Класиране - I кръг в конкурс 2017/2018 учебна година

За да сте сигурни, че проверявате на правилното място, моля, изберете от лявото подменю "Класиране на ученици", след което от падащото меню изберете "Конкурс 2017/2018", а под него – „Първо класиране”.

Още за първото класиране прочетете тук.

Общо 877 резултата
ИмеГрад/СелоКласПредметВид стипендия
1Ясен Пламенов ДрънговСвиленград10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
2Янулка Георгиева КиримоваБургас12 класЛитератураОсновна стипендия
3Яница Руменова СтойковаВелико Търново12 класЛитератураСпециална стипендия
4Янаки Александров КръстевСофия10 класИсторияПоощрителна стипендия
5Яна Емилова СтаменоваЕлин Пелин12 класЛитератураПоощрителна стипендия
6Явор Младенов ИлиевСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
7Юмер Мюретинов ЮмеровБобов дол8 класФотографияОсновна стипендия
8Юлиян Василев ТасевБлагоевград11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
9Шаная Юлиянова ДерменджиеваБоголин9 класЛитератураПоощрителна стипендия
10Чавдар Цветанов ЛаловПлевен11 класМатематикаИзключителна стипендия
11Цветина Кирилова ГеоргиеваЧелопеч10 класЛитератураПоощрителна стипендия
12Цвети-Слава Руменова АсеноваВраца11 класИсторияОсновна стипендия
13Цветелина Цветозарова СтефановаРусе10 класМатематикаОсновна стипендия
14Цветелина Цветанова БожурскаТърнава11 класЛитератураОсновна стипендия
15Цветелина Мирославова КръстеваЧелопеч10 класИсторияПоощрителна стипендия
16Цветелина Красимирова ГанчовскаАнтон9 класЛитератураОсновна стипендия
17Цветелина Ивайлова БарийскаСофия7 класБиологияОсновна стипендия
18Цветелина Евгениева ТерзиеваБлагоевград12 класЛитератураОсновна стипендия
19Цветелина Живкова КумановаСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
20Цветалина Божидарова ЦветановаЛом12 класЛитератураОсновна стипендия
21Цвета Добрева ДобреваКазанлък12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
22Хусние Илияз ДормушТополово12 класФилософияОсновна стипендия
23Христо Стефанов КонакчиевГорна Липница12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
24Христо Николаев КолевПловдив11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
25Христо Иванов ПаловГурково11 класИсторияОсновна стипендия
26Христо Добрев ДобревБургас12 класМатематикаОсновна стипендия
27Христо Георгиев ТончевБургас12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
28Христо Георгиев ДобриковСофия11 класМатематикаСпециална стипендия
29Християн Иванов ДинковПъстрен8 класБиологияСпециална стипендия
30Христина Пламенова ИларионоваРусе7 класЛитератураПоощрителна стипендия
31Христина Димитрова ЦонковаБлагоевград10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
32Христина Горанова ШалеваСкрът7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
33Христина Василева ФранговаГоце Делчев8 класЛитератураОсновна стипендия
34Христиан Станимиров ЖелязковСвиленград10 класБиологияОсновна стипендия
35Христа Юлиянова ИвановаБерковица9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
36Христа Ангелова ПетковаБяла река11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
37Ферай Сенайф РизаКопринка9 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
38Туан Анх НгуенСофия12 класМатематикаОсновна стипендия
39Трифон Георгиев АврамовАлеко Константиново11 класЛитератураПоощрителна стипендия
40Траяна Мартинова КумановаРазград7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
41Тони Мартинова БояджиеваСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
42Тодор Марианов МитевХасково11 класИсторияПоощрителна стипендия
43Тодор Константинов РабаджийскиСофия12 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
44Тихомир Трифонов МихайловПолски Тръмбеш10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
45Тихомир Делянов ПродановНова Загора12 класЛитератураПоощрителна стипендия
46Тина-Мария Димитрова БуроваСливен11 класХимияОсновна стипендия
47Тереза Свиленова ИлиеваРазград9 класЛитератураПоощрителна стипендия
48Тереза Радева ХристоваАнтон7 класМузикаОсновна стипендия
49Тереза Петрова СтефановаВършец9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
50Теодора-Софи . ЕнчеваРусе7 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
51Теодора Бориславова ХристоваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
52Теодор Христомиров БърдаровГаброво10 класИсторияОсновна стипендия
53Теодор Петков ОрозовСофия9 класИсторияОсновна стипендия
54Теодор Емилов ПазовСофия12 класМузикаИзключителна стипендия
55Теодор Грозданов КаракачановСозопол12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
56Тенчо Стефков КостиревДряново9 класИсторияОсновна стипендия
57Теа Валери ИлиеваДупница7 класЛитератураПоощрителна стипендия
58Тахир Юмит ТахирБоил10 класИсторияОсновна стипендия
59Таня Христова ХристоваДимитровград11 класМатематикаОсновна стипендия
60Таня Огнянова БорисоваХасково9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
61Таня Иванова ОцетароваПловдив12 класМатематикаОсновна стипендия
62Таня Живкова СтояноваКарнобат12 класБиологияПоощрителна стипендия
63Таня Евгениева МазневаКазанлък11 класЛитератураОсновна стипендия
64Таня Атанасова СейковаГорна Оряховица11 класЛитератураПоощрителна стипендия
65Сюзън Вескова ГератлиеваШейново11 класЛитератураОсновна стипендия
66Стоян Христов АндреевСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
67Стоян Стойков ТрифоновБургас11 класИсторияСпециална стипендия
68Стоян Димитров МалининСвиленград9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
69Стилиана Веселинова КовачеваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
70Стефани Росенова ИсаковаПловдив9 класЛитератураПоощрителна стипендия
71Стефани Йорданова ПетроваЧомаковци12 класЛитератураПоощрителна стипендия
72Стефани Иванова ИвановаКотел11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
73Стефани Бисерова ЙорданчеваГулянци11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
74Стефан Йонков СтефановВелико Търново12 класФотографияПоощрителна стипендия
75Стефан Димитров СтефановРусе11 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
76Стефан Димитров ВелевКортен10 класИсторияОсновна стипендия
77Стелиана Веселинова ТеневаСтара Загора11 класМузикаОсновна стипендия
78Стела Йорданова СпасоваПловдив12 класФотографияОсновна стипендия
79Стела Бисерова ПоповаСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
80Станислава Христова ДеневаТюркмен11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
81Станислава Николаева ВеселиноваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
82Станислава Михайлова ДимитроваБургас12 класЛитератураПоощрителна стипендия
83Станислав Йорданов ПетровАсеновград11 класЛитератураПоощрителна стипендия
84Станислав Иванов ИвановХасково8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
85Станислав Валентинов КаревКърджали8 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
86Станислав Бисеров СтояновРадомир12 класФотографияОсновна стипендия
87Станимира Начева НачеваРазград8 класЛитератураПоощрителна стипендия
88София Цанкова ПлачковаХасково9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
89София Руменова ЕнчеваРусе10 класЕзикознаниеСпециална стипендия
90София Петрова ПетроваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
91София Валериева БрънзеловаЕлин Пелин7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
92Соня Цветанова ЦвятковаГорна Оряховица8 класБиологияПоощрителна стипендия
93Снежана Тодорова СтояноваДобрич10 класЛитератураОсновна стипендия
94Снежана Светозарова ГригороваМонтана12 класЛитератураПоощрителна стипендия
95Снежана Мариева КовачеваДоганово9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
96Снежана Илиева ИлиеваЯмбол11 класФилософияПоощрителна стипендия
97Сияна Светлозарова ВасилеваСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
98Сияна Ивова КалояноваСевлиево12 класМузикаОсновна стипендия
99Синем Нежми МюмюнПрилепци12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
100Синди Руменова ИвановаСливен11 класБиологияОсновна стипендия
101Симона Цветанова НиколоваПловдив11 класБиологияОсновна стипендия
102Симона Самуил СъбчеваГаброво8 класЛитератураПоощрителна стипендия
103Симона Йорданова ЙордановаПървомай9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
104Симона Емануилова СтояноваШумен12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
105Симона Антонова СотироваБургас10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
