Класиране - I кръг в конкурс 2017/2018 учебна година

За да сте сигурни, че проверявате на правилното място, моля, изберете от лявото подменю "Класиране на ученици", след което от падащото меню изберете "Конкурс 2017/2018", а под него – „Първо класиране”.

Още за първото класиране прочетете тук.

Общо 877 резултата
ИмеКласПредметВид стипендия
1Михаела Тимофеева11 класЛитератураОсновна стипендия
2Ангел Тодоров10 класИсторияИзключителна стипендия
3Ажда Юсеин10 класЛитератураОсновна стипендия
4Деница Русева10 класЛитератураОсновна стипендия
5Кристиян Вълов12 класМатематикаПоощрителна стипендия
6Трифон Аврамов11 класЛитератураПоощрителна стипендия
7Тереза Христова7 класМузикаОсновна стипендия
8Цветелина Ганчовска9 класЛитератураОсновна стипендия
9Благой Симандов7 класМатематикаОсновна стипендия
10Йоан Стефанов9 класЛитератураПоощрителна стипендия
11Преслав Благоев12 класБиологияОсновна стипендия
12Радина Емилова11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
13Ели Кирова11 класЛитератураОсновна стипендия
14Селин Камбер10 класПсихологияОсновна стипендия
15Мартин Дилов10 класЛитератураОсновна стипендия
16Мариела Бушева10 класФилософияОсновна стипендия
17Ваня Гривова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
18Николина Димитрова10 класЛитератураОсновна стипендия
19Станислав Петров11 класЛитератураПоощрителна стипендия
20Ренета Карова12 класХимияОсновна стипендия
21Даяна Илиева11 класХимияОсновна стипендия
22Ралица Манолова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
23Георги Мутафчиев11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
24Даниел Даскалов12 класИсторияОсновна стипендия
25Елена Зоркова7 класЛитератураОсновна стипендия
26Ралица Никова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
27Василка Христова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
28Елизабет Ангелова10 класЛитератураОсновна стипендия
29Христа Иванова9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
30Емил Костадинов10 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
31Веселина Чотрева12 класИсторияПоощрителна стипендия
32Христина Цонкова10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
33Юлиян Тасев11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
34Нели Димитрова9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
35Емануил Мавродиев12 класЛитератураОсновна стипендия
36Виктория Янкова11 класФилософияПоощрителна стипендия
37Цветелина Терзиева12 класЛитератураОсновна стипендия
38Петя Цветкова11 класХимияОсновна стипендия
39Георги Гоцев11 класБиологияОсновна стипендия
40Никол Хайтова12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
41Инна Хайтова10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
42Велислава Гагова11 класФилософияПоощрителна стипендия
43Илиана Миладинова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
44Кристина Александрова8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
45Юмер Юмеров8 класФотографияОсновна стипендия
46Мерлин Мехмед12 класЛитератураОсновна стипендия
47Нехсат Хасан10 класЛитератураПоощрителна стипендия
48Шаная Дерменджиева9 класЛитератураПоощрителна стипендия
49Тахир Тахир10 класИсторияОсновна стипендия
50Aйлин Палазанова11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
51Семра Кешиф11 класЛитератураПоощрителна стипендия
52Кристиян Караасенов9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
53Маргарита Андреева11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
54Ириней Василев10 класФизика и астрономияОсновна стипендия
55Георги Данов8 класГеография и икономикаОсновна стипендия
56Мартин Панов9 класИсторияОсновна стипендия
57Бояна Груева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
58Виктория Ковачка12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
59Христо Тончев12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
60Любомир Шойлев11 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
61Богомила Цекова12 класМузикаИзключителна стипендия
62Александра Мукарева11 класЛитератураОсновна стипендия
63Радослав Свирецов11 класФотографияСпециална стипендия
64Иван Янев11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
65Веселин Василев11 класФилософияОсновна стипендия
66Станислава Димитрова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
67Мириам Господинова10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
68Янулка Киримова12 класЛитератураОсновна стипендия
69Европа Ралева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
70Веселина Герова12 класМатематикаПоощрителна стипендия
71Дария Иванова-Разумова10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
72Мария Иванова-Разумова11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
73Даринела Вангелова8 класМузикаОсновна стипендия
74Диана Димитрова10 класМузикаИзключителна стипендия
75Константин Гаров12 класМатематикаОсновна стипендия
76Ема Янчева7 класМузикаОсновна стипендия
77Елена Гарова8 класМатематикаОсновна стипендия
78Христо Добрев12 класМатематикаОсновна стипендия
79Лиляна Котакова12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
80Мирослав Ламбрев12 класМатематикаОсновна стипендия
81Светослава Стаматова9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
82Симона Сотирова10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
83Мартин Мирчев11 класФилософияСпециална стипендия
84Пламена Манолакева9 класМузикаОсновна стипендия
85Маргарита Паскалева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
86Мардирос Овагемян10 класМатематикаОсновна стипендия
87Стоян Трифонов11 класИсторияСпециална стипендия
88Орлин Кучумбов11 класМатематикаОсновна стипендия
89Бояна Николова9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
90Симеон Балтаджиев11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
91Йордан Ганев11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
92Христа Петкова11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
93Лъчезар Луканов9 класИсторияПоощрителна стипендия
94Йоана Шомова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
95Десислава Василева12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
96Виктория Антонова9 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
97Аксу Осман12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
98Йоана Русева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
99Симеон Тодорoв10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
100Пламена Димитрова9 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
101Али-Джан Али12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
102Виктория Мандова10 класФилософияПоощрителна стипендия
103Бояна Никова11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
104Марта Траянова12 класФилософияПоощрителна стипендия
