Класиране - I кръг в конкурс 2017/2018 учебна година

За да сте сигурни, че проверявате на правилното място, моля, изберете от лявото подменю "Класиране на ученици", след което от падащото меню изберете "Конкурс 2017/2018", а под него – „Първо класиране”.

Още за първото класиране прочетете тук.

Общо 877 резултата
ИмеКласПредметВид стипендия
1Нери Мутафова10 класБиологияОсновна стипендия
2Ивана Петрова10 класБиологияОсновна стипендия
3Анастасия Радева10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
4Елиан-Йоан Гоцев10 класИсторияОсновна стипендия
5Кристиян Аврамов10 класИсторияПоощрителна стипендия
6Емил Костадинов10 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
7Мария Великова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
8Михаела Първанова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
9Адриана Райкова10 класМатематикаОсновна стипендия
10Йоана Шомова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
11Йордан Виденов10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
12Александра Танева10 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
13Иво Христов10 класЛитератураИзключителна стипендия
14Иван Духов10 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
15Божидар Минков10 класМатематикаПоощрителна стипендия
16Цветелина Стефанова10 класМатематикаОсновна стипендия
17Нели Игнатова10 класБиологияОсновна стипендия
18Симеон Тодорoв10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
19Ясен Дрънгов10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
20Михаела Иванова10 класПсихологияПоощрителна стипендия
21Доан Шакир10 класМатематикаОсновна стипендия
22Косара Жекова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
23Иван Василев10 класИсторияОсновна стипендия
24Мила Иванова10 класХимияПоощрителна стипендия
25Виктория Мандова10 класФилософияПоощрителна стипендия
26Кирил Василев10 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
27Магдалена Стоянова10 класЛитератураОсновна стипендия
28Ралица Никова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
29Ивена Сребчева10 класХимияОсновна стипендия
30Димитър Чоторов10 класФотографияПоощрителна стипендия
31Ангел Тодоров10 класИсторияИзключителна стипендия
32Петър Василев10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
33Кремена Чакърова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
34Йоана Стоянова10 класИсторияПоощрителна стипендия
35Йоанна Митева10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
36Глория Веселинова10 класЛитератураОсновна стипендия
37Димитър Чакъров10 класМатематикаСпециална стипендия
38Денимира Михова10 класИсторияПоощрителна стипендия
39Ния-Сирма Петрова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
40Виктория Ценова10 класЛитератураОсновна стипендия
41Емира Маданска10 класХимияОсновна стипендия
42Елизабет Ангелова10 класЛитератураОсновна стипендия
43Теодор Бърдаров10 класИсторияОсновна стипендия
44Никол Гошова10 класБиологияПоощрителна стипендия
45Дойка Иванова10 класБиологияОсновна стипендия
46Христина Цонкова10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
47Деница Русева10 класЛитератураОсновна стипендия
48Кристина Секулоска10 класЛитератураОсновна стипендия
49Гергана Васева10 класЛитератураОсновна стипендия
50Бояна Груева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
51Нелина Стойкова10 класФотографияПоощрителна стипендия
52Мия Димитрова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
53Мириам Господинова10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
54Любомира Димитрова10 класЛитератураОсновна стипендия
55Ажда Юсеин10 класЛитератураОсновна стипендия
56Антония Гюруди10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
57Мирослав Пехлев10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
58Кирил Балдев10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
59Калина Ванева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
60Цветелина Кръстева10 класИсторияПоощрителна стипендия
61Пламен Генов10 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
62Севда Хасан10 класЛитератураОсновна стипендия
63Никола Куцев10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
64Ириней Василев10 класФизика и астрономияОсновна стипендия
65Марина Андровска10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
66Снежана Стоянова10 класЛитератураОсновна стипендия
67Йоанна Стефанова10 класЛитератураОсновна стипендия
68Елиф Даргут10 класЛитератураПоощрителна стипендия
69Ваня Иванова10 класЛитератураОсновна стипендия
70Дария Иванова-Разумова10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
71Мария Палашева10 класМатематикаОсновна стипендия
72Мария Минчева10 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
73Димана Стойчева10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
74Михаела Хиткова10 класМузикаПоощрителна стипендия
75Елина Христова10 класИсторияОсновна стипендия
76Селин Камбер10 класПсихологияОсновна стипендия
77Иван Иванов10 класМатематикаОсновна стипендия
78Мария Бабалиева10 класБиологияОсновна стипендия
79Явор Илиев10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
80Александър Зайранов10 класМузикаОсновна стипендия
81Диана Димитрова10 класМузикаИзключителна стипендия
82Андреа Атанасова10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
83Илина Михова10 класМузикаПоощрителна стипендия
84Димитър Бойкинов10 класФотографияОсновна стипендия
85Янаки Кръстев10 класИсторияПоощрителна стипендия
86Меглена Костова10 класМузикаПоощрителна стипендия
87Николай Маринов10 класМузикаИзключителна стипендия
88Петър Чернокожев10 класМузикаПоощрителна стипендия
89Вероника Попова10 класМатематикаПоощрителна стипендия
90Ани Попова10 класЛитератураОсновна стипендия
91Добрин Бараков10 класМатематикаИзключителна стипендия
92Василена Цветанова10 класМатематикаСпециална стипендия
93Евгени Кайряков10 класМатематикаОсновна стипендия
94Сияна Василева10 класЛитератураОсновна стипендия
95Йоана Георгиева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
96Тихомир Михайлов10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
97Мартин Дилов10 класЛитератураОсновна стипендия
98София Енчева10 класЕзикознаниеСпециална стипендия
99Никълъс Бринтнол10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
100Нехсат Хасан10 класЛитератураПоощрителна стипендия
101Павлин Димитров10 класЛитератураПоощрителна стипендия
102Диян Христов10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
103Мария Бойчева10 класЛитератураОсновна стипендия
104Цветина Георгиева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
105Мариела Бушева10 класФилософияОсновна стипендия
106Александрина Кушинчанова10 класМузикаПоощрителна стипендия
107Невена Андонова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