106Симона Адрианова ПетроваРусе12 класФилософияОсновна стипендия
107Симеон Стоилов СтойчевСилистра7 класМатематикаОсновна стипендия
108Симеон Симеонов БалтаджиевБяла11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
109Симеон Руменов ТодорoвВарна10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
110Симеон Михайлов ШиндаровСофия12 класМузикаОсновна стипендия
111Симеон Методиев ИгнатовПерник12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
112Симеон Константинов МарковМонтана8 класИсторияПоощрителна стипендия
113Симеон Бориславов СимеоновСофия12 класМузикаПоощрителна стипендия
114Силвия Сергеева ЛацеваСофия12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
115Силвия Красимирова ГичеваГаброво11 класЛитератураОсновна стипендия
116Силвия Йорданова ИвановаСтражица12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
117Силвия Димитрова НиколоваЧелопеч10 класЛитератураПоощрителна стипендия
118Силвина Гюнезиева ДерменджиеваВълкосел11 класБиологияОсновна стипендия
119Силви Мартинова КойчеваВарна11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
120Сиел Риен ШефкетоваКърджали12 класМатематикаОсновна стипендия
121Сибел Фикретова ДжелиловаПещера12 класЛитератураОсновна стипендия
122Семра Исмет КешифБориново11 класЛитератураПоощрителна стипендия
123Селин Тунджай КамберАсеновград10 класПсихологияОсновна стипендия
124Селин Рамаданова КайлитскаЧепинци8 класХимияОсновна стипендия
125Сезгин Терзанов ИлиевВелико Търново7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
126Севилай Мердан СалимДядовско7 класИсторияПоощрителна стипендия
127Севил Гюлек РешадСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
128Севда Бейсим ХасанТочилари10 класЛитератураОсновна стипендия
129Севастиян Севделинов СанковКойнаре8 класЛитератураОсновна стипендия
130Свилен Свиленов ВасилевПерник8 класМатематикаПоощрителна стипендия
131Светослава Стоянова СтояноваДулово11 класФилософияПоощрителна стипендия
132Светослава Генкова СтаматоваБургас9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
133Светослав Димитров СтойчевСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
134Светослав Бисеров КръстевНеделино11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
135Светозара Цветанова СъйковаСтралджа12 класФилософияОсновна стипендия
136Светозара Огнянова БожиловаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
137Светлина Атанасова АнгеловаЗлатица12 класПсихологияОсновна стипендия
138Светлана Янкова ВеликоваМежден11 класМузикаОсновна стипендия
139Самина Захариева ДемироваЧепинци9 класЛитератураПоощрителна стипендия
140Сайя Владимирова МирчеваВойводово12 класБиологияОсновна стипендия
141Сава Николаев ХаджиминчевШумен8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
142Сабиха Али ШанковаЯкоруда11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
143Сабел Реджеп БашеваЯкоруда10 класЛитератураПоощрителна стипендия
144Сабел Вескова ГератлиеваШейново11 класЛитератураОсновна стипендия
145Руслана Щерионова ПапуловаПоморие11 класЛитератураПоощрителна стипендия
146Руска Веселинова НиколоваКараджово11 класЛитератураОсновна стипендия
147Руси Димитров КарарусиновСофия11 класФилософияОсновна стипендия
148Румяна Кирилова ДимитроваКукорево11 класЛитератураПоощрителна стипендия
149Румяна Иванова ПанджароваСливен12 класФилософияПоощрителна стипендия
150Румен Светомиров МинчевГаброво12 класИсторияПоощрителна стипендия
151Румен Росенов АсеновМикрево12 класЛитератураПоощрителна стипендия
152Росица Миленова ИвановаШумен12 класБиологияОсновна стипендия
153Роберта Тони ДимитроваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
154Риза Кемал ТалибЗвенимир10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
155Ренета Карамфилова КароваБаните12 класХимияОсновна стипендия
156Рая Валентинова МанчеваХасково12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
157Ралица Стефанова ПрокопиеваСофия11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
158Ралица Николаева РайковаСофия12 класЛитератураИзключителна стипендия
159Ралица Николаева НиковаБеласица10 класЛитератураПоощрителна стипендия
160Ралица Костадинова МаноловаБанско12 класЛитератураПоощрителна стипендия
161Ралица Георгиева ШайковаПетрич11 класФилософияОсновна стипендия
162Радостина Красимирова ИвановаВладимирово11 класЛитератураПоощрителна стипендия
163Радост Георгиева ТуджарскаСамоков12 класЛитератураОсновна стипендия
164Радослав Юсеинов СмаиловЧепинци12 класЛитератураОсновна стипендия
165Радослав Стоянов ДимитровПловдив11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
166Радослав Радославов ГеоргиевСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
167Радослав Михайлов КърнолскиКрайници7 класИсторияПоощрителна стипендия
168Радослав Георгиев СвирецовБургас11 класФотографияСпециална стипендия
169Радослав Василев ВасилевЕлин Пелин8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
170Радина Руменова ИлиеваВраца12 класФилософияОсновна стипендия
171Радина Димитрова ЕмиловаАрдино11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
172Радена Цветозарова ЦоневаСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
173Пънар Тахсин ВаидОкорш12 класЛитератураСпециална стипендия
174Преслава Тонева ТеллаловаШумен8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
175Преслава Руменова ХристоваОрешак12 класИсторияОсновна стипендия
176Преслава Галинова КузоваВраца12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
177Преслав Благоев БлагоевАприлци12 класБиологияОсновна стипендия
178Пресияна Даниел ПетроваПолски Тръмбеш9 класИсторияПоощрителна стипендия
179Полина Николаева ФотеваДупница11 класХимияОсновна стипендия
180Пламена Тодорова МанолакеваБургас9 класМузикаОсновна стипендия
181Пламена Димитрова ДимитроваВарна9 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
182Пламена Генова ГеоргиеваКозаревец11 класЛитератураПоощрителна стипендия
183Пламен Тодоров ИвановСофия11 класМатематикаОсновна стипендия
184Пламен Стоянов МилановГорна Оряховица12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
185Пламен Павлинов ГеновКнежа10 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
186Петя Стефанова СтояноваЛовеч12 класФилософияОсновна стипендия
187Петя Светозарова ИвановаТроян10 класЛитератураПоощрителна стипендия
188Петя Емилова ЦветковаБлагоевград11 класХимияОсновна стипендия
189Петя Владимирова КръстеваСофия11 класБиологияОсновна стипендия
190Петя Валентинова ПетроваСофия12 класИсторияОсновна стипендия
191Петър Трифонов КирчевЗлатарица11 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
192Петър Райков ВасилевПанагюрище10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
193Петър Пламенов ПетровСилистра9 класХимияОсновна стипендия
194Петър Петров ГенчевСофия9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
195Петър Милчев ЧернокожевГаброво10 класМузикаПоощрителна стипендия
196Петър Иванов ДюлгеровСофия9 класМузикаОсновна стипендия
197Петър Атанасов ЦоневДобрич11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
198Павлин Георгиев ДимитровСушица10 класЛитератураПоощрителна стипендия
199Павела Велинова КостоваСамуилово11 класБиологияПоощрителна стипендия
200Орлин Николаев КучумбовБургас11 класМатематикаОсновна стипендия
201Олга Юриевна ВолковаСофия7 клас Основна стипендия
202Октай Месредин АлиевГлоджево11 класИсторияОсновна стипендия
203Огняна Валериева АрабаджиеваПлевен9 класМузикаПоощрителна стипендия
204Нур Алхуши ОсамаСофия8 клас Основна стипендия
205Ния-Сирма Мариян ПетроваСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
206Ния Николаева ЯневаДупница12 класФотографияПоощрителна стипендия
207Ния Николаева ВалентиноваСофия11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
208Ния Любомирова ЦенковаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
209Никълъс Крисчън БринтнолПолски Тръмбеш10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
210Николина Иванова АпостоловаСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
211Николина Борисова ДимитроваАсеновград10 класЛитератураОсновна стипендия
212Николета Ненкова ДжингароваПазарджик11 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
213Николета Володиева МишеваСофия12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
214Николета Владимирова СтефановаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
215Николай Николаев КараивановСамоков11 класБиологияОсновна стипендия