105Камен Граматиков12 класИсторияОсновна стипендия
106Александър Георгиев12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
107Даница Костова7 класМатематикаОсновна стипендия
108Ванина Кузова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
109Александър Габровски9 класЛитератураОсновна стипендия
110Димитър Пандев8 класМатематикаОсновна стипендия
111Александър Зайранов10 класМузикаОсновна стипендия
112Боян Пенев7 класЛитератураПоощрителна стипендия
113Калина Анастасова12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
114Деница Йосифова12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
115Виктория Гарджева10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
116Антония Ганева10 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
117Силви Койчева11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
118Наталия Димитрова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
119Елена Стоева12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
120Виктория Панайотова8 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
121Жулиета Василева12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
122Константина Георгиева12 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
123Мария Бенчева12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
124Моника Йотова12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
125Нели Минчева11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
126Никол Гошова10 класБиологияПоощрителна стипендия
127Джихан Жевжедов12 класХимияИзключителна стипендия
128Андрей Върбанов12 класМатематикаОсновна стипендия
129Даниела Кирилова12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
130Сезгин Илиев7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
131Айсун Али8 класЛитератураПоощрителна стипендия
132Елонка Харизанова12 класФилософияОсновна стипендия
133Яница Стойкова12 класЛитератураСпециална стипендия
134Анна Дикелова12 класФилософияОсновна стипендия
135Денислав Бончев9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
136Надежда Иванова11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
137Марина Иванова12 класФотографияОсновна стипендия
138Василена Цачева12 класФотографияОсновна стипендия
139Валентина Блажева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
140Злата Кула10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
141Стефан Стефанов12 класФотографияПоощрителна стипендия
142Васил Янакиев11 класФилософияОсновна стипендия
143Кристиян Стоянов12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
144Нелина Стойкова10 класФотографияПоощрителна стипендия
145Гергана Рускова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
146Любен Труйков12 класЛитератураПоощрителна стипендия
147Мария Бойчева10 класЛитератураОсновна стипендия
148Алиса Петкова10 класИсторияОсновна стипендия
149Борислава Чотрева12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
150Мина Бонева11 класЛитератураОсновна стипендия
151Радостина Иванова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
152Сайя Мирчева12 класБиологияОсновна стипендия
153Валентин Вичев12 клас Основна стипендия
154Радина Илиева12 класФилософияОсновна стипендия
155Иван Ганев12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
156Михаил Митев12 класЛитератураОсновна стипендия
157Елица Иванова8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
158Преслава Кузова12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
159Цвети-Слава Асенова11 класИсторияОсновна стипендия
160Айлин Мусова12 класХимияОсновна стипендия
161Албена Хаджиева11 класХимияПоощрителна стипендия
162Емине Калвичева12 класХимияОсновна стипендия
163Джанер Башчобанов11 класХимияОсновна стипендия
164Силвина Дерменджиева11 класБиологияОсновна стипендия
165Найден Найденов11 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
166Тереза Стефанова9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
167Виктория Генчева11 класЛитератураОсновна стипендия
168Йоана Йорданова9 класЛитератураИзключителна стипендия
169Андриян Александров12 класМатематикаОсновна стипендия
170Калоян Ботев11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
171Иван Иванов8 класИсторияПоощрителна стипендия
172Теодор Бърдаров10 класИсторияОсновна стипендия
173Мартина Йорданова11 клас Изключителна стипендия
174Калина Ванева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
175Силвия Гичева11 класЛитератураОсновна стипендия
176Любомира Ангелова8 класЛитератураПоощрителна стипендия
177Мириан Методиева8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
178Петър Чернокожев10 класМузикаПоощрителна стипендия
179Добрин Башев9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
180Мартина Георгиева11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
181Нанси Соуейд12 класЛитератураПоощрителна стипендия
182Димана Петкова11 класЛитератураОсновна стипендия
183Румен Минчев12 класИсторияПоощрителна стипендия
184Симона Събчева8 класЛитератураПоощрителна стипендия
185Ива Денизова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
186Данаил Янчев12 класЛитератураОсновна стипендия
187Ирина Ивкина11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
188Октай Алиев11 класИсторияОсновна стипендия
189Елван Емурла12 класФилософияОсновна стипендия
190Ани Канатова11 класБиологияОсновна стипендия
191Венци Цветков12 клас Поощрителна стипендия
192Айше Бакал11 класБиологияПоощрителна стипендия
193Христо Конакчиев12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
194Ирена Асенова11 класФотографияОсновна стипендия
195Габриел Славчев8 класМузикаПоощрителна стипендия
196Иван Василев10 класИсторияОсновна стипендия
197Калина Хаджиниколова11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
198Милка Люцова12 класЛитератураОсновна стипендия
199Таня Сейкова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
200Соня Цвяткова8 класБиологияПоощрителна стипендия
201Надежда Стайкова7 класБиологияПоощрителна стипендия
202Пламен Миланов12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
203Иван Духов10 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
204Христина Франгова8 класЛитератураОсновна стипендия
205Елица Сиракова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
206Стефани Йорданчева11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
207Христо Палов11 класИсторияОсновна стипендия
208Ива Узунова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
209Елиф Даргут10 класЛитератураПоощрителна стипендия
210Надя Гадирова11 класХимияПоощрителна стипендия
211Таня Христова11 класМатематикаОсновна стипендия
212Иван Козарев8 класИсторияОсновна стипендия
213Мила Иванова10 класХимияПоощрителна стипендия
214Виктория Георгиева12 класФилософияПоощрителна стипендия
215Елена Вутова8 класЛитератураПоощрителна стипендия