108Йоан Василев10 класЛитератураПоощрителна стипендия
109Виктория Гарджева10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
110Антония Ганева10 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
111Димитър Спасов10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
112Виктория Митова10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
113Виктор Димитров10 класБиологияПоощрителна стипендия
114Миглена Богданова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
115Андрея Георгиева10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
116Деница Бъчварова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
117Симона Сотирова10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
118Михаела Атанасова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
119Христиан Желязков10 класБиологияОсновна стипендия
120Кристиана Кънева10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
121Мария Тончева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
122Николина Димитрова10 класЛитератураОсновна стипендия
123Деница Иванова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
124Елица Бояджиева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
125Алиса Петкова10 класИсторияОсновна стипендия
126Йоанна Якимова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
127Василена Коларова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
128Иванина Минкова10 класЛитератураОсновна стипендия
129Даниел Бумбалов10 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
130Екатерина Георгиева10 класХимияОсновна стипендия
131Стефан Велев10 класИсторияОсновна стипендия
132Веселина Гергишанова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
133Мардирос Овагемян10 класМатематикаОсновна стипендия
134Сабел Башева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
135Риза Талиб10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
136Димитър Койчев10 класЛитератураПоощрителна стипендия
137Тахир Тахир10 класИсторияОсновна стипендия
138Благовеста Нейчева10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
139Инна Хайтова10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
140Силвия Николова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
141Злата Кула10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
142Диана Георгиева10 класПсихологияОсновна стипендия
143Кирил Кацаров10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
144Вероника Тодорова10 класХимияОсновна стипендия
145Марта Бояджиева10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
146Натали Арпаджиян10 класЛитератураОсновна стипендия
147Кирилка Гогушева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
148Петя Иванова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
149Деляна Райкова10 класГеография и икономикаОсновна стипендия
150Есин Шакир10 класМатематикаПоощрителна стипендия
151Светослава Стоянова11 класФилософияПоощрителна стипендия
152Калоян Кутийски11 класМатематикаОсновна стипендия
153Любомир Шойлев11 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
154Димитър Цонев11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
155Таня Христова11 класМатематикаОсновна стипендия
156Дилян Косев11 класБиологияОсновна стипендия
157Николета Джингарова11 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
158Димитър Червенков11 класБиологияОсновна стипендия
159Красимира Рангелова11 класФилософияПоощрителна стипендия
160Aйлин Палазанова11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
161Симеон Балтаджиев11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
162Виктория Генчева11 класЛитератураОсновна стипендия
163Ирена Асенова11 класФотографияОсновна стипендия
164Валерия Върбанова11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
165Магдалена Неделчева11 класМатематикаСпециална стипендия
166Дефне Димова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
167Каролина Доспатлиева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
168Ивелина Митрева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
169Ани Канатова11 класБиологияОсновна стипендия
170Руси Карарусинов11 класФилософияОсновна стипендия
171Стилиана Ковачева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
172Боян Янакиев11 класЛитератураПоощрителна стипендия
173Радостина Иванова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
174Елица Камарашева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
175Елена Райкова11 класФилософияСпециална стипендия
176Катерина Костова11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
177Мартина Тонева11 класЛитератураОсновна стипендия
178Ива Пискова11 класЛитератураОсновна стипендия
179Светослав Кръстев11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
180Павела Костова11 класБиологияПоощрителна стипендия
181Ирена Георгиева11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
182Николай Караиванов11 класБиологияОсновна стипендия
183Алекс Димитров11 класИсторияОсновна стипендия
184Катерина Джоуид11 класПсихологияОсновна стипендия
185Мария Лилова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
186Йоана Зелова11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
187Аделина Христова11 класЛитератураОсновна стипендия
188Таня Мазнева11 класЛитератураОсновна стипендия
189Снежана Илиева11 класФилософияПоощрителна стипендия
190Бояна Никова11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
191Александра Мукарева11 класЛитератураОсновна стипендия
192Калоян Ботев11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
193Радослав Свирецов11 класФотографияСпециална стипендия
194Борис Пейчинов11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
195Иван Янев11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
196Гергана Кирилова11 класФотографияПоощрителна стипендия
197Никола Йорданов11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
198Лия Иванова11 класЛитератураСпециална стипендия
199Жени Каракашева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
200Стефани Йорданчева11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
201Боян Вълев11 класБиологияПоощрителна стипендия
202Ивелина Мондешка11 класИсторияПоощрителна стипендия
203Манка Кичикова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
204Габриела Дамянова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
205Тина-Мария Бурова11 класХимияОсновна стипендия
206Доника Богданова11 класПсихологияПоощрителна стипендия
207Антония Тодорова11 класИсторияПоощрителна стипендия
208Светлана Великова11 класМузикаОсновна стипендия
209Радослав Димитров11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
210Христо Палов11 класИсторияОсновна стипендия
211Ивелина Чобанова11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
212Лия Стамболиева11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