216Николай Мариянов МариновПловдив10 класМузикаИзключителна стипендия
217Николай Атанасов АтанасовСтралджа12 класИсторияПоощрителна стипендия
218Никола Матеев ПейковСофия12 класЛитератураИзключителна стипендия
219Никола Мартинов СтайковСофия9 класМатематикаОсновна стипендия
220Никола Ивайлов ЙордановСофия11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
221Никола Георгиев КуцевСмолян10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
222Никол Сашко ХайтоваБлагоевград12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
223Никол Росенова ХристоваСливен12 класБиологияИзключителна стипендия
224Никол Викторова ГошоваВасиловци10 класБиологияПоощрителна стипендия
225Никита Николаева НиколоваКранево9 класЛитератураПоощрителна стипендия
226Нехсат Сезгин ХасанБогданци10 класЛитератураПоощрителна стипендия
227Нери Асенова МутафоваЧепинци10 класБиологияОсновна стипендия
228Нелина Иванова СтойковаВетрино10 класФотографияПоощрителна стипендия
229Нели Севдалинова ИгнатоваСилистра10 класБиологияОсновна стипендия
230Нели Радославова МлъчковаКопривщица12 класЛитератураПоощрителна стипендия
231Нели Радин ДелеваХасково7 класЛитератураОсновна стипендия
232Нели Минчева МинчеваВарна11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
233Нели Иванова ДимитроваБлагоевград9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
234Нели Велинова ИвановаСофия11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
235Недялка Тодорова НедялковаПещера12 класЛитератураПоощрителна стипендия
236Неда Светославова НешеваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
237Неда Пейчева КолеваДобрич9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
238Неда Йорданова ШишмановаСтойките12 класФилософияПоощрителна стипендия
239Невсе Реджепова УлановаРибново12 класБиологияПоощрителна стипендия
240Невена Стоянова ИвановаЯмбол12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
241Невена Борисова АндоноваТърговище10 класЛитератураПоощрителна стипендия
242Наталия Росенова ЯкимоваПерник11 класПсихологияПоощрителна стипендия
243Наталия Димитрова СтояноваСандански12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
244Наталия Димитрова ДимитроваВарна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
245Натали Дирухи АрпаджиянПловдив10 класЛитератураОсновна стипендия
246Наргес М МашрафиСофия9 клас Основна стипендия
247Нанси Али СоуейдГаброво12 класЛитератураПоощрителна стипендия
248Найден Костов НайденовВълчи дол11 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
249Назира Хайсам МаккиПловдив11 клас Основна стипендия
250Надя Вескова ГадироваДебрен11 класХимияПоощрителна стипендия
251Надежда Мирославова СтайковаГорна Оряховица7 класБиологияПоощрителна стипендия
252Надежда Мариянова ИвановаВелико Търново11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
253Надежда Иванова КалофероваПървенец11 класЛитератураСпециална стипендия
254Надежда Бориславова БорисоваПавликени7 класИсторияОсновна стипендия
255Мустафа Фалах ХасанСофия8 клас Поощрителна стипендия
256Муджтаба М ЮсуфиСофия7 клас Основна стипендия
257Муамер Ахмед МехмедСнягово8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
258Моника Пламенова БояджиеваПлевен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
259Моника Ивайлова ЙотоваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
260Мия Василева ДимитроваПловдив10 класЛитератураПоощрителна стипендия
261Михаил Орлинов МитевВраца12 класЛитератураОсновна стипендия
262Михаил Георгиев ГеоргиевСофия12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
263Михаела Стефанова БожиловаСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
264Михаела Станиславова ХитковаЛовеч10 класМузикаПоощрителна стипендия
265Михаела Първанова ПървановаЯмбол10 класЛитератураПоощрителна стипендия
266Михаела Николаева ЦоковаЛуковит9 класЛитератураОсновна стипендия
267Михаела Кирилова ИвановаКазичене10 класПсихологияПоощрителна стипендия
268Михаела Володева ТимофееваАйдемир11 класЛитератураОсновна стипендия
269Михаела Виктор АтанасоваКърджали10 класЛитератураПоощрителна стипендия
270Митко Златанов ТатаровПловдив11 класФилософияОсновна стипендия
271Мирослава Галинова ГрозеваЯмбол11 класБиологияИзключителна стипендия
272Мирослав Любомиров ЛамбревБургас12 класМатематикаОсновна стипендия
273Мирослав Димитров ПехлевПазарджик10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
274Мириан Светославова МетодиеваГаброво8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
275Мириам Живкова ГосподиноваБургас10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
276Мираела Мирославова КазанджиеваДобрич7 класЛитератураПоощрителна стипендия
277Мира Пламенова ДжантоваСандански12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
278Мина Росенова БоневаВладая11 класЛитератураОсновна стипендия
279Милка Бориславова ЛюцоваГорна Оряховица12 класЛитератураОсновна стипендия
280Милица Славова МихалеваСтара Загора12 класЛитератураПоощрителна стипендия
281Милена Диянова МилчеваПловдив11 класЛитератураОсновна стипендия
282Мила Валентинова ИвановаДобрич10 класХимияПоощрителна стипендия
283Миглена Божкова БогдановаРаковски10 класЛитератураПоощрителна стипендия
284Мерлин Джумхур МехмедБогданци12 класЛитератураОсновна стипендия
285Мерием Билел ЮмерПреславец7 класЛитератураОсновна стипендия
286Мериам Асанова СтаревскаЧепинци8 класХимияОсновна стипендия
287Мелиса Тунчерова ШерифоваПристое12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
288Мелиса Бисерова МаджироваЧепинци7 класЛитератураПоощрителна стипендия
289Медина Неджетова УшеваТърън7 класЛитератураОсновна стипендия
290Меглена Емилова КостоваПловдив10 класМузикаПоощрителна стипендия
291Мая Дичева ДичеваСтралджа11 класЛитератураОсновна стипендия
292Мая Данаилова ТрайчеваЛом9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
293Маряна Карамфилова СтояноваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
294Мартина Петрова ТоневаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
295Мартина Петева ТодороваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
296Мартина Мартин ГеоргиеваГаброво11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
297Мартина Галинова ЙордановаГаброво11 клас Изключителна стипендия
298Мартин Светославов АнгеловСтара Загора12 класИсторияПоощрителна стипендия
299Мартин Пламенов МирчевБургас11 класФилософияСпециална стипендия
300Мартин Орлинов ПановБрегово9 класИсторияОсновна стипендия
301Мартин Любомиров ЛозановСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
302Мартин Димитров ДиловАсеновград10 класЛитератураОсновна стипендия
303Мартин Бисеров БлагоевСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
304Марта Мартинова БояджиеваХубавене10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
305Марта Константинова КарамфиловаПлевен9 класМузикаОсновна стипендия
306Марта Ростиславова ТраяноваВарна12 класФилософияПоощрителна стипендия
307Марк Стефанов ТомовСофия9 класЕзикознаниеОсновна стипендия
308Мариян Димитров ГорцевСмолян11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
309Мария-Тияна Христова СтойковаСофия8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
310Мария-Йоана Ивова ДонковаДолни Дъбник11 класЛитератураОсновна стипендия
311Мария-Антонина Христова ЙовчеваПетрич12 класФотографияПоощрителна стипендия
312Мария Янева БабалиеваКарнобат10 класБиологияОсновна стипендия
313Мария Тенева МинчеваСтара Загора10 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
314Мария Руменова БенчеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
315Мария Пламенова СтаноеваСтрумяни12 класЛитератураОсновна стипендия
316Мария Олеговна Иванова-РазумоваБургас11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
317Мария Николаева ХубеноваПловдив7 класМузикаОсновна стипендия
318Мария Мартинова БойчеваВидин10 класЛитератураОсновна стипендия
319Мария Лазарова ЛиловаПеснопой11 класЛитератураПоощрителна стипендия
320Мария Илиева ВеликоваСтара Загора10 класЛитератураПоощрителна стипендия
321Мария Иванова ТончеваКалугерово10 класЛитератураПоощрителна стипендия
322Мария Иванова АрабскаХисаря7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
323Мария Димчева НешеваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
324Мария Димитрова ФроликоваТополница12 класФилософияОсновна стипендия
325Мария Гошова ПетроваМездра11 класБиологияПоощрителна стипендия
