бумбалов10 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
832Петър Кирчев11 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
833Борис Петков12 класМузикаИзключителна стипендия
834Джихан Жевжедов12 класХимияИзключителна стипендия
835Жулиета Василева12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
836Ралица Райкова12 класЛитератураИзключителна стипендия
837Гергана Цветанова12 класЛитератураИзключителна стипендия
838Анна-Мария Балабанова12 класЛитератураИзключителна стипендия
839Моника Йотова12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
840Калина Райчева12 класПсихологияСпециална стипендия
841Даниела Кирилова12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
842Николета Джингарова11 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
843Емил Костадинов10 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
844Магдалена Неделчева11 класМатематикаСпециална стипендия
845Елена Райкова11 класФилософияСпециална стипендия
846Деница Методиева7 класЛитератураСпециална стипендия
847Християн Динков8 класБиологияСпециална стипендия
848Бояна Никова11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
849Радослав Свирецов11 класФотографияСпециална стипендия
850Лия Иванова11 класЛитератураСпециална стипендия
851Димитър Чакъров10 класМатематикаСпециална стипендия
852Калина Иванова12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
853Яница Стойкова12 класЛитератураСпециална стипендия
854Жанин Ал-Шаргаби11 класЛитератураСпециална стипендия
855Атанаска Джоголанова12 класЛитератураСпециална стипендия
856Анна-Мария Велинова11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
857Йоана Захариева11 класЛитератураСпециална стипендия
858Надежда Калоферова11 класЛитератураСпециална стипендия
859Калина Екова11 класЛитератураСпециална стипендия
860Пънар Ваид12 класЛитератураСпециална стипендия
861Василена Цветанова10 класМатематикаСпециална стипендия
862Христо Добриков11 класМатематикаСпециална стипендия
863Петър Цонев11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
864София Енчева10 класЕзикознаниеСпециална стипендия
865Антония Ганева10 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
866Елица Ганева8 класБиологияСпециална стипендия
867Иван Иванов12 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
868Мартин Мирчев11 класФилософияСпециална стипендия
869Звездин Бесарабов11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
870Галина Вълчева11 класЛитератураСпециална стипендия
871Ива Иванова11 класМатематикаСпециална стипендия
872Ангела Ангелова12 класЛитератураСпециална стипендия
873Стоян Трифонов11 класИсторияСпециална стипендия
874Мариян Горцев11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
875Константина Георгиева12 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
876Василена Белева11 класЛитератураСпециална стипендия
877Кадрие Адем11 класХимияСпециална стипендия