213Камелия Николова11 класЛитератураОсновна стипендия
214Борис Борисов11 класИсторияОсновна стипендия
215Атанас Минчев11 класИсторияОсновна стипендия
216Ивайло Налбантов11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
217Вилияна Величкова11 класЛитератураОсновна стипендия
218Мина Бонева11 класЛитератураОсновна стипендия
219Веселин Василев11 класФилософияОсновна стипендия
220Киара Кръстева11 класБиологияОсновна стипендия
221Ветина Венкова11 класБиологияОсновна стипендия
222Габриела Илиева11 класФотографияОсновна стипендия
223Ивилина Петрова11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
224Адриана Николаева11 класБиологияПоощрителна стипендия
225Михаела Тимофеева11 класЛитератураОсновна стипендия
226Мартина Йорданова11 клас Изключителна стипендия
227Калина Хаджиниколова11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
228Аксения Иванова11 класЛитератураОсновна стипендия
229Алис Колева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
230Катина Кондова11 класБиологияОсновна стипендия
231Кристина Рашева11 класБиологияОсновна стипендия
232Маргарита Андреева11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
233Лияна Донева11 класЛитератураОсновна стипендия
234Назира Макки11 клас Основна стипендия
235Стелиана Тенева11 класМузикаОсновна стипендия
236София Петрова11 класЛитератураОсновна стипендия
237Светозара Божилова11 класЛитератураОсновна стипендия
238Габриела Делчева11 класФотографияОсновна стипендия
239Илина Грозева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
240Найден Найденов11 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
241Георгия Сусуркова11 класЛитератураИзключителна стипендия
242Веселина Димитрова11 класЛитератураОсновна стипендия
243Наталия Якимова11 класПсихологияПоощрителна стипендия
244Таня Сейкова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
245Юлиян Тасев11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
246Ивана Янева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
247Симона Николова11 класБиологияОсновна стипендия
248Руска Николова11 класЛитератураОсновна стипендия
249Силвия Гичева11 класЛитератураОсновна стипендия
250Кристиян Попов11 класЛитератураОсновна стипендия
251Жанин Ал-Шаргаби11 класЛитератураСпециална стипендия
252Борислава Николова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
253Ивайло Генчев11 класИсторияОсновна стипендия
254Галя Додова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
255Европа Ралева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
256Ели Кирова11 класЛитератураОсновна стипендия
257Октай Алиев11 класИсторияОсновна стипендия
258Здравко Стефанов11 класМузикаОсновна стипендия
259Мария Иванова-Разумова11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
260Елена Паскалева11 класЛитератураОсновна стипендия
261Албена Хаджиева11 класХимияПоощрителна стипендия
262Румяна Димитрова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
263Анастасия Волкова11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
264Джанер Башчобанов11 класХимияОсновна стипендия
265Венцислава Георгиева11 класФилософияПоощрителна стипендия
266Анна-Мария Велинова11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
267Радослав Георгиев11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
268Елена Генчева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
269Милена Милчева11 класЛитератураОсновна стипендия
270Йоана Захариева11 класЛитератураСпециална стипендия
271Йоана Чубриева11 класБиологияОсновна стипендия
272Галин Ковачев11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
273Мария Кокова11 класЛитератураОсновна стипендия
274Надежда Калоферова11 класЛитератураСпециална стипендия
275Ралица Прокопиева11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
276Станислава Денева11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
277Дионисий Марков11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
278Калина Екова11 класЛитератураСпециална стипендия
279Севил Решад11 класЛитератураПоощрителна стипендия
280Христо Добриков11 класМатематикаСпециална стипендия
281Пламен Иванов11 класМатематикаОсновна стипендия
282Петър Цонев11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
283Ангелина Ведерникова11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
284Мирослава Грозева11 класБиологияИзключителна стипендия
285Бисер Атанасов11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
286Антония Цветкова11 класБиологияПоощрителна стипендия
287Стефан Стефанов11 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
288Ирина Ивкина11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
289Моника Бояджиева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
290Климент Костов11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
291Ния Валентинова11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
292Мартин Благоев11 класЛитератураОсновна стипендия
293Мартина Тодорова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
294Сабиха Шанкова11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
295Стефани Иванова11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
296Кристина Цачева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
297Вероника Митрова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
298Божидара Панайотова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
299Мария Благоева11 класПсихологияПоощрителна стипендия
300Мая Дичева11 класЛитератураОсновна стипендия
301Георги Димитров11 класМузикаОсновна стипендия
302Ангел Ефтимов11 класИсторияОсновна стипендия
303Чавдар Лалов11 класМатематикаИзключителна стипендия
304Пламена Георгиева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
305Георги Василев11 класМузикаИзключителна стипендия
306Мартина Георгиева11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
307Георги Васев11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
308Елина Симеонова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
309Силви Койчева11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
310Димана Петкова11 класЛитератураОсновна стипендия
311Нели Иванова11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
312Синди Иванова11 класБиологияОсновна стипендия
313Семра Кешиф11 класЛитератураПоощрителна стипендия
314Александра Пъшева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
315Амест Глнджян11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
316Христа Петкова11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
317Надежда Иванова11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
318Кристияна Кръстева11 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
319Йоана Борисова11 класЛитератураОсновна стипендия