216Снежана Стоянова10 класЛитератураОсновна стипендия
217Мираела Казанджиева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
218Петър Цонев11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
219Иван Друмев8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
220Елица Бояджиева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
221Евгения Паскалова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
222Неда Колева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
223Благовеста Нейчева10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
224Жулиета Иванова12 класФотографияОсновна стипендия
225Галин Ковачев11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
226Снежана Ковачева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
227Ани Пендашева12 класМатематикаОсновна стипендия
228Мария-Йоана Донкова11 класЛитератураОсновна стипендия
229Генади Иванов9 класИсторияПоощрителна стипендия
230Ивелина Чобанова11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
231Манка Кичикова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
232Тенчо Костирев9 класИсторияОсновна стипендия
233Светослава Стоянова11 класФилософияПоощрителна стипендия
234Иванна Иванова7 класЛитератураОсновна стипендия
235Деница Симеонова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
236Гергана Васева10 класЛитератураОсновна стипендия
237Ивайло Кънчев7 класМатематикаОсновна стипендия
238Йорданка Василева12 класЛитератураОсновна стипендия
239Йоана Георгиева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
240Теа Илиева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
241Йоана Борисова11 класЛитератураОсновна стипендия
242Ния Янева12 класФотографияПоощрителна стипендия
243Полина Фотева11 класХимияОсновна стипендия
244Габриела Владимирова8 класЛитератураПоощрителна стипендия
245Амбър Брадшоу7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
246Севилай Салим7 класИсторияПоощрителна стипендия
247Галя Додова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
248Радослав Василев8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
249Яна Стаменова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
250София Брънзелова7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
251Деница Иванова7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
252Денимира Михова10 класИсторияПоощрителна стипендия
253Борис Борисов11 класИсторияОсновна стипендия
254Дойка Иванова10 класБиологияОсновна стипендия
255Карина Тонева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
256Мария Куманова8 класЛитератураОсновна стипендия
257Катерина Желева12 класЛитератураОсновна стипендия
258Краси Хаджиев11 класБиологияОсновна стипендия
259Риза Талиб10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
260Кирил Балдев10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
261Айнур Сали12 класБиологияОсновна стипендия
262Петър Кирчев11 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
263Ивана Петрова10 класБиологияОсновна стипендия
264Светлина Ангелова12 класПсихологияОсновна стипендия
265Елена Башева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
266Вероника Миткова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
267Емре Веждиев8 класФотографияПоощрителна стипендия
268Есин Шакир10 класМатематикаПоощрителна стипендия
269Мария Николова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
270Гергана Сотирова12 класХимияОсновна стипендия
271Йоанна Якимова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
272Димитър Цонев11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
273Алекс Димитров11 класИсторияОсновна стипендия
274Таня Мазнева11 класЛитератураОсновна стипендия
275Александър Проданов8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
276Ивена Сребчева10 класХимияОсновна стипендия
277Каролина Христова8 класИсторияОсновна стипендия
278Катина Кондова11 класБиологияОсновна стипендия
279Лилия Колева7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
280Иван Иванов7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
281Ина Георгиева9 класЛитератураОсновна стипендия
282Цвета Добрева12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
283Климент Костов11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
284Константин Мъгев11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
285Деница Иванова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
286Августин Денков11 класИсторияОсновна стипендия
287Кирил Кацаров10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
288Венета Драгнева12 класЛитератураОсновна стипендия
289Михаела Иванова10 класПсихологияПоощрителна стипендия
290Ася Атанасова9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
291Мария Тончева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
292Александрина Славова8 класИсторияОсновна стипендия
293Анна-Мария Дамянова9 класИсторияПоощрителна стипендия
294Руска Николова11 класЛитератураОсновна стипендия
295Иванка Петрова8 класЛитератураПоощрителна стипендия
296Елена Генчева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
297Владимир Илиев12 класЛитератураОсновна стипендия
298Мария Бабалиева10 класБиологияОсновна стипендия
299Галена Косева11 класЛитератураОсновна стипендия
300Таня Стоянова12 класБиологияПоощрителна стипендия
301Ива Станева12 класЛитератураОсновна стипендия
302Димана Радева11 класЛитератураОсновна стипендия
303Камелия Манчева12 класЛитератураОсновна стипендия
304Пламен Генов10 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
305Пламена Георгиева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
306Марина Иванова9 класМузикаОсновна стипендия
307Севастиян Санков8 класЛитератураОсновна стипендия
308Атанаска Джоголанова12 класЛитератураСпециална стипендия
309Нели Млъчкова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
310Александър Глушков8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
311Ферай Риза9 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
312Стефан Велев10 класИсторияОсновна стипендия
313Йоанна Митева10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
314Анна-Мария Балабанова12 класЛитератураИзключителна стипендия
315Доника Богданова11 класПсихологияПоощрителна стипендия
316Стефани Иванова11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
317Деница Бъчварова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
318Виктория Василева12 класЛитератураОсновна стипендия
319Радослав Кърнолски7 класИсторияПоощрителна стипендия
320Никита Николова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
321Иван Манчев9 класБиологияПоощрителна стипендия
322Алехандра Петрова8 класЛитератураОсновна стипендия
323Румяна Димитрова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
324Иван Сакаджиев12 класБиологияОсновна стипендия