326Мария Владиславова ЯкимоваСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
327Мария Венциславова ПетковаПещера12 класЛитератураПоощрителна стипендия
328Мария Валентинова НиколоваКаварна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
329Мария Борисова КумановаЕтрополе8 класЛитератураОсновна стипендия
330Мария Бойкова БлагоеваСофия11 класПсихологияПоощрителна стипендия
331Мария Александрова КириловаРусе7 класМатематикаПоощрителна стипендия
332Мария Златкова ПалашеваСофия10 класМатематикаОсновна стипендия
333Мария Димитрова КоковаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
334Марина Милкова МихайловаСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
335Марина Маринова ИвановаВелико Търново12 класФотографияОсновна стипендия
336Марина Емилова ИвановаКозлодуй9 класМузикаОсновна стипендия
337Марина Дамянова ГосподиноваХасково7 класМатематикаОсновна стипендия
338Марина Валентинова АндровскаСофия10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
339Мариела Иванова ИвановаСливен12 класБиологияИзключителна стипендия
340Мариела Иванова БушеваАсеновград10 класФилософияОсновна стипендия
341Мардирос Хачик ОвагемянБургас10 класМатематикаОсновна стипендия
342Маргарита Севдалинова АндрееваБотевград11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
343Маргарита Крумова ПаскалеваБургас12 класЛитератураПоощрителна стипендия
344Маргарита Илиянова ПетроваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
345Манол Николаев РужиновСмолян7 класЛитератураПоощрителна стипендия
346Манка Мигленова КичиковаДрагиново11 класЛитератураПоощрителна стипендия
347Майа Михайлова КръстановаСофия12 класФилософияОсновна стипендия
348Магдалена Недялкова НеделчеваСтара Загора11 класМатематикаСпециална стипендия
349Магдалена Иванова СтояноваНадарево10 класЛитератураОсновна стипендия
350Людмила Николаева ПавловаПлевен12 класМатематикаОсновна стипендия
351Любослав Божидаров СтанковСофия7 класМатематикаПоощрителна стипендия
352Любомира Петкова ДимитроваСвищов10 класЛитератураОсновна стипендия
353Любомира Димитрова АнгеловаГаброво8 класЛитератураПоощрителна стипендия
354Любомир Бойков ШойлевБургас11 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
355Любен Любенов ТруйковВидин12 класЛитератураПоощрителна стипендия
356Лъчезар Йорданов ЛукановБяла Слатина9 класИсторияПоощрителна стипендия
357Лъчезар Иванов ВълчевСофия9 класМатематикаОсновна стипендия
358Лора Мартинова МарковаСофия8 класМузикаОсновна стипендия
359Лияна Иванова ДоневаШейново11 класЛитератураОсновна стипендия
360Лия Светославова МихалковаСтара Загора7 класБиологияОсновна стипендия
361Лия Иво ИвановаСофия11 класЛитератураСпециална стипендия
362Лия Делчева СтамболиеваКърджали11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
363Лиляна Германова КотаковаБургас12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
364Лилия Деанова КолеваКазанлък7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
365Кристофър Емилов КириловСофия9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
366Кристияна Ивова КръстеваКюстендил11 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
367Кристиян Стоянов СтояновВелинград12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
368Кристиян Пламенов БорисовСофия12 класБиологияОсновна стипендия
369Кристиян Мирославов КараасеновБоровина9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
370Кристиян Матеев ПоповПоморие11 класЛитератураОсновна стипендия
371Кристиян Ивайлов ВъловАксаково12 класМатематикаПоощрителна стипендия
372Кристиян Добромиров ДелчевСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
373Кристиян Георгиев АврамовМонтана10 класИсторияПоощрителна стипендия
374Кристина С СекулоскаСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
375Кристина Петрова АлександроваБобов дол8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
376Кристина Любомирова РашеваМездра11 класБиологияОсновна стипендия
377Кристина Ивайлова ПееваПлевен12 класЛитератураИзключителна стипендия
378Кристина Владимирова ЦачеваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
379Кристиана Красимирова КъневаСливен10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
380Кристиан Димитров ДжелевПетрич9 класИсторияОсновна стипендия
381Кремена Здравкова ЧакъроваЛъки10 класЛитератураПоощрителна стипендия
382Красимира Николова РангеловаПловдив11 класФилософияПоощрителна стипендия
383Красимир Севдалинов КалояновШумен11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
384Красимир Виолетов МасларовСофия9 класБиологияПоощрителна стипендия
385Краси Розалинов ХаджиевЖълтуша11 класБиологияОсновна стипендия
386Косара Живкова ЖековаСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
387Константина Миткова ГеоргиеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
388Константин-Денислав Иванов ИвановСофия7 класИсторияОсновна стипендия
389Константин Радосветов ГаровБургас12 класМатематикаОсновна стипендия
390Константин Живков МъгевКазанлък11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
391Константин Георгиев МихайловСофия8 класЛитератураПоощрителна стипендия
392Климент Дианов КостовКазанлък11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
393Кирилка Петрова ГогушеваПетрич10 класЛитератураПоощрителна стипендия
394Кирил Тотев КацаровКазанлък10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
395Кирил Василев ГоловСандански12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
396Кирил Василев ВасилевПловдив10 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
397Кирил Богданов БалдевЗвъничево10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
398Киара Иванова КръстеваМездра11 класБиологияОсновна стипендия
399Катя Тодорова ЛибяховскаМосомище12 класЛитератураОсновна стипендия
400Катрин Николаева ТодороваРусе12 класЛитератураПоощрителна стипендия
401Катина Апостолова КондоваКазанлък11 класБиологияОсновна стипендия
402Катерина Христина Кирилова РадеваСофия8 класМузикаПоощрителна стипендия
403Катерина Стелианова БожиловаПловдив9 класЛитератураПоощрителна стипендия
404Катерина Петрова ПетроваСтара Загора12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
405Катерина Петрова КостоваСофия11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
406Катерина Костадинова КостадиноваШумен9 класМатематикаПоощрителна стипендия
407Катерина Иванова ЖелеваЖитница12 класЛитератураОсновна стипендия
408Катерина Адел ДжоуидСофия11 класПсихологияОсновна стипендия
409Каролина Николаева ХристоваКазанлък8 класИсторияОсновна стипендия
410Каролина Алиева ДоспатлиеваОсина11 класЛитератураПоощрителна стипендия
411Карина Мартинова ТоневаЕлхово12 класЛитератураПоощрителна стипендия
412Камен Теодоров ГраматиковВарна12 класИсторияОсновна стипендия
413Камелия Николаева АджелароваПловдив12 класФотографияПоощрителна стипендия
414Камелия Живкова МанчеваКнежа12 класЛитератураОсновна стипендия
415Камелия Данаилова НиколоваЛовеч7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
416Камелия Ангелова НиколоваПазарджик11 класЛитератураОсновна стипендия
417Калояна Кирилова АнгеловаСофия9 класЛитератураПоощрителна стипендия
418Калоян Радославов КутийскиСамуилово11 класМатематикаОсновна стипендия
419Калоян Боянов БотевГаброво11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
420Калина Светославова ДимчеваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
421Калина Петрова ДиковаПлевен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
422Калина Красимирова ЕковаСофия11 класЛитератураСпециална стипендия
423Калина Кирилова ИлиеваСофия8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
424Калина Евгениева ИвановаСтара Загора12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
425Калина Добромирова АнастасоваВарна12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
426Калина Георгиева ВаневаГаброво10 класЛитератураПоощрителна стипендия
427Калина Антонова РайчеваСофия12 класПсихологияСпециална стипендия
428Калина Андреева ХаджиниколоваГорна Оряховица11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
429Кадрие Ахмед АдемОсетеново11 класХимияСпециална стипендия
430Йорданка Василева ВасилеваДупница12 класЛитератураОсновна стипендия
431Йордан Николаев ГаневБяла11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
432Йордан Крумов КюркчийскиСофия12 класФилософияОсновна стипендия
433Йордан Желев ДиневЯмбол11 класБиологияОсновна стипендия