320Константин Мъгев11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
321Десислава Динчева11 класЛитератураОсновна стипендия
322Цветелина Куманова11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
323Теодора Христова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
324Мария Петрова11 класБиологияПоощрителна стипендия
325Ралица Шайкова11 класФилософияОсновна стипендия
326Виктория Янкова11 класФилософияПоощрителна стипендия
327Ангел Димитров11 класФилософияОсновна стипендия
328Галена Косева11 класЛитератураОсновна стипендия
329Мартин Мирчев11 класФилософияСпециална стипендия
330Боряна Трайчева11 класЛитератураОсновна стипендия
331Антон Станков11 класХимияПоощрителна стипендия
332Краси Хаджиев11 класБиологияОсновна стипендия
333Полина Фотева11 класХимияОсновна стипендия
334Петя Цветкова11 класХимияОсновна стипендия
335Петя Кръстева11 класБиологияОсновна стипендия
336Волен Димитров11 класМузикаОсновна стипендия
337Звездин Бесарабов11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
338Исмигюл Хаджиеминова11 класБиологияОсновна стипендия
339Емануел Тонев11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
340Галина Вълчева11 класЛитератураСпециална стипендия
341Силвина Дерменджиева11 класБиологияОсновна стипендия
342Георги Гоцев11 класБиологияОсновна стипендия
343Александра Иванова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
344Августин Денков11 класИсторияОсновна стипендия
345Георги Александров11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
346Даяна Спиридонова11 класЛитератураОсновна стипендия
347Петър Кирчев11 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
348Тодор Митев11 класИсторияПоощрителна стипендия
349Ивайло Койчев11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
350Валентина Горанова11 класЛитератураОсновна стипендия
351Тони Бояджиева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
352Айше Бакал11 класБиологияПоощрителна стипендия
353Даяна Тодорова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
354Дарина Борисова11 класБиологияОсновна стипендия
355Даяна Илиева11 класХимияОсновна стипендия
356Йордан Ганев11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
357Божидара Топчиева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
358Георги Мутафчиев11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
359Цвети-Слава Асенова11 класИсторияОсновна стипендия
360Габриела Николова11 класЛитератураОсновна стипендия
361Калина Дикова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
362Станислав Петров11 класЛитератураПоощрителна стипендия
363Радина Емилова11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
364Димана Радева11 класЛитератураОсновна стипендия
365Красимир Калоянов11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
366Сабел Гератлиева11 класЛитератураОсновна стипендия
367Мария-Йоана Донкова11 класЛитератураОсновна стипендия
368Ива Иванова11 класМатематикаСпециална стипендия
369Веселин Стефанов11 класМатематикаОсновна стипендия
370Христо Колев11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
371Стоян Трифонов11 класИсторияСпециална стипендия
372Йордан Динев11 класБиологияОсновна стипендия
373Александра Сидерова11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
374Мариян Горцев11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
375Василена Белева11 класЛитератураСпециална стипендия
376Кадрие Адем11 класХимияСпециална стипендия
377Цветелина Божурска11 класЛитератураОсновна стипендия
378Трифон Аврамов11 класЛитератураПоощрителна стипендия
379Орлин Кучумбов11 класМатематикаОсновна стипендия
380Сюзън Гератлиева11 класЛитератураОсновна стипендия
381Велислава Гагова11 класФилософияПоощрителна стипендия
382Николета Стефанова11 класЛитератураОсновна стипендия
383Митко Татаров11 класФилософияОсновна стипендия
384Васил Янакиев11 класФилософияОсновна стипендия
385Богдан Косев11 класМузикаОсновна стипендия
386Надя Гадирова11 класХимияПоощрителна стипендия
387Руслана Папулова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
388Михаела Божилова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
389Нели Минчева11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
390Андрей Върбанов12 класМатематикаОсновна стипендия
391Валентин Вичев12 клас Основна стипендия
392Ани Пендашева12 класМатематикаОсновна стипендия
393Калина Райчева12 класПсихологияСпециална стипендия
394Даниела Кирилова12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
395Христо Тончев12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
396Рая Манчева12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
397Ивелин Георгиев12 класФилософияОсновна стипендия
398Мариела Иванова12 класБиологияИзключителна стипендия
399Христо Конакчиев12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
400Зоя Ксенофонова12 класХимияОсновна стипендия
401Ерик Димитров12 класБиологияОсновна стипендия
402Преслава Христова12 класИсторияОсновна стипендия
403Никол Христова12 класБиологияИзключителна стипендия
404Радина Илиева12 класФилософияОсновна стипендия
405Елонка Харизанова12 класФилософияОсновна стипендия
406Калина Димчева12 класЛитератураОсновна стипендия
407Мария Николова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
408Екатерина Ватева12 класБиологияОсновна стипендия
409Сибел Джелилова12 класЛитератураОсновна стипендия
410Невена Иванова12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
411Айнур Сали12 класБиологияОсновна стипендия
412Станислав Стоянов12 класФотографияОсновна стипендия
413Искра Романова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
414Богомила Цекова12 класМузикаИзключителна стипендия
415Станислава Веселинова12 класЛитератураОсновна стипендия
416Десислава Василева12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
417Деница Симеонова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
418Али Хасан12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
419Катерина Петрова12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
420Виктория Ковачка12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
421Ирина Христова12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
422Аксу Осман12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
423Милица Михалева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
424Мартин Ангелов12 класИсторияПоощрителна стипендия
425Веселина Чотрева12 класИсторияПоощрителна стипендия
426Ангелина Александрова12 класЛитератураИзключителна стипендия
427Мария Якимова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
428Емине Ахмедова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
429Светлина Ангелова12 класПсихологияОсновна стипендия
430Андриян Александров12 класМатематикаОсновна стипендия
431Али-Джан Али12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