325Анна Пенчева9 класХимияПоощрителна стипендия
326Доан Шакир10 класМатематикаОсновна стипендия
327Еда Мехмедали12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
328Лия Стамболиева11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
329Сиел Шефкетова12 класМатематикаОсновна стипендия
330Михаела Атанасова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
331Зинети Йетим12 класЛитератураОсновна стипендия
332Атанас Ников9 класЛитератураПоощрителна стипендия
333Станислав Карев8 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
334Божидар Цветков9 класИсторияОсновна стипендия
335Антония Цветкова11 класБиологияПоощрителна стипендия
336Ерик Димитров12 класБиологияОсновна стипендия
337Аксения Иванова11 класЛитератураОсновна стипендия
338Венцислава Георгиева11 класФилософияПоощрителна стипендия
339Кристияна Кръстева11 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
340Антон Станков11 класХимияПоощрителна стипендия
341Габриела Николова11 класЛитератураОсновна стипендия
342Димана Крумова7 класМузикаОсновна стипендия
343Ирина Христова12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
344Камелия Николова7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
345Петя Стоянова12 класФилософияОсновна стипендия
346Михаела Хиткова10 класМузикаПоощрителна стипендия
347Елина Христова10 класИсторияОсновна стипендия
348Глория Веселинова10 класЛитератураОсновна стипендия
349Цветалина Цветанова12 класЛитератураОсновна стипендия
350Мая Трайчева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
351Боряна Трайчева11 класЛитератураОсновна стипендия
352Добромир Здравков12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
353Михаела Цокова9 класЛитератураОсновна стипендия
354Божидар Минков10 класМатематикаПоощрителна стипендия
355Кремена Чакърова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
356Живко Киришев12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
357Али Хасан12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
358Денислав Ангелов9 класИсторияПоощрителна стипендия
359Васил Илиев8 класЛитератураПоощрителна стипендия
360Светлана Великова11 класМузикаОсновна стипендия
361Илиян Тодоров12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
362Киара Кръстева11 класБиологияОсновна стипендия
363Ветина Венкова11 класБиологияОсновна стипендия
364Кристина Рашева11 класБиологияОсновна стипендия
365Мария Петрова11 класБиологияПоощрителна стипендия
366Румен Асенов12 класЛитератураПоощрителна стипендия
367Галина Вълчева11 класЛитератураСпециална стипендия
368Кристиян Аврамов10 класИсторияПоощрителна стипендия
369Алис Колева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
370Симеон Марков8 класИсторияПоощрителна стипендия
371Давид Иванов12 класЛитератураОсновна стипендия
372Жанета Пейна7 класМузикаОсновна стипендия
373Ванеса Димитрова12 класЛитератураОсновна стипендия
374Деница Младенова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
375Снежана Григорова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
376Валентина Горанова11 класЛитератураОсновна стипендия
377Гергана Цветанова12 класЛитератураИзключителна стипендия
378Катя Либяховска12 класЛитератураОсновна стипендия
379Магдалена Стоянова10 класЛитератураОсновна стипендия
380Светослав Кръстев11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
381Александра Иванова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
382Диян Христов10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
383Тихомир Проданов12 класЛитератураПоощрителна стипендия
384Еманоела Минчева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
385Емануел Тонев11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
386Жулиен Попов7 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
387Веселин Стефанов11 класМатематикаОсновна стипендия
388Адиле Асанкехайова9 класХимияПоощрителна стипендия
389Пънар Ваид12 класЛитератураСпециална стипендия
390Василена Коларова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
391Дарина Борисова11 класБиологияОсновна стипендия
392Велислава Стефанова7 класМузикаОсновна стипендия
393Преслава Христова12 класИсторияОсновна стипендия
394Ивелина Мондешка11 класИсторияПоощрителна стипендия
395Даяна Кирова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
396Кадрие Адем11 класХимияСпециална стипендия
397Айрет Тербешева12 класИсторияПоощрителна стипендия
398Каролина Доспатлиева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
399Велин Антонов8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
400Надежда Борисова7 класИсторияОсновна стипендия
401Виктория Васкова8 класИсторияПоощрителна стипендия
402Александра Андреева9 класБиологияПоощрителна стипендия
403Николета Джингарова11 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
404Камелия Николова11 класЛитератураОсновна стипендия
405Мирослав Пехлев10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
406Йордан Василев12 класБиологияИзключителна стипендия
407Димитър Бойкинов10 класФотографияОсновна стипендия
408Петър Василев10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
409Ангел Ефтимов11 класИсторияОсновна стипендия
410Виктор Димитров10 класБиологияПоощрителна стипендия
411Димка Нонкова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
412Свилен Василев8 класМатематикаПоощрителна стипендия
413Симеон Игнатов12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
414Наталия Якимова11 класПсихологияПоощрителна стипендия
415Йоана Захариева11 класЛитератураСпециална стипендия
416Валерия Богданова12 класХимияОсновна стипендия
417Деян Милчев9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
418Мария Лилова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
419Борчин Иляз9 класЛитератураПоощрителна стипендия
420Анита Ичова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
421Кристиан Джелев9 класИсторияОсновна стипендия
422Мария-Антонина Йовчева12 класФотографияПоощрителна стипендия
423Елена Таракова12 класЛитератураОсновна стипендия
424Ралица Шайкова11 класФилософияОсновна стипендия
425Кирилка Гогушева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
426Сибел Джелилова12 класЛитератураОсновна стипендия
427Иванела Сиракова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
428Недялка Недялкова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
429Мария Петкова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
430Анастасия Радева10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
431Екатерина Ватева12 класБиологияОсновна стипендия
432Елица Камарашева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
433Елена Райкова11 класФилософияСпециална стипендия
434Йоана Зелова11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
435Йоана Стоянова10 класИсторияПоощрителна стипендия