434Йордан Георгиев ВиденовСофия10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
435Йордан Василев ВасилевПазарджик12 класБиологияИзключителна стипендия
436Йоанна Росенова ЯкимоваКавракирово10 класЛитератураПоощрителна стипендия
437Йоанна Найденова СтефановаРусе10 класЛитератураОсновна стипендия
438Йоанна Живкова МитеваКостенец10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
439Йоана Руменова ЧорбаджийскаСофия12 класХимияОсновна стипендия
440Йоана Панчева РусеваВарна7 класЛитератураПоощрителна стипендия
441Йоана Йорданова ЙордановаГаброво9 класЛитератураИзключителна стипендия
442Йоана Иванова БорисоваДупница11 класЛитератураОсновна стипендия
443Йоана Ивайлова СтояноваПлевен10 класИсторияПоощрителна стипендия
444Йоана Георгиева ЧубриеваСофия11 класБиологияОсновна стипендия
445Йоана Владимирова ГеоргиеваДупница10 класЛитератураПоощрителна стипендия
446Йоана Атанасова ШомоваВарна10 класЛитератураПоощрителна стипендия
447Йоана Атанасова ЗахариеваПерник11 класЛитератураСпециална стипендия
448Йоана Алексеева ЗеловаПлевен11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
449Йоан Стефанов СтефановАприлци9 класЛитератураПоощрителна стипендия
450Йоан Найденов НайденовСофия9 класМатематикаОсновна стипендия
451Йоан Георгиев ВасилевСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
452Йоан Антониов РадоевСофия7 класИсторияОсновна стипендия
453Исмигюл Фехмиева ХаджиеминоваЧепинци11 класБиологияОсновна стипендия
454Искра Красимирова РомановаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
455Ириней Билянов ВасилевБотевград10 класФизика и астрономияОсновна стипендия
456Ирина Иванова БлагоеваСофия8 класЛитератураОсновна стипендия
457Ирина Георгиева КуртеваСилистра12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
458Ирина Валентинова ХристоваЛисец12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
459Ирина Анатольевна ИвкинаГенерал Тошево11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
460Ирена Стефанова ГеоргиеваСевлиево11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
461Ирена Борисова АсеноваГорна Липница11 класФотографияОсновна стипендия
462Иптисам Фалах ХасанСофия12 клас Поощрителна стипендия
463Инна Сашко ХайтоваБлагоевград10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
464Инна Десислав ДимитроваСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
465Ина Цветанова ГеоргиеваКазанлък9 класЛитератураОсновна стипендия
466Илияна Илиянова СимеоноваРазград12 класЛитератураОсновна стипендия
467Илиян Тонев ТодоровМездра12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
468Илиян Николаев ЧервенскиСтара Загора12 класМузикаОсновна стипендия
469Илия Николаев ДаскаловПловдив12 класИсторияОсновна стипендия
470Илина Мартинова ГрозеваПловдив11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
471Илина Ленкова МиховаСофия10 класМузикаПоощрителна стипендия
472Илин Агоп ПапазянСливен12 класМузикаОсновна стипендия
473Илиана Стефанова МиладиноваБобов дол7 класЛитератураПоощрителна стипендия
474Илаф Ахмад ХабабаСофия9 клас Основна стипендия
475Иво Ивов Христов Радомир10 класЛитератураИзключителна стипендия
476Ивилина Янева ПетроваПловдив11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
477Ивета Валентинова МакедонскаСофия12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
478Ивет Венциславова ИвановаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
479Ивена Тинкова СребчеваКазанлък10 класХимияОсновна стипендия
480Ивелина Руменова МитреваПловдив11 класЛитератураПоощрителна стипендия
481Ивелина Пламенова МондешкаОрешак11 класИсторияПоощрителна стипендия
482Ивелина Николаева ЧобановаДолно Осеново11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
483Ивелина Иванова ВладоваРусе9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
484Ивелин Теодоров ГеоргиевРусе12 класФилософияОсновна стипендия
485Иванна Пламенова ИвановаДунавци7 класЛитератураОсновна стипендия
486Иванка Мариева ПетроваКараджово8 класЛитератураПоощрителна стипендия
487Иванина Дечева МинковаПловдив10 класЛитератураОсновна стипендия
488Иванела Йорданова СираковаПещера12 класЛитератураПоощрителна стипендия
489Ивана Илиян ЯневаЯмбол11 класЛитератураПоощрителна стипендия
490Ивана Илиева ПетроваЗлатица10 класБиологияОсновна стипендия
491Ивана Александрова СираковаСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
492Иван Тодоров ИвановПловдив10 класМатематикаОсновна стипендия
493Иван Тихомиров ТеневСливен12 класИсторияПоощрителна стипендия
494Иван Николаев ИвановГаброво8 класИсторияПоощрителна стипендия
495Иван Николаев ДрумевДобрич8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
496Иван Недков ВасилевГорна Оряховица10 класИсторияОсновна стипендия
497Иван Красимиров ИвановПолски Тръмбеш12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
498Иван Кирилов МанчевКресна9 класБиологияПоощрителна стипендия
499Иван Златков ЯневБургас11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
500Иван Драгомиров ГаневВраца12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
501Иван Димитров ДуховГоце Делчев10 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
502Иван Деянов СлавовСофия8 класИсторияОсновна стипендия
503Иван Данчев КабаджовПловдив12 класМатематикаПоощрителна стипендия
504Иван Даниелов ИвановСофия12 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
505Иван Георгиев ИвановКазанлък7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
506Иван Генчев КозаревДимитровград8 класИсторияОсновна стипендия
507Иван Василев СакаджиевКуртово Конаре12 класБиологияОсновна стипендия
508Ивайло Симеонов КостадиновСофия8 класЛитератураОсновна стипендия
509Ивайло Петров ПетровСтара Загора12 класМатематикаИзключителна стипендия
510Ивайло Николаев КънчевДупница7 класМатематикаОсновна стипендия
511Ивайло Ивелинов КойчевШумен11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
512Ивайло Иванов ГенчевСимеоновград11 класИсторияОсновна стипендия
513Ивайло Георгиев БожиловСвоге12 класФотографияОсновна стипендия
514Ивайло Василев НалбантовПървомай11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
515Ивайла Пламенова МариноваСимеоновград7 класЛитератураПоощрителна стипендия
516Ива Красимирова ПисковаСелище11 класЛитератураОсновна стипендия
517Ива Ивалинова ИвановаПлевен11 класМатематикаСпециална стипендия
518Ива Димитрова СтаневаКарнобат12 класЛитератураОсновна стипендия
519Ива Веселинова ДенизоваГаброво12 класЛитератураПоощрителна стипендия
520Ива Венелинова УзуноваГълъбово12 класЛитератураПоощрителна стипендия
521Ива Атанасова СтояноваРъждак8 класЛитератураОсновна стипендия
522Ибрахим Салих ИбрахимовЯкоруда8 класБиологияОсновна стипендия
523Зоя Ивайлова КсенофоноваСофия12 класХимияОсновна стипендия
524Злата Олегова КулаВелико Търново10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
525Зинети Мерджан ЙетимКърджали12 класЛитератураОсновна стипендия
526Здравко Динев СтефановСтара Загора11 класМузикаОсновна стипендия
527Звездин Борисов БесарабовСофия11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
528Захра М МашрафиСофия9 клас Основна стипендия
529Жулиета Христова ВасилеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
530Жулиета Стефанова ИвановаДобрич12 класФотографияОсновна стипендия
531Жулиен Илиев ПоповОброчище7 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
532Живко Димитров КиришевЛюбимец12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
533Жени Христова КаракашеваШумен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
534Жанин Фахд Ал-ШаргабиПлевен11 класЛитератураСпециална стипендия
535Жанета Красимирова ПейнаМонтана7 класМузикаОсновна стипендия
536Есин Рефик ШакирИсперих10 класМатематикаПоощрителна стипендия
537Еркан Хайриев МолловЧепинци12 класХимияОсновна стипендия
538Ерик Василев ДимитровКюстендил12 класБиологияОсновна стипендия
539Емре Серхат ВеждиевИскра8 класФотографияПоощрителна стипендия
540Емира Реджепова МаданскаЧепинци10 класХимияОсновна стипендия
541Емине Бейрамова АхмедоваХума12 класЛитератураПоощрителна стипендия
542Емине Асанова КалвичеваВълкосел12 класХимияОсновна стипендия
543Емил Любомиров МирчевСофия12 класИсторияИзключителна стипендия
544Емил Бориславов КостадиновБлагоевград10 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
545Емануил Симеонов МавродиевБлагоевград12 класЛитератураОсновна стипендия
546Емануел Марианов ТоневНови пазар11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