432Иван Кабаджов12 класМатематикаПоощрителна стипендия
433Виктория Георгиева12 класФилософияПоощрителна стипендия
434Добри Димитров12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
435Светозара Съйкова12 класФилософияОсновна стипендия
436Еда Мехмедали12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
437Румяна Панджарова12 класФилософияПоощрителна стипендия
438Симона Стоянова12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
439Марта Траянова12 класФилософияПоощрителна стипендия
440Елван Емурла12 класФилософияОсновна стипендия
441Даниел Влахов12 класИсторияПоощрителна стипендия
442Даниел Даскалов12 класИсторияОсновна стипендия
443Симеон Игнатов12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
444Камен Граматиков12 класИсторияОсновна стипендия
445Александър Георгиев12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
446Еркан Моллов12 класХимияОсновна стипендия
447Живко Киришев12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
448Ванеса Славчева12 класБиологияОсновна стипендия
449Мария Нешева12 класЛитератураОсновна стипендия
450Айрет Тербешева12 класИсторияПоощрителна стипендия
451Иван Ганев12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
452Силвия Иванова12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
453Калина Иванова12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
454Васил Минков12 класЛитератураОсновна стипендия
455Яница Стойкова12 класЛитератураСпециална стипендия
456Илиян Тодоров12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
457Марина Михайлова12 класЛитератураОсновна стипендия
458Елия Иванова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
459Станислава Димитрова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
460Цветалина Цветанова12 класЛитератураОсновна стипендия
461Камелия Манчева12 класЛитератураОсновна стипендия
462Иванела Сиракова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
463Ванина Кузова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
464Янулка Киримова12 класЛитератураОсновна стипендия
465Мира Джантова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
466Маргарита Петрова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
467Милка Люцова12 класЛитератураОсновна стипендия
468Елица Сиракова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
469Мария Станоева12 класЛитератураОсновна стипендия
470Радослав Смаилов12 класЛитератураОсновна стипендия
471Давид Иванов12 класЛитератураОсновна стипендия
472Виктория Иванова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
473Радост Туджарска12 класЛитератураОсновна стипендия
474Мария-Антонина Йовчева12 класФотографияПоощрителна стипендия
475Йоана Чорбаджийска12 класХимияОсновна стипендия
476Иптисам Хасан12 клас Поощрителна стипендия
477Петя Стоянова12 класФилософияОсновна стипендия
478Вероника Миткова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
479Хусние Дормуш12 класФилософияОсновна стипендия
480Десита Вълчева12 класБиологияОсновна стипендия
481Катя Либяховска12 класЛитератураОсновна стипендия
482Недялка Недялкова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
483Михаил Митев12 класЛитератураОсновна стипендия
484Владимир Илиев12 класЛитератураОсновна стипендия
485Ивайло Петров12 класМатематикаИзключителна стипендия
486Йордан Василев12 класБиологияИзключителна стипендия
487Светослав Стойчев12 класЛитератураОсновна стипендия
488Майа Кръстанова12 класФилософияОсновна стипендия
489Мерлин Мехмед12 класЛитератураОсновна стипендия
490Бетина Дерменджиева12 класБиологияОсновна стипендия
491Елена Таракова12 класЛитератураОсновна стипендия
492Айлин Мусова12 класХимияОсновна стипендия
493Йорданка Василева12 класЛитератураОсновна стипендия
494Габриела Пенкова12 класФотографияПоощрителна стипендия
495Веселина Герова12 класМатематикаПоощрителна стипендия
496Екатерина Волкова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
497Ивайло Божилов12 класФотографияОсновна стипендия
498Виктория Василева12 класЛитератураОсновна стипендия
499Маряна Стоянова12 класЛитератураОсновна стипендия
500Василка Христова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
501Емине Калвичева12 класХимияОсновна стипендия
502Илиян Червенски12 класМузикаОсновна стипендия
503Кристина Пеева12 класЛитератураИзключителна стипендия
504Атанаска Джоголанова12 класЛитератураСпециална стипендия
505Гергана Сотирова12 класХимияОсновна стипендия
506Симеон Шиндаров12 класМузикаОсновна стипендия
507Дамян Михайлов12 класФилософияИзключителна стипендия
508Демяна Йосифова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
509Стефани Петрова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
510Ванеса Димитрова12 класЛитератураОсновна стипендия
511Роберта Димитрова12 класЛитератураОсновна стипендия
512Константин Гаров12 класМатематикаОсновна стипендия
513Таня Оцетарова12 класМатематикаОсновна стипендия
514Пънар Ваид12 класЛитератураСпециална стипендия
515Борис Дечев12 класЛитератураПоощрителна стипендия
516Александра Устамитева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
517Калина Анастасова12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
518Елица Савова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
519Деметра Григорова12 класМузикаИзключителна стипендия
520Деница Младенова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
521Деница Йосифова12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
522Кристиян Вълов12 класМатематикаПоощрителна стипендия
523Десислава Желязкова12 класМатематикаПоощрителна стипендия
524Христо Добрев12 класМатематикаОсновна стипендия
525Валерия Богданова12 класХимияОсновна стипендия
526Ивана Сиракова12 класЛитератураОсновна стипендия
527Илияна Симеонова12 класЛитератураОсновна стипендия
528Анна-Мария Донова12 класЛитератураОсновна стипендия
529Анабел Могадам12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
530Росица Иванова12 класБиологияОсновна стипендия
531Ирина Куртева12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
532Цвета Добрева12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
533Невсе Уланова12 класБиологияПоощрителна стипендия
534Анна Дикелова12 класФилософияОсновна стипендия
535Валентина Клисарска12 класФилософияПоощрителна стипендия
536Тодор Рабаджийски12 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
537Любен Труйков12 класЛитератураПоощрителна стипендия
538Никола Пейков12 класЛитератураИзключителна стипендия
539Ивета Македонска12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
540Виктор Калинов12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
541Ралица Манолова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
542Борис Върбанов12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
543Камелия Аджеларова12 класФотографияПоощрителна стипендия
544Иван Иванов12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
545Божидар Кузманов12 класЛитератураОсновна стипендия
546Синем Мюмюн12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
547Преслава Кузова12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
548Лиляна Котакова12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
549Кристиян Борисов12 класБиологияОсновна стипендия
550Радена Цонева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
551Богдан Върбанов12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
552Петя Петрова12 класИсторияОсновна стипендия
553Яна Стаменова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
554Гергана Маринова12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
555Ния Ценкова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
556Мелиса Шерифова12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
557Теодор Пазов12 класМузикаИзключителна стипендия
558Туан Нгуен12 класМатематикаОсновна стипендия
559Мирослав Ламбрев12 класМатематикаОсновна стипендия
560Сиел Шефкетова12 класМатематикаОсновна стипендия
561Симеон Симеонов12 класМузикаПоощрителна стипендия
562Нанси Соуейд12 класЛитератураПоощрителна стипендия
563Иван Сакаджиев12 класБиологияОсновна стипендия
564Наталия Стоянова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
565Стела Попова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
566Силвия Лацева12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
567Снежана Григорова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
568Симона Петрова12 класФилософияОсновна стипендия
569Ваня Гривова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
570Иван Иванов12 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
571Димана Манчева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
572Михаил Георгиев12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
573Емануил Мавродиев12 класЛитератураОсновна стипендия
574Нели Млъчкова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
575Николай Атанасов12 класИсторияПоощрителна стипендия
576Йордан Кюркчийски12 класФилософияОсновна стипендия
577Марина Иванова12 класФотографияОсновна стипендия
578Василена Цачева12 класФотографияОсновна стипендия
579Ева Ханджиева12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
580Мария Петкова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
581Васил Анастасов12 класЛитератураОсновна стипендия
582Кристиян Делчев12 класЛитератураОсновна стипендия
583Емил Мирчев12 класИсторияИзключителна стипендия
584Мария Фроликова12 класФилософияОсновна стипендия
585Сияна Калоянова12 класМузикаОсновна стипендия
586Катерина Желева12 класЛитератураОсновна стипендия
587Тихомир Проданов12 класЛитератураПоощрителна стипендия
588Ния Янева12 класФотографияПоощрителна стипендия
589Наталия Димитрова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
590Елена Стоева12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
591Цветелина Терзиева12 класЛитератураОсновна стипендия
592Десислава Колева12 класЛитератураОсновна стипендия
593Ренета Карова12 класХимияОсновна стипендия
594Румен Минчев12 класИсторияПоощрителна стипендия
595Таня Стоянова12 класБиологияПоощрителна стипендия
596Венци Цветков12 клас Поощрителна стипендия
597Ива Узунова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
598Екатерина Тонова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
599Евгения Паскалова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
600Теодор Каракачанов12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
601Стела Спасова12 класФотографияОсновна стипендия
602Сайя Мирчева12 класБиологияОсновна стипендия
603Ива Станева12 класЛитератураОсновна стипендия
604Зинети Йетим12 класЛитератураОсновна стипендия
605Маргарита Паскалева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
606Ивет Иванова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
607Кирил Голов12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
608Борис Петков12 класМузикаИзключителна стипендия
609Людмила Павлова12 класМатематикаОсновна стипендия
610Борислава Чотрева12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
611Карина Тонева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
612Джихан Жевжедов12 класХимияИзключителна стипендия
613Катрин Тодорова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
614Жулиета Василева12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
615Неда Шишманова12 класФилософияПоощрителна стипендия
616Ралица Райкова12 класЛитератураИзключителна стипендия
617Пламен Миланов12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
618Никол Хайтова12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
619Ангела Ангелова12 класЛитератураСпециална стипендия
620Александрина Попова12 класМузикаОсновна стипендия
621Гергана Цветанова12 класЛитератураИзключителна стипендия
622Преслав Благоев12 класБиологияОсновна стипендия
623Константина Георгиева12 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
624Стефан Стефанов12 класФотографияПоощрителна стипендия
625Ахмед Караахмедов12 класХимияОсновна стипендия
626Анна-Мария Балабанова12 класЛитератураИзключителна стипендия
627Мария Бенчева12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
628Моника Йотова12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
629Ива Денизова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
630Венета Драгнева12 класЛитератураОсновна стипендия
631Николета Мишева12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
632Иван Тенев12 класИсторияПоощрителна стипендия
633Добромир Здравков12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
634Илин Папазян12 класМузикаОсновна стипендия
635Неда Нешева12 класЛитератураОсновна стипендия
636Данаил Янчев12 класЛитератураОсновна стипендия
637Кристиян Стоянов12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
638Румен Асенов12 класЛитератураПоощрителна стипендия
639Жулиета Иванова12 класФотографияОсновна стипендия
640Илия Даскалов12 класИсторияОсновна стипендия
641Теодора-Софи Енчева7 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
642Сезгин Илиев7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
643Мерием Юмер7 класЛитератураОсновна стипендия
644Елена Зоркова7 класЛитератураОсновна стипендия
645Астефия Бончева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
646Тереза Христова7 класМузикаОсновна стипендия
647Манол Ружинов7 класЛитератураПоощрителна стипендия
648Йоана Русева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
649Христина Шалева7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
650Деница Методиева7 класЛитератураСпециална стипендия
651Далия Терзиева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
652Георги Димитров7 класИсторияПоощрителна стипендия
653Ивайла Маринова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
654Лия Михалкова7 класБиологияОсновна стипендия
655Севилай Салим7 класИсторияПоощрителна стипендия
656Константин-Денислав Иванов7 класИсторияОсновна стипендия
657Надежда Борисова7 класИсторияОсновна стипендия
658Елица Кръстева7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
659Камелия Николова7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
660Гергана Рускова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
661Траяна Куманова7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
662Цветелина Барийска7 класБиологияОсновна стипендия
663Даница Костова7 класМатематикаОсновна стипендия
664Марина Господинова7 класМатематикаОсновна стипендия
665Димитър Николов7 класИсторияПоощрителна стипендия
666Ивайло Кънчев7 класМатематикаОсновна стипендия
667Александра Владикин7 класГеография и икономикаОсновна стипендия
668Муджтаба Юсуфи7 клас Основна стипендия
669Любослав Станков7 класМатематикаПоощрителна стипендия
670Боян Райков7 класМатематикаОсновна стипендия
671Васил Рахнев7 класЛитератураПоощрителна стипендия
672Георги Янчев7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
673Стоян Андреев7 класЛитератураОсновна стипендия
674Амбър Брадшоу7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
675Лилия Колева7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
676Иван Иванов7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
677Денислав Димитров7 класЛитератураОсновна стипендия
678Инна Димитрова7 класЛитератураОсновна стипендия
679Иванна Иванова7 класЛитератураОсновна стипендия
680Олга Волкова7 клас Основна стипендия
681Жанета Пейна7 класМузикаОсновна стипендия
682Елена Башева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
683Мираела Казанджиева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
684Даяна Кирова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
685Нели Делева7 класЛитератураОсновна стипендия
686Боян Пенев7 класЛитератураПоощрителна стипендия
687Биляна Динкова7 класМузикаОсновна стипендия
688Христина Иларионова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
689Илиана Миладинова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
690Николина Апостолова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
691Мартин Лозанов7 класЛитератураОсновна стипендия
692Мария Кирилова7 класМатематикаПоощрителна стипендия
693Георги Горанов7 класМатематикаОсновна стипендия
694Ема Янчева7 класМузикаОсновна стипендия
695Теа Илиева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
696Белослава Петкова7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
697Борис Биков7 класМузикаОсновна стипендия
698Атанас Бобев7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
699София Брънзелова7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
700Деница Иванова7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
701Дарина Дилова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
702Мария Хубенова7 класМузикаОсновна стипендия
703Вяра Андонова7 класЛитератураОсновна стипендия
704Жулиен Попов7 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
705Медина Ушева7 класЛитератураОсновна стипендия
706Мария Арабска7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
707Гергана Кавалска7 класИсторияПоощрителна стипендия
708Денислав Николов7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
709Гергана Милева7 класИсторияОсновна стипендия
710Георги Михайлов7 класИсторияОсновна стипендия
711Елизабет Иванова7 класИсторияПоощрителна стипендия
712Радослав Кърнолски7 класИсторияПоощрителна стипендия
713Надежда Стайкова7 класБиологияПоощрителна стипендия
714Велислава Стефанова7 класМузикаОсновна стипендия
715Андрей Иванов7 класХимияОсновна стипендия
716Йоан Радоев7 класИсторияОсновна стипендия
717Симеон Стойчев7 класМатематикаОсновна стипендия
718Веселина Петрова7 класМузикаПоощрителна стипендия
719Димана Крумова7 класМузикаОсновна стипендия
720Мелиса Маджирова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
721Благой Симандов7 класМатематикаОсновна стипендия
722Даниел Иванов8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
723Айсун Али8 класЛитератураПоощрителна стипендия
724Елеонора Иванова8 класМузикаОсновна стипендия
725Християн Динков8 класБиологияСпециална стипендия
726Свилен Василев8 класМатематикаПоощрителна стипендия
727Александър Проданов8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
728Каролина Христова8 класИсторияОсновна стипендия
729Станимира Начева8 класЛитератураПоощрителна стипендия
730Емре Веждиев8 класФотографияПоощрителна стипендия
731Иван Иванов8 класИсторияПоощрителна стипендия
732Муамер Мехмед8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
733Виктория Тотева8 класИсторияОсновна стипендия
734Елена Вутова8 класЛитератураПоощрителна стипендия
735Александър Глушков8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
736Симеон Марков8 класИсторияПоощрителна стипендия
737Айлин Стефанова8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
738Нур Осама8 клас Основна стипендия
739Вероника Тодорова8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
740Мустафа Хасан8 клас Поощрителна стипендия
741Димитър Пандев8 класМатематикаОсновна стипендия
742Любомира Ангелова8 класЛитератураПоощрителна стипендия
743Ибрахим Ибрахимов8 класБиологияОсновна стипендия
744Радослав Василев8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
745Ангелина Ангелова8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
746Васил Илиев8 класЛитератураПоощрителна стипендия
747Катерина Радева8 класМузикаПоощрителна стипендия
748Даринела Вангелова8 класМузикаОсновна стипендия
749Мириан Методиева8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
750Ивайло Костадинов8 класЛитератураОсновна стипендия
751Елица Иванова8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
752Калина Илиева8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
753Ирина Благоева8 класЛитератураОсновна стипендия
754Мария Куманова8 класЛитератураОсновна стипендия
755Мериам Старевска8 класХимияОсновна стипендия
756Габриел Славчев8 класМузикаПоощрителна стипендия
757Георги Данов8 класГеография и икономикаОсновна стипендия
758Елена Гарова8 класМатематикаОсновна стипендия
759Георги Чиколов8 класМузикаИзключителна стипендия
760Анелина Асенова8 класИсторияПоощрителна стипендия
761Виктория Маринова8 класМузикаОсновна стипендия
762Дарена Георгиева8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
763Елица Ганева8 класБиологияСпециална стипендия
764Станислав Иванов8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
765Мария-Тияна Стойкова8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
766Иван Друмев8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
767Соня Цвяткова8 класБиологияПоощрителна стипендия
768Александрина Славова8 класИсторияОсновна стипендия
769Елина Тодорова8 класБиологияОсновна стипендия
770Константин Михайлов8 класЛитератураПоощрителна стипендия
771Ангел Райчев8 класМатематикаПоощрителна стипендия
772Габриела Младенова8 класБиологияОсновна стипендия
773Виктория Панайотова8 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
774Деница Драганова8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
775Габриела Владимирова8 класЛитератураПоощрителна стипендия
776Христина Франгова8 класЛитератураОсновна стипендия
777Арзу Мехмед8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
778Сава Хаджиминчев8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
779Преслава Теллалова8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
780Алехандра Петрова8 класЛитератураОсновна стипендия
781Аниса Емин8 класХимияОсновна стипендия
782Селин Кайлитска8 класХимияОсновна стипендия
783Симона Събчева8 класЛитератураПоощрителна стипендия
784Иван Славов8 класИсторияОсновна стипендия
785Кристина Александрова8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
786Севастиян Санков8 класЛитератураОсновна стипендия
787Юмер Юмеров8 класФотографияОсновна стипендия
788Лора Маркова8 класМузикаОсновна стипендия
789Ива Стоянова8 класЛитератураОсновна стипендия
790Иванка Петрова8 класЛитератураПоощрителна стипендия
791Станислав Карев8 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
792Иван Козарев8 класИсторияОсновна стипендия
793Велин Антонов8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
794Виктория Васкова8 класИсторияПоощрителна стипендия
795Анна Пенчева9 класХимияПоощрителна стипендия
796Анита Ичова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
797Петър Петров9 класХимияОсновна стипендия
798Йоан Стефанов9 класЛитератураПоощрителна стипендия
799Денислав Ангелов9 класИсторияПоощрителна стипендия
800Виктория Антонова9 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
801Йоана Йорданова9 класЛитератураИзключителна стипендия
802Кристиан Джелев9 класИсторияОсновна стипендия
803Ивелина Владова9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
804Пламена Димитрова9 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
805Кристофър Кирилов9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
806Цветелина Ганчовска9 класЛитератураОсновна стипендия
807Дениза Дурева9 класЛитератураПоощрителна стипендия
808Мартин Панов9 класИсторияОсновна стипендия
809Лъчезар Луканов9 класИсторияПоощрителна стипендия
810Адиле Асанкехайова9 класХимияПоощрителна стипендия
811Денка Колева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
812Симона Йорданова9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
813Джем Мустафа9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
814Дейвид Лавчев9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
815София Плачкова9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
816Илаф Хабаба9 клас Основна стипендия
817Теодор Орозов9 класИсторияОсновна стипендия
818Марина Иванова9 класМузикаОсновна стипендия
819Александър Габровски9 класЛитератураОсновна стипендия
820Наргес Машрафи9 клас Основна стипендия
821Нели Димитрова9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
822Вангелия Чорбаджийска9 класБиологияПоощрителна стипендия
823Александра Христова9 класБиологияПоощрителна стипендия
824Тенчо Костирев9 класИсторияОсновна стипендия
825Иван Манчев9 класБиологияПоощрителна стипендия
826Захра Машрафи9 клас Основна стипендия
827Божидар Цветков9 класИсторияОсновна стипендия
828Ферай Риза9 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
829Ина Георгиева9 класЛитератураОсновна стипендия
830Снежана Ковачева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
831Тереза Илиева9 класЛитератураПоощрителна стипендия
832Еманоела Минчева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
833Таня Борисова9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
834Лъчезар Вълчев9 класМатематикаОсновна стипендия
835Марта Карамфилова9 класМузикаОсновна стипендия
836Велислава Димитрова9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
837Генади Иванов9 класИсторияПоощрителна стипендия
838Добрин Башев9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
839Йоан Найденов9 класМатематикаОсновна стипендия
840Димка Нонкова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
841Никола Стайков9 класМатематикаОсновна стипендия
842Калояна Ангелова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
843Бояна Николова9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
844Никита Николова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
845Денислав Бончев9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
846Мая Трайчева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
847Светослава Стаматова9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
848Катерина Божилова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
849Петър Дюлгеров9 класМузикаОсновна стипендия
850Стефани Исакова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
851Катерина Костадинова9 класМатематикаПоощрителна стипендия
852Александра Андреева9 класБиологияПоощрителна стипендия
853Анна-Мария Дамянова9 класИсторияПоощрителна стипендия
854Валентина Блажева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
855Красимир Масларов9 класБиологияПоощрителна стипендия
856Борчин Иляз9 класЛитератураПоощрителна стипендия
857Петър Генчев9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
858Тереза Стефанова9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
859Шаная Дерменджиева9 класЛитератураПоощрителна стипендия
860Михаела Цокова9 класЛитератураОсновна стипендия
861Деян Милчев9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
862Пламена Манолакева9 класМузикаОсновна стипендия
863Неда Колева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
864Самина Демирова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
865Амина Бисерова9 класХимияОсновна стипендия
866Валерия Герганова9 класЛитератураОсновна стипендия
867Огняна Арабаджиева9 класМузикаПоощрителна стипендия
868Ася Атанасова9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
869Амира Емин9 класБиологияОсновна стипендия
870Кристиян Караасенов9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
871Христа Иванова9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
872Марк Томов9 класЕзикознаниеОсновна стипендия
873Стоян Малинин9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
874Пресияна Петрова9 класИсторияПоощрителна стипендия
875Ева Тодорова9 класИсторияОсновна стипендия
876Атанас Ников9 класЛитератураПоощрителна стипендия
877Александра Филипова9 класЛитератураПоощрителна стипендия