436Габриела Илиева11 класФотографияОсновна стипендия
437Жанин Ал-Шаргаби11 класЛитератураСпециална стипендия
438Кристина Пеева12 класЛитератураИзключителна стипендия
439Марта Карамфилова9 класМузикаОсновна стипендия
440Добрин Бараков10 класМатематикаИзключителна стипендия
441Моника Бояджиева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
442Виктория Маринова8 класМузикаОсновна стипендия
443Чавдар Лалов11 класМатематикаИзключителна стипендия
444Волен Димитров11 класМузикаОсновна стипендия
445Людмила Павлова12 класМатематикаОсновна стипендия
446Калина Дикова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
447Огняна Арабаджиева9 класМузикаПоощрителна стипендия
448Ива Иванова11 класМатематикаСпециална стипендия
449Красимира Рангелова11 класФилософияПоощрителна стипендия
450Елиан-Йоан Гоцев10 класИсторияОсновна стипендия
451Елеонора Иванова8 класМузикаОсновна стипендия
452Ивелина Митрева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
453Ангелина Александрова12 класЛитератураИзключителна стипендия
454Иван Кабаджов12 класМатематикаПоощрителна стипендия
455Кирил Василев10 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
456Радослав Димитров11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
457Димитър Чакъров10 класМатематикаСпециална стипендия
458Ивилина Петрова11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
459Мия Димитрова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
460Назира Макки11 клас Основна стипендия
461Илина Грозева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
462Георгия Сусуркова11 класЛитератураИзключителна стипендия
463Веселина Димитрова11 класЛитератураОсновна стипендия
464Симона Николова11 класБиологияОсновна стипендия
465Елена Паскалева11 класЛитератураОсновна стипендия
466Иван Иванов10 класМатематикаОсновна стипендия
467Биляна Динкова7 класМузикаОсновна стипендия
468Милена Милчева11 класЛитератураОсновна стипендия
469Меглена Костова10 класМузикаПоощрителна стипендия
470Николай Маринов10 класМузикаИзключителна стипендия
471Таня Оцетарова12 класМатематикаОсновна стипендия
472Василена Цветанова10 класМатематикаСпециална стипендия
473Евгени Кайряков10 класМатематикаОсновна стипендия
474Георги Чиколов8 класМузикаИзключителна стипендия
475Виктор Калинов12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
476Борис Биков7 класМузикаОсновна стипендия
477Камелия Аджеларова12 класФотографияПоощрителна стипендия
478Богдан Върбанов12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
479Катерина Божилова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
480Стефани Исакова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
481Димана Манчева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
482Мария Хубенова7 класМузикаОсновна стипендия
483Десислава Колева12 класЛитератураОсновна стипендия
484Иванина Минкова10 класЛитератураОсновна стипендия
485Екатерина Георгиева10 класХимияОсновна стипендия
486Стела Спасова12 класФотографияОсновна стипендия
487Валерия Герганова9 класЛитератураОсновна стипендия
488Борис Петков12 класМузикаИзключителна стипендия
489Христо Колев11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
490Александрина Попова12 класМузикаОсновна стипендия
491Василена Белева11 класЛитератураСпециална стипендия
492Натали Арпаджиян10 класЛитератураОсновна стипендия
493Митко Татаров11 класФилософияОсновна стипендия
494Веселина Петрова7 класМузикаПоощрителна стипендия
495Илия Даскалов12 класИсторияОсновна стипендия
496Александра Пъшева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
497Тихомир Михайлов10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
498Никълъс Бринтнол10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
499Иван Иванов12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
500Пресияна Петрова9 класИсторияПоощрителна стипендия
501Кристиян Попов11 класЛитератураОсновна стипендия
502Руслана Папулова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
503Гергана Милева7 класИсторияОсновна стипендия
504Мерием Юмер7 класЛитератураОсновна стипендия
505Синем Мюмюн12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
506Мелиса Шерифова12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
507Божидара Топчиева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
508Надежда Калоферова11 класЛитератураСпециална стипендия
509Ивайло Налбантов11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
510Денка Колева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
511Симона Йорданова9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
512Християн Динков8 класБиологияСпециална стипендия
513Станислав Стоянов12 класФотографияОсновна стипендия
514Иво Христов10 класЛитератураИзключителна стипендия
515Ангела Ангелова12 класЛитератураСпециална стипендия
516Станимира Начева8 класЛитератураПоощрителна стипендия
517Траяна Куманова7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
518Адриана Николаева11 класБиологияПоощрителна стипендия
519Тереза Илиева9 класЛитератураПоощрителна стипендия
520Десислава Желязкова12 класМатематикаПоощрителна стипендия
521Илияна Симеонова12 класЛитератураОсновна стипендия
522Белослава Петкова7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
523Александра Филипова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
524Борис Пейчинов11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
525Миглена Богданова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
526Аниса Емин8 класХимияОсновна стипендия
527Амира Емин9 класБиологияОсновна стипендия
528Невсе Уланова12 класБиологияПоощрителна стипендия
529Виктория Тотева8 класИсторияОсновна стипендия
530Теодора-Софи Енчева7 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
531Даниел Иванов8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
532Ивелин Георгиев12 класФилософияОсновна стипендия
533Цветелина Стефанова10 класМатематикаОсновна стипендия
534Ивелина Владова9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
535Джем Мустафа9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
536Йоанна Стефанова10 класЛитератураОсновна стипендия
537Денислав Димитров7 класЛитератураОсновна стипендия
538Христина Иларионова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
539Андреа Атанасова10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
540Мария Кирилова7 класМатематикаПоощрителна стипендия
541Стефан Стефанов11 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
542София Енчева10 класЕзикознаниеСпециална стипендия
543Симона Петрова12 класФилософияОсновна стипендия
544Арзу Мехмед8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
545Катрин Тодорова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
546Ева Тодорова9 класИсторияОсновна стипендия
547Ива Стоянова8 класЛитератураОсновна стипендия