547Еманоела Пламенова МинчеваНови пазар9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
548Ема Георгиева ЯнчеваБургас7 класМузикаОсновна стипендия
549Елонка Огнянова ХаризановаВелико Търново12 класФилософияОсновна стипендия
550Елия Иванова ИвановаСофия12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
551Елица Светославова ГаневаСофия8 класБиологияСпециална стипендия
552Елица Пламенова БояджиеваДобрич10 класЛитератураПоощрителна стипендия
553Елица Миленова КамарашеваПлевен11 класЛитератураПоощрителна стипендия
554Елица Красимирова СираковаГрамаде12 класЛитератураПоощрителна стипендия
555Елица Климентова СавоваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
556Елица Илиева КръстеваСофия7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
557Елица Ивова ИвановаВраца8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
558Елиф Саид ДаргутДебрен10 класЛитератураПоощрителна стипендия
559Елина Стефанова СимеоноваСвищов11 класЛитератураПоощрителна стипендия
560Елина Пламенова ХристоваЛозница10 класИсторияОсновна стипендия
561Елина Николаева ТодороваСофия8 класБиологияОсновна стипендия
562Елизабет Йорданова АнгеловаБелоградчик10 класЛитератураОсновна стипендия
563Елизабет Георгиева ИвановаСофия7 класИсторияПоощрителна стипендия
564Елиан-Йоан Мариянов ГоцевПловдив10 класИсторияОсновна стипендия
565Ели Данаилова КироваАсеновград11 класЛитератураОсновна стипендия
566Елеонора Антонова ИвановаПловдив8 класМузикаОсновна стипендия
567Елена Феликсова БашеваЗлатоград7 класЛитератураПоощрителна стипендия
568Елена Тодорова ТараковаПетрич12 класЛитератураОсновна стипендия
569Елена Светославова СтоеваВарна12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
570Елена Светлинова ГароваБургас8 класМатематикаОсновна стипендия
571Елена Павлинова ВутоваДобрич8 класЛитератураПоощрителна стипендия
572Елена Николаева ГенчеваКарлово11 класЛитератураПоощрителна стипендия
573Елена Димитрова ПаскалеваПловдив11 класЛитератураОсновна стипендия
574Елена Георгиева ЗорковаБаховица7 класЛитератураОсновна стипендия
575Елена Бисерова РайковаПлевен11 класФилософияСпециална стипендия
576Елван Решат ЕмурлаГлухар12 класФилософияОсновна стипендия
577Екатерина Юриевна ВолковаСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
578Екатерина Златева ВатеваПлевен12 класБиологияОсновна стипендия
579Екатерина Георгиева ТоноваУстина12 класЛитератураПоощрителна стипендия
580Екатерина Георгиева ГеоргиеваПловдив10 класХимияОсновна стипендия
581Еда Гюркан МехмедалиКърджали12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
582Европа Костадинова РалеваБургас11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
583Евгения Павлова ПаскаловаДобрич12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
584Евгени Стаев КайряковПловдив10 класМатематикаОсновна стипендия
585Ева Тодорова ТодороваРусе9 класИсторияОсновна стипендия
586Ева Веселинова ХанджиеваСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
587Доника Михайлова БогдановаКотел11 класПсихологияПоощрителна стипендия
588Дойка Христова ИвановаЕлхово10 класБиологияОсновна стипендия
589Добромир Василев ЗдравковЛом12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
590Добрин Марианов БараковПлевен10 класМатематикаИзключителна стипендия
591Добрин Венциславов БашевГаброво9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
592Добри Юлиев ДимитровСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
593Доан Ниязи ШакирКърджали10 класМатематикаОсновна стипендия
594Диян Росицов ХристовНикола Козлево10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
595Дионисий Светославов МарковСилистра11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
596Димка Лазарова НонковаПаталеница9 класЛитератураПоощрителна стипендия
597Димитър Тодоров БойкиновПазарджик10 класФотографияОсновна стипендия
598Димитър Руменов ПандевВарна8 класМатематикаОсновна стипендия
599Димитър Николаев НиколовСофия7 класИсторияПоощрителна стипендия
600Димитър Димитров ЦоневКазанлък11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
601Димитър Димитров СпасовСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
602Димитър Георгиев ЧервенковСтара Загора11 класБиологияОсновна стипендия
603Димитър Георгиев КойчевСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
604Димитър Божидаров ЧоторовСофия10 класФотографияПоощрителна стипендия
605Димитър Атанасов ЧакъровПловдив10 класМатематикаСпециална стипендия
606Димана Тихомирова РадеваКарнобат11 класЛитератураОсновна стипендия
607Димана Стоянова МанчеваПловдив12 класЛитератураПоощрителна стипендия
608Димана Стилиянова СтойчеваТърговище10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
609Димана Красимирова ПетковаГаброво11 класЛитератураОсновна стипендия
610Димана Бориславова КрумоваКюстендил7 класМузикаОсновна стипендия
611Дилян Пеев КосевЯмбол11 класБиологияОсновна стипендия
612Диана Михайлова ДимитроваБургас10 класМузикаИзключителна стипендия
613Диана Георгиева ГеоргиеваЯмбол10 класПсихологияОсновна стипендия
614Джихан Исмаилов ЖевжедовВеликденче12 класХимияИзключителна стипендия
615Джем Джевад МустафаРусе9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
616Джанер Халединов БашчобановВълкосел11 класХимияОсновна стипендия
617Деян Миленов МилчевПерник9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
618Дефне Руменова ДимоваТърговище11 класЛитератураПоощрителна стипендия
619Десита Петкова ВълчеваШивачево12 класБиологияОсновна стипендия
620Десислава Стефанова КолеваПловдив12 класЛитератураОсновна стипендия
621Десислава Мирославова ДинчеваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
622Десислава Евгениева ЖелязковаРазград12 класМатематикаПоощрителна стипендия
623Десислава Веселинова ВасилеваВарна12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
624Денка Танева КолеваПървомай9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
625Деница Стилиянова МладеноваМонтана12 класЛитератураПоощрителна стипендия
626Деница Славчева ИвановаЕлин Пелин7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
627Деница Михайлова МетодиеваСтара Загора7 класЛитератураСпециална стипендия
628Деница Милкова РусеваАксаково10 класЛитератураОсновна стипендия
629Деница Маринова ДрагановаСандрово8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
630Деница Красимирова ЙосифоваВарна12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
631Деница Диян ИвановаКазанлък10 класЛитератураПоощрителна стипендия
632Деница Димитрова СимеоноваДупница12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
633Деница Валентинова БъчвароваКотел10 класЛитератураПоощрителна стипендия
634Денислав Николаев НиколовСтара Загора7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
635Денислав Ивелинов БончевВелико Търново9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
636Денислав Вакрилов АнгеловМадан9 класИсторияПоощрителна стипендия
637Денислав Бориславов ДимитровРусе7 класЛитератураОсновна стипендия
638Денимира Мишева МиховаЕлхово10 класИсторияПоощрителна стипендия
639Дениза Фикретова ДуреваЧепинци9 класЛитератураПоощрителна стипендия
640Демяна Димитрова ЙосифоваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
641Деметра Красимирова ГригороваСофия12 класМузикаИзключителна стипендия
642Деляна Ранкова РайковаЯмбол10 класГеография и икономикаОсновна стипендия
643Дейвид Иванов ЛавчевХарманли9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
644Даяна Пламенова СпиридоноваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
645Даяна Красимирова ТодороваТихомир11 класЛитератураПоощрителна стипендия
646Даяна Димитрова КироваОряхово7 класЛитератураПоощрителна стипендия
647Даяна Веселинова ИлиеваБаните11 класХимияОсновна стипендия
648Дария Олеговна Иванова-РазумоваБургас10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
649Даринела Валентинова ВангеловаБургас8 класМузикаОсновна стипендия
650Дарина Пламенова БорисоваОмуртаг11 класБиологияОсновна стипендия
651Дарина Деянова ДиловаСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
652Дарена Георгиева ГеоргиеваХасково8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
653Даница Руменова КостоваВарна7 класМатематикаОсновна стипендия
654Даниела Николаева КириловаВелико Търново12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
655Даниел Милчев БумбаловХаново10 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
656Даниел Ивелинов ИвановРусе8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
657Даниел Иванов ВлаховСливен12 класИсторияПоощрителна стипендия
658Даниел Александров ДаскаловБаня12 класИсторияОсновна стипендия
659Данаил Янчев ЯнчевГаброво12 класЛитератураОсновна стипендия
660Дамян Владимиров МихайловСофия12 класФилософияИзключителна стипендия
661Далия Велинова ТерзиеваЧепинци7 класЛитератураПоощрителна стипендия
662Давид Владимиров ИвановМонтана12 класЛитератураОсновна стипендия
663Глория Ванева ВеселиноваЛом10 класЛитератураОсновна стипендия
664Гергана Свилен МилеваПопово7 класИсторияОсновна стипендия
665Гергана Радостинова СотироваКаварна12 класХимияОсновна стипендия
666Гергана Павлова РусковаВидин7 класЛитератураПоощрителна стипендия
667Гергана Мариянова КириловаСофия11 класФотографияПоощрителна стипендия
668Гергана Марианова ЦветановаМонтана12 класЛитератураИзключителна стипендия
669Гергана Манчева КавалскаСмолян7 класИсторияПоощрителна стипендия
670Гергана Кирилова ВасеваДупница10 класЛитератураОсновна стипендия
671Гергана Георгиева МариноваСофия12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
672Георгия Димитрова СусурковаПловдив11 класЛитератураИзключителна стипендия
673Георги Янчев ЯнчевСофия7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
674Георги Мирославов АлександровСофия11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
675Георги Кирилов ВасевХасково11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
676Георги Йорданов ГоцевБлагоевград11 класБиологияОсновна стипендия
677Георги Йорданов ВасилевСептември 11 класМузикаИзключителна стипендия
678Георги Иванов МутафчиевБанско11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
679Георги Иванов ДимитровСтара Загора7 класИсторияПоощрителна стипендия
680Георги Димитров ДимитровСофия11 класМузикаОсновна стипендия
681Георги Георгиев ГорановСмолян7 класМатематикаОсновна стипендия
682Георги Венциславов МихайловСофия7 класИсторияОсновна стипендия
683Георги Василев ДановБотевград8 класГеография и икономикаОсновна стипендия
684Георги Бориславов ЧиколовПловдив8 класМузикаИзключителна стипендия
685Генади Росенов ИвановДолни Цибър9 класИсторияПоощрителна стипендия
686Галя Георгиева ДодоваЕлин Пелин11 класЛитератураПоощрителна стипендия
687Галина Христова ВълчеваМинерални бани11 класЛитератураСпециална стипендия
688Галин Мариев КовачевДоганово11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
689Галена Събева КосеваКарнобат11 класЛитератураОсновна стипендия
690Габриела Нанева ДелчеваХасково11 класФотографияОсновна стипендия
691Габриела Емилова ПенковаСофия12 класФотографияПоощрителна стипендия
692Габриела Димитрова ДамяноваЦарацово11 класЛитератураПоощрителна стипендия
693Габриела Георгиева ВладимироваДупница8 класЛитератураПоощрителна стипендия
694Габриела Венциславова МладеноваЧепинци8 класБиологияОсновна стипендия
695Габриела Бисерова НиколоваКюстендил11 класЛитератураОсновна стипендия
696Габриела Анатолиева ИлиеваПлевен11 класФотографияОсновна стипендия
697Габриел Драгомиров СлавчевГорна Митрополия8 класМузикаПоощрителна стипендия
698Вяра Стоянова АндоноваСофия7 класЛитератураОсновна стипендия
699Волен Чавдаров ДимитровПлевен11 класМузикаОсновна стипендия
700Владимир Илиев ИлиевКарнобат12 класЛитератураОсновна стипендия
701Вилияна Димитрова ВеличковаСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
702Виктория Цветомирова АнтоноваВарна9 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
703Виктория Тотева ТотеваРозово8 класИсторияОсновна стипендия
704Виктория Тодорова ЯнковаБлагоевград11 класФилософияПоощрителна стипендия
705Виктория Теодорова ИвановаТрявна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
706Виктория Станиславова МандоваВарна10 класФилософияПоощрителна стипендия
707Виктория Ралева ГарджеваВарна10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
708Виктория Николаева МитоваСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
709Виктория Красимирова ЦеноваСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
710Виктория Калинова ГеоргиеваДобрич12 класФилософияПоощрителна стипендия
711Виктория Ивайлова МариноваПлевен8 класМузикаОсновна стипендия
712Виктория Емилова КовачкаБрежани12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
713Виктория Димитрова ВасковаПавликени8 класИсторияПоощрителна стипендия
714Виктория Даниелова ГенчеваГаброво11 класЛитератураОсновна стипендия
715Виктория Веселинова ПанайотоваВарна8 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
716Виктория Василева ВасилеваКочево12 класЛитератураОсновна стипендия
717Виктор Христов КалиновПловдив12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
718Виктор Веселинов ДимитровПанагюрище10 класБиологияПоощрителна стипендия
719Ветина Миленова ВенковаМездра11 класБиологияОсновна стипендия
720Веселина Пламенова ГероваБургас12 класМатематикаПоощрителна стипендия
721Веселина Петрова ПетроваПловдив7 класМузикаПоощрителна стипендия
722Веселина Костадинова ЧотреваБлагоевград12 класИсторияПоощрителна стипендия
723Веселина Димитрова ГергишановаСофия10 класЛитератураПоощрителна стипендия
724Веселина Василева ДимитроваПловдив11 класЛитератураОсновна стипендия
725Веселин Николов СтефановОвча могила11 класМатематикаОсновна стипендия
726Веселин Мартинов ВасилевБургас11 класФилософияОсновна стипендия
727Вероника Стоянова ТодороваТополовец10 класХимияОсновна стипендия
728Вероника Стефанова ПоповаСофия10 класМатематикаПоощрителна стипендия
729Вероника Димитрова МитроваСтара Загора11 класЛитератураПоощрителна стипендия
730Вероника Веселинова ТодороваСливен8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
731Вероника Атанасова МитковаИзгрев12 класЛитератураПоощрителна стипендия
732Венцислава Венциславова ГеоргиеваКюстендил11 класФилософияПоощрителна стипендия
733Венци Георгиев ЦветковГолямо Пещене12 клас Поощрителна стипендия
734Венета Добринова ДрагневаКазанлък12 класЛитератураОсновна стипендия
735Велислава Олегова СтефановаОреховица7 класМузикаОсновна стипендия
736Велислава Мирославова ГаговаБлагоевград11 класФилософияПоощрителна стипендия
737Велислава Детелинова ДимитроваСливен9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
738Велин Пенков АнтоновПавел баня8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
739Василка Георгиева ХристоваБеласица12 класЛитератураПоощрителна стипендия
740Василена Петрова ЦачеваВелико Търново12 класФотографияОсновна стипендия
741Василена Николаева БелеваПловдив11 класЛитератураСпециална стипендия
742Василена Горанова КолароваОмуртаг10 класЛитератураПоощрителна стипендия
743Василена Александрова ЦветановаПловдив10 класМатематикаСпециална стипендия
744Васил Радославов РахневСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
745Васил Николов ЯнакиевВелинград11 класФилософияОсновна стипендия
746Васил Енчев МинковСливен12 класЛитератураОсновна стипендия
747Васил Василев ИлиевМалък Преславец8 класЛитератураПоощрителна стипендия
748Васил Анастасов АнастасовСмолян12 класЛитератураОсновна стипендия
749Ваня Иванова ИвановаСвищов10 класЛитератураОсновна стипендия
750Ваня Владимирова ГривоваАсеновград12 класЛитератураПоощрителна стипендия
751Ванина Любомирова КузоваВарна12 класЛитератураПоощрителна стипендия
752Ванеса Стефанова СлавчеваЯсеново12 класБиологияОсновна стипендия
753Ванеса Олег ДимитроваМонтана12 класЛитератураОсновна стипендия
754Вангелия Руменова ЧорбаджийскаСофия9 класБиологияПоощрителна стипендия
755Валерия Димитрова ГергановаПловдив9 класЛитератураОсновна стипендия
756Валерия Валериева ВърбановаСофия11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
757Валерия Валериева БогдановаПерник12 класХимияОсновна стипендия
758Валентина Трифонова ГорановаМонтана11 класЛитератураОсновна стипендия
759Валентина Иванова БлажеваВелико Търново9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
760Валентина Евгениева КлисарскаСамоков12 класФилософияПоощрителна стипендия
761Валентин Викторов ВичевВраца12 клас Основна стипендия
762Бояна Михайлова НиковаВарна11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
763Бояна Димитрова ГруеваБрегово10 класЛитератураПоощрителна стипендия
764Бояна Георгиева НиколоваБързия9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
765Боян Николаев ЯнакиевСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
766Боян Николаев РайковСофия7 класМатематикаОсновна стипендия
767Боян Каменов ВълевСофия11 класБиологияПоощрителна стипендия