548Николай Караиванов11 класБиологияОсновна стипендия
549Радост Туджарска12 класЛитератураОсновна стипендия
550Валентина Клисарска12 класФилософияПоощрителна стипендия
551Калоян Кутийски11 класМатематикаОсновна стипендия
552Павела Костова11 класБиологияПоощрителна стипендия
553Мира Джантова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
554Наталия Стоянова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
555Кирил Голов12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
556Деница Драганова8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
557Ясен Дрънгов10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
558Христиан Желязков10 класБиологияОсновна стипендия
559Стоян Малинин9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
560Любомира Димитрова10 класЛитератураОсновна стипендия
561Ваня Иванова10 класЛитератураОсновна стипендия
562Елина Симеонова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
563Ивайло Божилов12 класФотографияОсновна стипендия
564Ирена Георгиева11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
565Сияна Калоянова12 класМузикаОсновна стипендия
566Ива Пискова11 класЛитератураОсновна стипендия
567Георги Василев11 класМузикаИзключителна стипендия
568Петър Петров9 класХимияОсновна стипендия
569Нели Игнатова10 класБиологияОсновна стипендия
570Дионисий Марков11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
571Ирина Куртева12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
572Симеон Стойчев7 класМатематикаОсновна стипендия
573Ивайла Маринова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
574Ивайло Генчев11 класИсторияОсновна стипендия
575Анелина Асенова8 класИсторияПоощрителна стипендия
576Христина Шалева7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
577Мариела Иванова12 класБиологияИзключителна стипендия
578Никол Христова12 класБиологияИзключителна стипендия
579Румяна Панджарова12 класФилософияПоощрителна стипендия
580Даниел Влахов12 класИсторияПоощрителна стипендия
581Тина-Мария Бурова11 класХимияОсновна стипендия
582Васил Минков12 класЛитератураОсновна стипендия
583Вероника Тодорова8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
584Велислава Димитрова9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
585Бисер Атанасов11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
586Синди Иванова11 класБиологияОсновна стипендия
587Кристиана Кънева10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
588Иван Тенев12 класИсторияПоощрителна стипендия
589Илин Папазян12 класМузикаОсновна стипендия
590Манол Ружинов7 класЛитератураПоощрителна стипендия
591Никола Куцев10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
592Георги Горанов7 класМатематикаОсновна стипендия
593Васил Анастасов12 класЛитератураОсновна стипендия
594Гергана Кавалска7 класИсторияПоощрителна стипендия
595Мариян Горцев11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
596Муамер Мехмед8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
597Теодор Каракачанов12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
598Амина Бисерова9 класХимияОсновна стипендия
599Калина Райчева12 класПсихологияСпециална стипендия
600Зоя Ксенофонова12 класХимияОсновна стипендия
601Калина Димчева12 класЛитератураОсновна стипендия
602Валерия Върбанова11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
603Астефия Бончева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
604Руси Карарусинов11 класФилософияОсновна стипендия
605Искра Романова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
606Йордан Виденов10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
607Стилиана Ковачева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
608Станислава Веселинова12 класЛитератураОсновна стипендия
609Боян Янакиев11 класЛитератураПоощрителна стипендия
610Катерина Костова11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
611Мартина Тонева11 класЛитератураОсновна стипендия
612Мария Якимова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
613Катерина Джоуид11 класПсихологияОсновна стипендия
614Косара Жекова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
615Аделина Христова11 класЛитератураОсновна стипендия
616Добри Димитров12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
617Гергана Кирилова11 класФотографияПоощрителна стипендия
618Кристофър Кирилов9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
619Никола Йорданов11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
620Лия Иванова11 класЛитератураСпециална стипендия
621Димитър Чоторов10 класФотографияПоощрителна стипендия
622Боян Вълев11 класБиологияПоощрителна стипендия
623Константин-Денислав Иванов7 класИсторияОсновна стипендия
624Мария Нешева12 класЛитератураОсновна стипендия
625Антония Тодорова11 класИсторияПоощрителна стипендия
626Ния-Сирма Петрова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
627Виктория Ценова10 класЛитератураОсновна стипендия
628Елица Кръстева7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
629Вилияна Величкова11 класЛитератураОсновна стипендия
630Марина Михайлова12 класЛитератураОсновна стипендия
631Елия Иванова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
632Цветелина Барийска7 класБиологияОсновна стипендия
633Кристина Секулоска10 класЛитератураОсновна стипендия
634Димитър Николов7 класИсторияПоощрителна стипендия
635Антония Гюруди10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
636Александра Владикин7 класГеография и икономикаОсновна стипендия
637Маргарита Петрова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
638София Петрова11 класЛитератураОсновна стипендия
639Светозара Божилова11 класЛитератураОсновна стипендия
640Муджтаба Юсуфи7 клас Основна стипендия
641Любослав Станков7 класМатематикаПоощрителна стипендия
642Илаф Хабаба9 клас Основна стипендия
643Боян Райков7 класМатематикаОсновна стипендия
644Нур Осама8 клас Основна стипендия
645Васил Рахнев7 класЛитератураПоощрителна стипендия
646Теодор Орозов9 класИсторияОсновна стипендия
647Георги Янчев7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
648Йоана Чорбаджийска12 класХимияОсновна стипендия
649Иптисам Хасан12 клас Поощрителна стипендия
650Мустафа Хасан8 клас Поощрителна стипендия
651Стоян Андреев7 класЛитератураОсновна стипендия
652Наргес Машрафи9 клас Основна стипендия
653Вангелия Чорбаджийска9 класБиологияПоощрителна стипендия
654Светослав Стойчев12 класЛитератураОсновна стипендия
655Майа Кръстанова12 класФилософияОсновна стипендия
656Александра Христова9 класБиологияПоощрителна стипендия
657Борислава Николова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
658Захра Машрафи9 клас Основна стипендия
659Марина Андровска10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
660Бетина Дерменджиева12 класБиологияОсновна стипендия
661Габриела Пенкова12 класФотографияПоощрителна стипендия
662Екатерина Волкова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
663Мария Палашева10 класМатематикаОсновна стипендия
664Маряна Стоянова12 класЛитератураОсновна стипендия
665Инна Димитрова7 класЛитератураОсновна стипендия
666Олга Волкова7 клас Основна стипендия
667Анастасия Волкова11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
668Катерина Радева8 класМузикаПоощрителна стипендия
669Анна-Мария Велинова11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
670Симеон Шиндаров12 класМузикаОсновна стипендия
671Радослав Георгиев11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
672Явор Илиев10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
673Дамян Михайлов12 класФилософияИзключителна стипендия
674Демяна Йосифова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
675Илина Михова10 класМузикаПоощрителна стипендия
676Йоана Чубриева11 класБиологияОсновна стипендия
677Ивайло Костадинов8 класЛитератураОсновна стипендия
678Мария Кокова11 класЛитератураОсновна стипендия
679Калина Илиева8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
680Ирина Благоева8 класЛитератураОсновна стипендия
681Николина Апостолова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
682Лъчезар Вълчев9 класМатематикаОсновна стипендия
683Янаки Кръстев10 класИсторияПоощрителна стипендия
684Ралица Прокопиева11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
685Роберта Димитрова12 класЛитератураОсновна стипендия
686Калина Екова11 класЛитератураСпециална стипендия
687Вероника Попова10 класМатематикаПоощрителна стипендия
688Мартин Лозанов7 класЛитератураОсновна стипендия
689Ани Попова10 класЛитератураОсновна стипендия
690Александра Устамитева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
691Севил Решад11 класЛитератураПоощрителна стипендия
692Христо Добриков11 класМатематикаСпециална стипендия
693Елица Савова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
694Деметра Григорова12 класМузикаИзключителна стипендия
695Пламен Иванов11 класМатематикаОсновна стипендия
696Йоан Найденов9 класМатематикаОсновна стипендия
697Ивана Сиракова12 класЛитератураОсновна стипендия
698Ангелина Ведерникова11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
699Анна-Мария Донова12 класЛитератураОсновна стипендия
700Анабел Могадам12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
701Сияна Василева10 класЛитератураОсновна стипендия
702Тодор Рабаджийски12 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
703Никола Пейков12 класЛитератураИзключителна стипендия
704Ивета Македонска12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
705Ния Валентинова11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
706Мартин Благоев11 класЛитератураОсновна стипендия
707Мартина Тодорова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
708Кристина Цачева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
709Никола Стайков9 класМатематикаОсновна стипендия
710Божидар Кузманов12 класЛитератураОсновна стипендия
711Калояна Ангелова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
712Божидара Панайотова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
713Атанас Бобев7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
714Кристиян Борисов12 класБиологияОсновна стипендия
715Радена Цонева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
716Петя Петрова12 класИсторияОсновна стипендия
717Мария Благоева11 класПсихологияПоощрителна стипендия
718Гергана Маринова12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
719Георги Димитров11 класМузикаОсновна стипендия
720Ния Ценкова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
721Теодор Пазов12 класМузикаИзключителна стипендия
722Туан Нгуен12 класМатематикаОсновна стипендия
723Александрина Кушинчанова10 класМузикаПоощрителна стипендия
724Йоан Василев10 класЛитератураПоощрителна стипендия
725Дарина Дилова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
726Симеон Симеонов12 класМузикаПоощрителна стипендия
727Димитър Спасов10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
728Виктория Митова10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
729Елица Ганева8 класБиологияСпециална стипендия
730Нели Иванова11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
731Стела Попова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
732Силвия Лацева12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
733Петър Дюлгеров9 класМузикаОсновна стипендия
734Иван Иванов12 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
735Мария-Тияна Стойкова8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
736Десислава Динчева11 класЛитератураОсновна стипендия
737Цветелина Куманова11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
738Михаил Георгиев12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
739Теодора Христова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
740Елина Тодорова8 класБиологияОсновна стипендия
741Йордан Кюркчийски12 класФилософияОсновна стипендия
742Ева Ханджиева12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
743Кристиян Делчев12 класЛитератураОсновна стипендия
744Емил Мирчев12 класИсторияИзключителна стипендия
745Ангел Димитров11 класФилософияОсновна стипендия
746Константин Михайлов8 класЛитератураПоощрителна стипендия
747Вяра Андонова7 класЛитератураОсновна стипендия
748Ангел Райчев8 класМатематикаПоощрителна стипендия
749Красимир Масларов9 класБиологияПоощрителна стипендия
750Петя Кръстева11 класБиологияОсновна стипендия
751Звездин Бесарабов11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
752Петър Генчев9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
753Георги Александров11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
754Даяна Спиридонова11 класЛитератураОсновна стипендия
755Тони Бояджиева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
756Георги Михайлов7 класИсторияОсновна стипендия
757Ивет Иванова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
758Веселина Гергишанова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
759Елизабет Иванова7 класИсторияПоощрителна стипендия
760Димитър Койчев10 класЛитератураПоощрителна стипендия
761Ралица Райкова12 класЛитератураИзключителна стипендия
762Марк Томов9 класЕзикознаниеОсновна стипендия
763Александра Сидерова11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
764Иван Славов8 класИсторияОсновна стипендия
765Андрей Иванов7 класХимияОсновна стипендия
766Йоан Радоев7 класИсторияОсновна стипендия
767Николета Мишева12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
768Николета Стефанова11 класЛитератураОсновна стипендия
769Лора Маркова8 класМузикаОсновна стипендия
770Неда Нешева12 класЛитератураОсновна стипендия
771Михаела Божилова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
772Димитър Червенков11 класБиологияОсновна стипендия
773Мария Великова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
774Магдалена Неделчева11 класМатематикаСпециална стипендия
775Адриана Райкова10 класМатематикаОсновна стипендия
776Катерина Петрова12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
777Милица Михалева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
778Мартин Ангелов12 класИсторияПоощрителна стипендия
779Деница Методиева7 класЛитератураСпециална стипендия
780Георги Димитров7 класИсторияПоощрителна стипендия
781Лия Михалкова7 класБиологияОсновна стипендия
782Калина Иванова12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
783Стелиана Тенева11 класМузикаОсновна стипендия
784Ивайло Петров12 класМатематикаИзключителна стипендия
785Здравко Стефанов11 класМузикаОсновна стипендия
786Мария Минчева10 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
787Илиян Червенски12 класМузикаОсновна стипендия
788Борис Върбанов12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
789Вероника Митрова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
790Денислав Николов7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
791Богдан Косев11 класМузикаОсновна стипендия
792Неда Шишманова12 класФилософияПоощрителна стипендия
793Силвия Иванова12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
794Светозара Съйкова12 класФилософияОсновна стипендия
795Мая Дичева11 класЛитератураОсновна стипендия
796Николай Атанасов12 класИсторияПоощрителна стипендия
797Мария Станоева12 класЛитератураОсновна стипендия
798Павлин Димитров10 класЛитератураПоощрителна стипендия
799Даяна Тодорова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
800Ангелина Ангелова8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
801Мария Фроликова12 класФилософияОсновна стипендия
802Вероника Тодорова10 класХимияОсновна стипендия
803Хусние Дормуш12 класФилософияОсновна стипендия
804Севда Хасан10 класЛитератураОсновна стипендия
805Петя Иванова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
806Виктория Иванова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
807Дефне Димова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
808Димана Стойчева10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
809Невена Андонова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
810Цветелина Божурска11 класЛитератураОсновна стипендия
811Медина Ушева7 класЛитератураОсновна стипендия
812Станислава Денева11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
813Екатерина Тонова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
814Даниел Бумбалов10 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
815Дейвид Лавчев9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
816Рая Манчева12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
817Марина Господинова7 класМатематикаОсновна стипендия
818София Плачкова9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
819Габриела Делчева11 класФотографияОсновна стипендия
820Нели Делева7 класЛитератураОсновна стипендия
821Таня Борисова9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
822Дарена Георгиева8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
823Георги Васев11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
824Станислав Иванов8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
825Андрея Георгиева10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
826Тодор Митев11 класИсторияПоощрителна стипендия
827Мария Арабска7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
828Марта Бояджиева10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
829Емине Ахмедова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
830Габриела Дамянова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
831Амест Глнджян11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
832Цветелина Кръстева10 класИсторияПоощрителна стипендия
833Цветина Георгиева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
834Силвия Николова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
835Нери Мутафова10 класБиологияОсновна стипендия
836Далия Терзиева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
837Еркан Моллов12 класХимияОсновна стипендия
838Дениза Дурева9 класЛитератураПоощрителна стипендия
839Емира Маданска10 класХимияОсновна стипендия
840Радослав Смаилов12 класЛитератураОсновна стипендия
841Айлин Стефанова8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
842Мериам Старевска8 класХимияОсновна стипендия
843Габриела Младенова8 класБиологияОсновна стипендия
844Исмигюл Хаджиеминова11 класБиологияОсновна стипендия
845Самина Демирова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
846Селин Кайлитска8 класХимияОсновна стипендия
847Ахмед Караахмедов12 класХимияОсновна стипендия
848Мелиса Маджирова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
849Стефани Петрова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
850Лияна Донева11 класЛитератураОсновна стипендия
851Сабел Гератлиева11 класЛитератураОсновна стипендия
852Сюзън Гератлиева11 класЛитератураОсновна стипендия
853Десита Вълчева12 класБиологияОсновна стипендия
854Симона Стоянова12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
855Жени Каракашева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
856Борис Дечев12 класЛитератураПоощрителна стипендия
857Росица Иванова12 класБиологияОсновна стипендия
858Катерина Костадинова9 класМатематикаПоощрителна стипендия
859Ивайло Койчев11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
860Сава Хаджиминчев8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
861Преслава Теллалова8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
862Красимир Калоянов11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
863Атанас Минчев11 класИсторияОсновна стипендия
864Ибрахим Ибрахимов8 класБиологияОсновна стипендия
865Сабиха Шанкова11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
866Сабел Башева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
867Дилян Косев11 класБиологияОсновна стипендия
868Невена Иванова12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
869Михаела Първанова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
870Александра Танева10 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
871Снежана Илиева11 класФилософияПоощрителна стипендия
872Ивана Янева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
873Мирослава Грозева11 класБиологияИзключителна стипендия
874Диана Георгиева10 класПсихологияОсновна стипендия
875Йордан Динев11 класБиологияОсновна стипендия
876Деляна Райкова10 класГеография и икономикаОсновна стипендия
877Ванеса Славчева12 класБиологияОсновна стипендия