768Боян Велиславов ПеневВарна7 класЛитератураПоощрителна стипендия
769Боряна Данаилова ТрайчеваЛом11 класЛитератураОсновна стипендия
770Борчин Мехмед ИлязПет могили9 класЛитератураПоощрителна стипендия
771Борислава Илиева ЧотреваВидин12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
772Борислава Веселинова НиколоваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
773Борис Цветанов ВърбановСтара Загора12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
774Борис Стойчев БорисовЕлхово11 класИсторияОсновна стипендия
775Борис Митков БиковПловдив7 класМузикаОсновна стипендия
776Борис Людмилев ПетковПловдив12 класМузикаИзключителна стипендия
777Борис Иванов ПейчиновРакитово11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
778Борис Деянов ДечевШумен12 класЛитератураПоощрителна стипендия
779Божидара Ралева ТопчиеваПросеник11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
780Божидара Здравкова ПанайотоваСофия11 класЛитератураПоощрителна стипендия
781Божидар Емилов МинковЛъки10 класМатематикаПоощрителна стипендия
782Божидар Владимиров КузмановСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
783Божидар Асенов ЦветковКътина9 класИсторияОсновна стипендия
784Богомила Евгениева ЦековаБургас12 класМузикаИзключителна стипендия
785Богдан Валериев ВърбановПловдив12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
786Богдан Атанасов КосевСтара Загора11 класМузикаОсновна стипендия
787Благой Борисов СимандовАнтон7 класМатематикаОсновна стипендия
788Благовеста Антонова НейчеваДобрич10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
789Бисер Пламенов АтанасовСливен11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
790Биляна Костадинова ДинковаПловдив7 класМузикаОсновна стипендия
791Бетина Младенова ДерменджиеваСофия12 класБиологияОсновна стипендия
792Белослава Върбанова ПетковаРазград7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
793Ахмед Ахмедов КараахмедовЧепинци12 класХимияОсновна стипендия
794Атанаска Костадинова ДжоголановаКопривщица12 класЛитератураСпециална стипендия
795Атанас Младенов БобевСофия7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
796Атанас Иванов НиковКърджали9 класЛитератураПоощрителна стипендия
797Атанас Величков МинчевЯгодина11 класИсторияОсновна стипендия
798Ася Трифонова АтанасоваКалековец9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
799Астефия Асенова БончеваСофия7 класЛитератураПоощрителна стипендия
800Арзу Бюлент МехмедРусе8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
801Антония Николаева ТодороваСофия11 класИсторияПоощрителна стипендия
802Антония Константину ГюрудиСофия10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
803Антония Асенова ЦветковаКътина11 класБиологияПоощрителна стипендия
804Антония Антонова ГаневаВарна10 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
805Антон Валентинов СтанковКюстендил11 класХимияПоощрителна стипендия
806Анна-Мария Миленова ДамяноваКапитановци9 класИсторияПоощрителна стипендия
807Анна-Мария Людмилова ВелиноваСофия11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
808Анна-Мария Кирилова БалабановаКостенец12 класЛитератураИзключителна стипендия
809Анна-Мария Димитрова ДоноваСофия12 класЛитератураОсновна стипендия
810Анна Кирилова ДикеловаВелико Търново12 класФилософияОсновна стипендия
811Анна Иванова ПенчеваКърджали9 класХимияПоощрителна стипендия
812Анита Аспарухова ИчоваПетрич9 класЛитератураПоощрителна стипендия
813Аниса Нежми ЕминРибница8 класХимияОсновна стипендия
814Ани Огнянова ПоповаСофия10 класЛитератураОсновна стипендия
815Ани Колева ПендашеваДолна Оряховица12 класМатематикаОсновна стипендия
816Ани Антонова КанатоваГодешево11 класБиологияОсновна стипендия
817Анелина Севдалинова АсеноваСимеоновград8 класИсторияПоощрителна стипендия
818Андриян Лилян АлександровГаброво12 класМатематикаОсновна стипендия
819Андрея Анетова ГеоргиеваХасково10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
820Андрей Златков ВърбановВелико Търново12 класМатематикаОсновна стипендия
821Андрей Вълев ИвановСофия7 класХимияОсновна стипендия
822Андреа Дилянова АтанасоваРусе10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
823Ангелина Стоянова АлександроваПловдив12 класЛитератураИзключителна стипендия
824Ангелина Миткова АнгеловаТишевица8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
825Ангелина Александровна Ведерникова София11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
826Ангела Георгиева АнгеловаРадомир12 класЛитератураСпециална стипендия
827Ангел Славчев ЕфтимовПанагюрище11 класИсторияОсновна стипендия
828Ангел Иванов РайчевСофия8 класМатематикаПоощрителна стипендия
829Ангел Грозданов ТодоровАйтос10 класИсторияИзключителна стипендия
830Ангел Ангелов ДимитровСофия11 класФилософияОсновна стипендия
831Анастасия Юриевна ВолковаСофия11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
832Анастасия Станчева РадеваПлевен10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
833Анабел Ходжат МогадамСофия12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
834Амира Нежми ЕминРибница9 класБиологияОсновна стипендия
835Амина Валериева БисероваСопотот9 класХимияОсновна стипендия
836Амест Геворг ГлнджянЦарацово11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
837Амбър Вивиан БрадшоуДъбово7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
838Алиса Сергеева ПетковаВидин10 класИсторияОсновна стипендия
839Алис Андреева КолеваМонтана11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
840Али-Джан Али АлиВарна12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
841Али Ниязи ХасанЛюляково12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
842Алехандра Галинова ПетроваКръвеник8 класЛитератураОсновна стипендия
843Александър Тодоров ГабровскиВарна9 класЛитератураОсновна стипендия
844Александър Сашев ГлушковКопринка8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
845Александър Пламенов ПродановКазанлък8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
846Александър Георгиев ЗайрановВарна10 класМузикаОсновна стипендия
847Александър Георгиев ГеоргиевВарна12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
848Александрина Миркова ПоповаПловдив12 класМузикаОсновна стипендия
849Александрина Борисова СлавоваКаменец8 класИсторияОсновна стипендия
850Александрина Асенова КушинчановаСофия10 класМузикаПоощрителна стипендия
851Александра Христова МукареваБургас11 класЛитератураОсновна стипендия
852Александра Пламенова ПъшеваПобеда11 класЛитератураПоощрителна стипендия
853Александра Пепина ТаневаЯмбол10 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
854Александра Николаева УстамитеваСофия12 класЛитератураПоощрителна стипендия
855Александра Момчилова ИвановаНесебър11 класЛитератураПоощрителна стипендия
856Александра Мирославова ФилиповаРазград9 класЛитератураПоощрителна стипендия
857Александра Иванова ВладикинСофия7 класГеография и икономикаОсновна стипендия
858Александра Георгиева ХристоваСофия9 класБиологияПоощрителна стипендия
859Александра Асенова СидероваСофия11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
860Александра Адриянова АндрееваПаволче9 класБиологияПоощрителна стипендия
861Алекс Мирославов ДимитровКазанлък11 класИсторияОсновна стипендия
862Албена Берюва ХаджиеваВълкосел11 класХимияПоощрителна стипендия
863Аксу Йълмаз ОсманВарна12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
864Аксения Богомилова ИвановаКюстендил11 класЛитератураОсновна стипендия
865Айше Муса БакалГорна Дъбева11 класБиологияПоощрителна стипендия
866Айсун Ниязи АлиВелико Търново8 класЛитератураПоощрителна стипендия
867Айрет Бекирова ТербешеваОсиково12 класИсторияПоощрителна стипендия
868Айнур Илхан СалиЗдравец12 класБиологияОсновна стипендия
869Айлин Халилова МусоваВълкосел12 класХимияОсновна стипендия
870Айлин Венциславова СтефановаЧепинци8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
871Ажда Мюмюн ЮсеинАйтос10 класЛитератураОсновна стипендия
872Адриана Радославова РайковаСтара Загора10 класМатематикаОсновна стипендия
873Адриана Миленова НиколаеваРазград11 класБиологияПоощрителна стипендия
874Адиле Нуриева АсанкехайоваОглед9 класХимияПоощрителна стипендия
875Аделина Георгиева ХристоваСофия11 класЛитератураОсновна стипендия
876Августин Христов ДенковКазанлък11 класИсторияОсновна стипендия
877Aйлин Реджепова ПалазановаБорино11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия