Класиране - I кръг в конкурс 2017/2018 учебна година

За да сте сигурни, че проверявате на правилното място, моля, изберете от лявото подменю "Класиране на ученици", след което от падащото меню изберете "Конкурс 2017/2018", а под него – „Първо класиране”.

Още за първото класиране прочетете тук.

Общо 877 резултата
ИмеКласПредметВид стипендия
1Валентин Вичев12 клас Основна стипендия
2Мартина Йорданова11 клас Изключителна стипендия
3Назира Макки11 клас Основна стипендия
4Муджтаба Юсуфи7 клас Основна стипендия
5Илаф Хабаба9 клас Основна стипендия
6Нур Осама8 клас Основна стипендия
7Иптисам Хасан12 клас Поощрителна стипендия
8Мустафа Хасан8 клас Поощрителна стипендия
9Наргес Машрафи9 клас Основна стипендия
10Захра Машрафи9 клас Основна стипендия
11Олга Волкова7 клас Основна стипендия
12Венци Цветков12 клас Поощрителна стипендия
13Нери Мутафова10 класБиологияОсновна стипендия
14Мариела Иванова12 класБиологияИзключителна стипендия
15Ивана Петрова10 класБиологияОсновна стипендия
16Дилян Косев11 класБиологияОсновна стипендия
17Ерик Димитров12 класБиологияОсновна стипендия
18Никол Христова12 класБиологияИзключителна стипендия
19Димитър Червенков11 класБиологияОсновна стипендия
20Екатерина Ватева12 класБиологияОсновна стипендия
21Айнур Сали12 класБиологияОсновна стипендия
22Ани Канатова11 класБиологияОсновна стипендия
23Павела Костова11 класБиологияПоощрителна стипендия
24Нели Игнатова10 класБиологияОсновна стипендия
25Николай Караиванов11 класБиологияОсновна стипендия
26Християн Динков8 класБиологияСпециална стипендия
27Лия Михалкова7 класБиологияОсновна стипендия
28Боян Вълев11 класБиологияПоощрителна стипендия
29Ванеса Славчева12 класБиологияОсновна стипендия
30Никол Гошова10 класБиологияПоощрителна стипендия
31Дойка Иванова10 класБиологияОсновна стипендия
32Киара Кръстева11 класБиологияОсновна стипендия
33Ветина Венкова11 класБиологияОсновна стипендия
34Цветелина Барийска7 класБиологияОсновна стипендия
35Адриана Николаева11 класБиологияПоощрителна стипендия
36Катина Кондова11 класБиологияОсновна стипендия
37Кристина Рашева11 класБиологияОсновна стипендия
38Десита Вълчева12 класБиологияОсновна стипендия
39Симона Николова11 класБиологияОсновна стипендия
40Йордан Василев12 класБиологияИзключителна стипендия
41Вангелия Чорбаджийска9 класБиологияПоощрителна стипендия
42Александра Христова9 класБиологияПоощрителна стипендия
43Иван Манчев9 класБиологияПоощрителна стипендия
44Бетина Дерменджиева12 класБиологияОсновна стипендия
45Ибрахим Ибрахимов8 класБиологияОсновна стипендия
46Мария Бабалиева10 класБиологияОсновна стипендия
47Йоана Чубриева11 класБиологияОсновна стипендия
48Мирослава Грозева11 класБиологияИзключителна стипендия
49Антония Цветкова11 класБиологияПоощрителна стипендия
50Росица Иванова12 класБиологияОсновна стипендия
51Невсе Уланова12 класБиологияПоощрителна стипендия
52Кристиян Борисов12 класБиологияОсновна стипендия
53Виктор Димитров10 класБиологияПоощрителна стипендия
54Елица Ганева8 класБиологияСпециална стипендия
55Иван Сакаджиев12 класБиологияОсновна стипендия
56Синди Иванова11 класБиологияОсновна стипендия
57Соня Цвяткова8 класБиологияПоощрителна стипендия
58Александра Андреева9 класБиологияПоощрителна стипендия
59Христиан Желязков10 класБиологияОсновна стипендия
60Елина Тодорова8 класБиологияОсновна стипендия
61Мария Петрова11 класБиологияПоощрителна стипендия
62Красимир Масларов9 класБиологияПоощрителна стипендия
63Габриела Младенова8 класБиологияОсновна стипендия
64Краси Хаджиев11 класБиологияОсновна стипендия
65Петя Кръстева11 класБиологияОсновна стипендия
66Исмигюл Хаджиеминова11 класБиологияОсновна стипендия
67Таня Стоянова12 класБиологияПоощрителна стипендия
68Силвина Дерменджиева11 класБиологияОсновна стипендия
69Георги Гоцев11 класБиологияОсновна стипендия
70Сайя Мирчева12 класБиологияОсновна стипендия
71Айше Бакал11 класБиологияПоощрителна стипендия
72Дарина Борисова11 класБиологияОсновна стипендия
73Надежда Стайкова7 класБиологияПоощрителна стипендия
74Амира Емин9 класБиологияОсновна стипендия
75Йордан Динев11 класБиологияОсновна стипендия
76Преслав Благоев12 класБиологияОсновна стипендия
77Aйлин Палазанова11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
78Невена Иванова12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
79Христина Шалева7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
80Симеон Тодорoв10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
81Илиян Тодоров12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
82Мирослав Пехлев10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
83Александра Владикин7 класГеография и икономикаОсновна стипендия
84Кирил Балдев10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
85Радослав Василев8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
86Ангелина Ангелова8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
87Георги Данов8 класГеография и икономикаОсновна стипендия
88Калина Анастасова12 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
89София Брънзелова7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
90Деница Иванова7 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
91Денислав Бончев9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
92Диян Христов10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
93Мелиса Шерифова12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
94Мария-Тияна Стойкова8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
95Риза Талиб10 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
96Ася Атанасова9 класГеография и икономикаОсновна стипендия
97Борислава Чотрева12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
98Красимир Калоянов11 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
99Пламен Миланов12 класГеография и икономикаОсновна стипендия
100Деляна Райкова10 класГеография и икономикаОсновна стипендия
101Велин Антонов8 класГеография и икономикаПоощрителна стипендия
102Теодора-Софи Енчева7 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
103Даниел Иванов8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
104Ирена Георгиева11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
105Ясен Дрънгов10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
106Еда Мехмедали12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
107Борис Пейчинов11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
108Симеон Игнатов12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
109Ивелина Чобанова11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
110Лия Стамболиева11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
111Христина Цонкова10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
112Калина Хаджиниколова11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
113Ферай Риза9 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
114Деница Йосифова12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
115Ангелина Ведерникова11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
116Тихомир Михайлов10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
117Виктор Калинов12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
118Ния Валентинова11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
119София Енчева10 класЕзикознаниеСпециална стипендия
120Борис Върбанов12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
121Сабиха Шанкова11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
122Никълъс Бринтнол10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
123Иван Иванов12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
124Синем Мюмюн12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
125Лиляна Котакова12 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
126Дарена Георгиева8 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
127Виктория Гарджева10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
128Никол Хайтова12 класЕзикознаниеОсновна стипендия
129Инна Хайтова10 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
130Христо Колев11 класЕзикознаниеОсновна стипендия
131Злата Кула10 класЕзикознаниеОсновна стипендия
132Марк Томов9 класЕзикознаниеОсновна стипендия
133Александра Сидерова11 класЕзикознаниеПоощрителна стипендия
134Даниела Кирилова12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
135Сезгин Илиев7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
136Николета Джингарова11 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
137Искра Романова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
138Йордан Виденов10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
139Александра Танева10 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
140Деница Симеонова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
141Виктория Ковачка12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
142Светослав Кръстев11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
143Мария Якимова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
144Ивелина Владова9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
145Добри Димитров12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
146Иван Янев11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
147Йоанна Митева10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
148Елица Кръстева7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
149Калина Иванова12 класИзобразително изкуствоСпециална стипендия
150Камелия Николова7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
151Ивайло Налбантов11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
152Денка Колева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
153Симона Йорданова9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
154Траяна Куманова7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
155Елия Иванова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
156Ивилина Петрова11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
157Алис Колева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
158Мириам Господинова10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
159Мира Джантова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
160Джем Мустафа9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
161Антония Гюруди10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
162Дейвид Лавчев9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
163София Плачкова9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
164Айлин Стефанова8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
165Илина Грозева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
166Вероника Тодорова8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
167Георги Янчев7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
168Марина Андровска10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
169Европа Ралева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
170Амбър Брадшоу7 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
171Лилия Колева7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
172Екатерина Волкова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
173Иван Иванов7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
174Дария Иванова-Разумова10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
175Мария Иванова-Разумова11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
176Димана Стойчева10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
177Анастасия Волкова11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
178Радослав Георгиев11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
179Явор Илиев10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
180Андреа Атанасова10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
181Мириан Методиева8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
182Галин Ковачев11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
183Снежана Ковачева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
184Елица Иванова8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
185Еманоела Минчева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
186Калина Илиева8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
187Таня Борисова9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
188Ралица Прокопиева11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
189Дионисий Марков11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
190Велислава Димитрова9 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
191Анабел Могадам12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
192Цвета Добрева12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
193Белослава Петкова7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
194Ирина Ивкина11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
195Тодор Рабаджийски12 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
196Бояна Николова9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
197Богдан Върбанов12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
198Ния Ценкова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
199Димитър Спасов10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
200Мая Трайчева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
201Виктория Митова10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
202Станислав Иванов8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
203Наталия Стоянова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
204Нели Иванова11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
205Светослава Стаматова9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
206Андрея Георгиева10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
207Амест Глнджян11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
208Симона Сотирова10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
209Цветелина Куманова11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
210Кристиана Кънева10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
211Ева Ханджиева12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
212Валентина Блажева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
213Петър Генчев9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
214Петър Кирчев11 класИзобразително изкуствоИзключителна стипендия
215Мария Арабска7 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
216Ивайло Койчев11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
217Евгения Паскалова12 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
218Деница Драганова8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
219Тони Бояджиева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
220Неда Колева9 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
221Арзу Мехмед8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
222Сава Хаджиминчев8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
223Божидара Топчиева11 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
224Ивет Иванова12 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
225Преслава Теллалова8 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
226Радина Емилова11 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
227Благовеста Нейчева10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
228Кирил Кацаров10 класИзобразително изкуствоПоощрителна стипендия
229Кристина Александрова8 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
230Марта Бояджиева10 класИзобразително изкуствоОсновна стипендия
231Симеон Балтаджиев11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
232Емил Костадинов10 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
233Иван Духов10 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
234Йоана Зелова11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
235Кирил Василев10 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
236Живко Киришев12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
237Радослав Димитров11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
238Найден Найденов11 класИнформатика и ИТИзключителна стипендия
239Добрин Башев9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
240Петър Цонев11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
241Бисер Атанасов11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
242Стефан Стефанов11 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
243Ивета Македонска12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
244Преслава Кузова12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
245Атанас Бобев7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
246Иван Иванов12 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
247Звездин Бесарабов11 класИнформатика и ИТСпециална стипендия
248Денислав Николов7 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
249Йордан Ганев11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
250Георги Мутафчиев11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
251Кирил Голов12 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
252Николета Мишева12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
253Стоян Малинин9 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
254Добромир Здравков12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
255Станислав Карев8 класИнформатика и ИТПоощрителна стипендия
256Кристиян Стоянов12 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
257Нели Минчева11 класИнформатика и ИТОсновна стипендия
258Преслава Христова12 класИсторияОсновна стипендия
259Елиан-Йоан Гоцев10 класИсторияОсновна стипендия
260Кристиян Аврамов10 класИсторияПоощрителна стипендия
261Денислав Ангелов9 класИсторияПоощрителна стипендия
262Мартин Ангелов12 класИсторияПоощрителна стипендия
263Веселина Чотрева12 класИсторияПоощрителна стипендия
264Алекс Димитров11 класИсторияОсновна стипендия
265Кристиан Джелев9 класИсторияОсновна стипендия
266Иван Василев10 класИсторияОсновна стипендия
267Даниел Влахов12 класИсторияПоощрителна стипендия
268Даниел Даскалов12 класИсторияОсновна стипендия
269Камен Граматиков12 класИсторияОсновна стипендия
270Георги Димитров7 класИсторияПоощрителна стипендия
271Севилай Салим7 класИсторияПоощрителна стипендия
272Ивелина Мондешка11 класИсторияПоощрителна стипендия
273Ангел Тодоров10 класИсторияИзключителна стипендия
274Каролина Христова8 класИсторияОсновна стипендия
275Константин-Денислав Иванов7 класИсторияОсновна стипендия
276Мартин Панов9 класИсторияОсновна стипендия
277Айрет Тербешева12 класИсторияПоощрителна стипендия
278Антония Тодорова11 класИсторияПоощрителна стипендия
279Йоана Стоянова10 класИсторияПоощрителна стипендия
280Надежда Борисова7 класИсторияОсновна стипендия
281Христо Палов11 класИсторияОсновна стипендия
282Иван Иванов8 класИсторияПоощрителна стипендия
283Лъчезар Луканов9 класИсторияПоощрителна стипендия
284Денимира Михова10 класИсторияПоощрителна стипендия
285Борис Борисов11 класИсторияОсновна стипендия
286Атанас Минчев11 класИсторияОсновна стипендия
287Теодор Бърдаров10 класИсторияОсновна стипендия
288Виктория Тотева8 класИсторияОсновна стипендия
289Димитър Николов7 класИсторияПоощрителна стипендия
290Симеон Марков8 класИсторияПоощрителна стипендия
291Цветелина Кръстева10 класИсторияПоощрителна стипендия
292Теодор Орозов9 класИсторияОсновна стипендия
293Тенчо Костирев9 класИсторияОсновна стипендия
294Ивайло Генчев11 класИсторияОсновна стипендия
295Октай Алиев11 класИсторияОсновна стипендия
296Елина Христова10 класИсторияОсновна стипендия
297Божидар Цветков9 класИсторияОсновна стипендия
298Янаки Кръстев10 класИсторияПоощрителна стипендия
299Генади Иванов9 класИсторияПоощрителна стипендия
300Анелина Асенова8 класИсторияПоощрителна стипендия
301Петя Петрова12 класИсторияОсновна стипендия
302Ангел Ефтимов11 класИсторияОсновна стипендия
303Александрина Славова8 класИсторияОсновна стипендия
304Николай Атанасов12 класИсторияПоощрителна стипендия
305Анна-Мария Дамянова9 класИсторияПоощрителна стипендия
306Емил Мирчев12 класИсторияИзключителна стипендия
307Румен Минчев12 класИсторияПоощрителна стипендия
308Алиса Петкова10 класИсторияОсновна стипендия
309Августин Денков11 класИсторияОсновна стипендия
310Тодор Митев11 класИсторияПоощрителна стипендия
311Гергана Кавалска7 класИсторияПоощрителна стипендия
312Гергана Милева7 класИсторияОсновна стипендия
313Георги Михайлов7 класИсторияОсновна стипендия
314Стефан Велев10 класИсторияОсновна стипендия
315Цвети-Слава Асенова11 класИсторияОсновна стипендия
316Елизабет Иванова7 класИсторияПоощрителна стипендия
317Радослав Кърнолски7 класИсторияПоощрителна стипендия
318Тахир Тахир10 класИсторияОсновна стипендия
319Стоян Трифонов11 класИсторияСпециална стипендия
320Иван Славов8 класИсторияОсновна стипендия
321Йоан Радоев7 класИсторияОсновна стипендия
322Иван Тенев12 класИсторияПоощрителна стипендия
323Пресияна Петрова9 класИсторияПоощрителна стипендия
324Ева Тодорова9 класИсторияОсновна стипендия
325Иван Козарев8 класИсторияОсновна стипендия
326Виктория Васкова8 класИсторияПоощрителна стипендия
327Илия Даскалов12 класИсторияОсновна стипендия
328Анита Ичова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
329Айсун Али8 класЛитератураПоощрителна стипендия
330Мерием Юмер7 класЛитератураОсновна стипендия
331Калина Димчева12 класЛитератураОсновна стипендия
332Мария Николова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
333Виктория Генчева11 класЛитератураОсновна стипендия
334Мария Великова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
335Елена Зоркова7 класЛитератураОсновна стипендия
336Сибел Джелилова12 класЛитератураОсновна стипендия
337Михаела Първанова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
338Дефне Димова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
339Астефия Бончева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
340Каролина Доспатлиева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
341Ивелина Митрева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
342Йоана Шомова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
343Йоан Стефанов9 класЛитератураПоощрителна стипендия
344Стилиана Ковачева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
345Станислава Веселинова12 класЛитератураОсновна стипендия
346Боян Янакиев11 класЛитератураПоощрителна стипендия
347Радостина Иванова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
348Иво Христов10 класЛитератураИзключителна стипендия
349Елица Камарашева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
350Мартина Тонева11 класЛитератураОсновна стипендия
351Манол Ружинов7 класЛитератураПоощрителна стипендия
352Йоана Йорданова9 класЛитератураИзключителна стипендия
353Йоана Русева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
354Ива Пискова11 класЛитератураОсновна стипендия
355Милица Михалева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
356Деница Методиева7 класЛитератураСпециална стипендия
357Ангелина Александрова12 класЛитератураИзключителна стипендия
358Мария Лилова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
359Косара Жекова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
360Емине Ахмедова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
361Аделина Христова11 класЛитератураОсновна стипендия
362Таня Мазнева11 класЛитератураОсновна стипендия
363Далия Терзиева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
364Александра Мукарева11 класЛитератураОсновна стипендия
365Магдалена Стоянова10 класЛитератураОсновна стипендия
366Ралица Никова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
367Лия Иванова11 класЛитератураСпециална стипендия
368Ивайла Маринова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
369Жени Каракашева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
370Цветелина Ганчовска9 класЛитератураОсновна стипендия
371Дениза Дурева9 класЛитератураПоощрителна стипендия
372Манка Кичикова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
373Габриела Дамянова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
374Мария Нешева12 класЛитератураОсновна стипендия
375Станимира Начева8 класЛитератураПоощрителна стипендия
376Кремена Чакърова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
377Глория Веселинова10 класЛитератураОсновна стипендия
378Ния-Сирма Петрова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
379Камелия Николова11 класЛитератураОсновна стипендия
380Виктория Ценова10 класЛитератураОсновна стипендия
381Елизабет Ангелова10 класЛитератураОсновна стипендия
382Вилияна Величкова11 класЛитератураОсновна стипендия
383Мина Бонева11 класЛитератураОсновна стипендия
384Гергана Рускова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
385Васил Минков12 класЛитератураОсновна стипендия
386Яница Стойкова12 класЛитератураСпециална стипендия
387Марина Михайлова12 класЛитератураОсновна стипендия
388Елена Вутова8 класЛитератураПоощрителна стипендия
389Деница Русева10 класЛитератураОсновна стипендия
390Михаела Тимофеева11 класЛитератураОсновна стипендия
391Станислава Димитрова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
392Цветалина Цветанова12 класЛитератураОсновна стипендия
393Камелия Манчева12 класЛитератураОсновна стипендия
394Кристина Секулоска10 класЛитератураОсновна стипендия
395Гергана Васева10 класЛитератураОсновна стипендия
396Бояна Груева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
397Иванела Сиракова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
398Аксения Иванова11 класЛитератураОсновна стипендия
399Ванина Кузова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
400Мия Димитрова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
401Янулка Киримова12 класЛитератураОсновна стипендия
402Любомира Димитрова10 класЛитератураОсновна стипендия
403Лияна Донева11 класЛитератураОсновна стипендия
404Ажда Юсеин10 класЛитератураОсновна стипендия
405Маргарита Петрова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
406Милка Люцова12 класЛитератураОсновна стипендия
407Елица Сиракова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
408София Петрова11 класЛитератураОсновна стипендия
409Калина Ванева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
410Светозара Божилова11 класЛитератураОсновна стипендия
411Мария Станоева12 класЛитератураОсновна стипендия
412Радослав Смаилов12 класЛитератураОсновна стипендия
413Давид Иванов12 класЛитератураОсновна стипендия
414Виктория Иванова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
415Радост Туджарска12 класЛитератураОсновна стипендия
416Васил Рахнев7 класЛитератураПоощрителна стипендия
417Георгия Сусуркова11 класЛитератураИзключителна стипендия
418Веселина Димитрова11 класЛитератураОсновна стипендия
419Севда Хасан10 класЛитератураОсновна стипендия
420Александър Габровски9 класЛитератураОсновна стипендия
421Таня Сейкова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
422Вероника Миткова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
423Катя Либяховска12 класЛитератураОсновна стипендия
424Ивана Янева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
425Недялка Недялкова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
426Михаил Митев12 класЛитератураОсновна стипендия
427Владимир Илиев12 класЛитератураОсновна стипендия
428Стоян Андреев7 класЛитератураОсновна стипендия
429Руска Николова11 класЛитератураОсновна стипендия
430Силвия Гичева11 класЛитератураОсновна стипендия
431Кристиян Попов11 класЛитератураОсновна стипендия
432Жанин Ал-Шаргаби11 класЛитератураСпециална стипендия
433Светослав Стойчев12 класЛитератураОсновна стипендия
434Мерлин Мехмед12 класЛитератураОсновна стипендия
435Борислава Николова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
436Любомира Ангелова8 класЛитератураПоощрителна стипендия
437Галя Додова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
438Снежана Стоянова10 класЛитератураОсновна стипендия
439Елена Таракова12 класЛитератураОсновна стипендия
440Йоанна Стефанова10 класЛитератураОсновна стипендия
441Ели Кирова11 класЛитератураОсновна стипендия
442Елиф Даргут10 класЛитератураПоощрителна стипендия
443Йорданка Василева12 класЛитератураОсновна стипендия
444Ваня Иванова10 класЛитератураОсновна стипендия
445Виктория Василева12 класЛитератураОсновна стипендия
446Денислав Димитров7 класЛитератураОсновна стипендия
447Маряна Стоянова12 класЛитератураОсновна стипендия
448Василка Христова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
449Инна Димитрова7 класЛитератураОсновна стипендия
450Елена Паскалева11 класЛитератураОсновна стипендия
451Иванна Иванова7 класЛитератураОсновна стипендия
452Румяна Димитрова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
453Елена Башева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
454Мираела Казанджиева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
455Васил Илиев8 класЛитератураПоощрителна стипендия
456Кристина Пеева12 класЛитератураИзключителна стипендия
457Атанаска Джоголанова12 класЛитератураСпециална стипендия
458Даяна Кирова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
459Нели Делева7 класЛитератураОсновна стипендия
460Елена Генчева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
461Боян Пенев7 класЛитератураПоощрителна стипендия
462Христина Иларионова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
463Илиана Миладинова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
464Милена Милчева11 класЛитератураОсновна стипендия
465Демяна Йосифова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
466Йоана Захариева11 класЛитератураСпециална стипендия
467Ина Георгиева9 класЛитератураОсновна стипендия
468Ивайло Костадинов8 класЛитератураОсновна стипендия
469Стефани Петрова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
470Мария Кокова11 класЛитератураОсновна стипендия
471Тереза Илиева9 класЛитератураПоощрителна стипендия
472Ирина Благоева8 класЛитератураОсновна стипендия
473Николина Апостолова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
474Надежда Калоферова11 класЛитератураСпециална стипендия
475Мария Куманова8 класЛитератураОсновна стипендия
476Ванеса Димитрова12 класЛитератураОсновна стипендия
477Роберта Димитрова12 класЛитератураОсновна стипендия
478Калина Екова11 класЛитератураСпециална стипендия
479Пънар Ваид12 класЛитератураСпециална стипендия
480Мартин Лозанов7 класЛитератураОсновна стипендия
481Ани Попова10 класЛитератураОсновна стипендия
482Борис Дечев12 класЛитератураПоощрителна стипендия
483Александра Устамитева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
484Севил Решад11 класЛитератураПоощрителна стипендия
485Елица Савова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
486Деница Младенова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
487Ивана Сиракова12 класЛитератураОсновна стипендия
488Илияна Симеонова12 класЛитератураОсновна стипендия
489Анна-Мария Донова12 класЛитератураОсновна стипендия
490Сияна Василева10 класЛитератураОсновна стипендия
491Димка Нонкова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
492Йоана Георгиева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
493Теа Илиева7 класЛитератураПоощрителна стипендия
494Моника Бояджиева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
495Любен Труйков12 класЛитератураПоощрителна стипендия
496Никола Пейков12 класЛитератураИзключителна стипендия
497Мартин Дилов10 класЛитератураОсновна стипендия
498Ралица Манолова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
499Мартин Благоев11 класЛитератураОсновна стипендия
500Мартина Тодорова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
501Кристина Цачева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
502Божидар Кузманов12 класЛитератураОсновна стипендия
503Калояна Ангелова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
504Вероника Митрова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
505Нехсат Хасан10 класЛитератураПоощрителна стипендия
506Божидара Панайотова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
507Радена Цонева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
508Яна Стаменова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
509Мая Дичева11 класЛитератураОсновна стипендия
510Никита Николова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
511Павлин Димитров10 класЛитератураПоощрителна стипендия
512Мария Бойчева10 класЛитератураОсновна стипендия
513Цветина Георгиева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
514Пламена Георгиева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
515Невена Андонова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
516Йоан Василев10 класЛитератураПоощрителна стипендия
517Дарина Дилова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
518Елина Симеонова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
519Нанси Соуейд12 класЛитератураПоощрителна стипендия
520Димана Петкова11 класЛитератураОсновна стипендия
521Стела Попова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
522Катерина Божилова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
523Семра Кешиф11 класЛитератураПоощрителна стипендия
524Снежана Григорова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
525Александра Пъшева11 класЛитератураПоощрителна стипендия
526Стефани Исакова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
527Миглена Богданова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
528Деница Бъчварова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
529Ваня Гривова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
530Йоана Борисова11 класЛитератураОсновна стипендия
531Десислава Динчева11 класЛитератураОсновна стипендия
532Димана Манчева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
533Емануил Мавродиев12 класЛитератураОсновна стипендия
534Теодора Христова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
535Михаела Атанасова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
536Нели Млъчкова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
537Мария Петкова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
538Васил Анастасов12 класЛитератураОсновна стипендия
539Кристиян Делчев12 класЛитератураОсновна стипендия
540Катерина Желева12 класЛитератураОсновна стипендия
541Тихомир Проданов12 класЛитератураПоощрителна стипендия
542Константин Михайлов8 класЛитератураПоощрителна стипендия
543Галена Косева11 класЛитератураОсновна стипендия
544Мария Тончева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
545Вяра Андонова7 класЛитератураОсновна стипендия
546Наталия Димитрова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
547Боряна Трайчева11 класЛитератураОсновна стипендия
548Цветелина Терзиева12 класЛитератураОсновна стипендия
549Николина Димитрова10 класЛитератураОсновна стипендия
550Десислава Колева12 класЛитератураОсновна стипендия
551Деница Иванова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
552Елица Бояджиева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
553Галина Вълчева11 класЛитератураСпециална стипендия
554Борчин Иляз9 класЛитератураПоощрителна стипендия
555Медина Ушева7 класЛитератураОсновна стипендия
556Ива Узунова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
557Йоанна Якимова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
558Василена Коларова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
559Шаная Дерменджиева9 класЛитератураПоощрителна стипендия
560Иванина Минкова10 класЛитератураОсновна стипендия
561Михаела Цокова9 класЛитератураОсновна стипендия
562Александра Иванова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
563Даяна Спиридонова11 класЛитератураОсновна стипендия
564Екатерина Тонова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
565Валентина Горанова11 класЛитератураОсновна стипендия
566Габриела Владимирова8 класЛитератураПоощрителна стипендия
567Христина Франгова8 класЛитератураОсновна стипендия
568Самина Демирова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
569Ива Станева12 класЛитератураОсновна стипендия
570Даяна Тодорова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
571Зинети Йетим12 класЛитератураОсновна стипендия
572Маргарита Паскалева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
573Валерия Герганова9 класЛитератураОсновна стипендия
574Веселина Гергишанова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
575Габриела Николова11 класЛитератураОсновна стипендия
576Калина Дикова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
577Сабел Башева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
578Станислав Петров11 класЛитератураПоощрителна стипендия
579Димана Радева11 класЛитератураОсновна стипендия
580Алехандра Петрова8 класЛитератураОсновна стипендия
581Сабел Гератлиева11 класЛитератураОсновна стипендия
582Карина Тонева12 класЛитератураПоощрителна стипендия
583Катрин Тодорова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
584Мария-Йоана Донкова11 класЛитератураОсновна стипендия
585Димитър Койчев10 класЛитератураПоощрителна стипендия
586Симона Събчева8 класЛитератураПоощрителна стипендия
587Ралица Райкова12 класЛитератураИзключителна стипендия
588Ангела Ангелова12 класЛитератураСпециална стипендия
589Силвия Николова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
590Гергана Цветанова12 класЛитератураИзключителна стипендия
591Василена Белева11 класЛитератураСпециална стипендия
592Цветелина Божурска11 класЛитератураОсновна стипендия
593Анна-Мария Балабанова12 класЛитератураИзключителна стипендия
594Натали Арпаджиян10 класЛитератураОсновна стипендия
595Трифон Аврамов11 класЛитератураПоощрителна стипендия
596Севастиян Санков8 класЛитератураОсновна стипендия
597Сюзън Гератлиева11 класЛитератураОсновна стипендия
598Ива Денизова12 класЛитератураПоощрителна стипендия
599Венета Драгнева12 класЛитератураОсновна стипендия
600Николета Стефанова11 класЛитератураОсновна стипендия
601Кирилка Гогушева10 класЛитератураПоощрителна стипендия
602Неда Нешева12 класЛитератураОсновна стипендия
603Ива Стоянова8 класЛитератураОсновна стипендия
604Петя Иванова10 класЛитератураПоощрителна стипендия
605Данаил Янчев12 класЛитератураОсновна стипендия
606Иванка Петрова8 класЛитератураПоощрителна стипендия
607Атанас Ников9 класЛитератураПоощрителна стипендия
608Мелиса Маджирова7 класЛитератураПоощрителна стипендия
609Руслана Папулова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
610Александра Филипова9 класЛитератураПоощрителна стипендия
611Михаела Божилова11 класЛитератураПоощрителна стипендия
612Румен Асенов12 класЛитератураПоощрителна стипендия
613Андрей Върбанов12 класМатематикаОсновна стипендия
614Ани Пендашева12 класМатематикаОсновна стипендия
615Калоян Кутийски11 класМатематикаОсновна стипендия
616Таня Христова11 класМатематикаОсновна стипендия
617Магдалена Неделчева11 класМатематикаСпециална стипендия
618Адриана Райкова10 класМатематикаОсновна стипендия
619Божидар Минков10 класМатематикаПоощрителна стипендия
620Цветелина Стефанова10 класМатематикаОсновна стипендия
621Доан Шакир10 класМатематикаОсновна стипендия
622Андриян Александров12 класМатематикаОсновна стипендия
623Свилен Василев8 класМатематикаПоощрителна стипендия
624Иван Кабаджов12 класМатематикаПоощрителна стипендия
625Димитър Чакъров10 класМатематикаСпециална стипендия
626Даница Костова7 класМатематикаОсновна стипендия
627Марина Господинова7 класМатематикаОсновна стипендия
628Ивайло Кънчев7 класМатематикаОсновна стипендия
629Любослав Станков7 класМатематикаПоощрителна стипендия
630Боян Райков7 класМатематикаОсновна стипендия
631Димитър Пандев8 класМатематикаОсновна стипендия
632Ивайло Петров12 класМатематикаИзключителна стипендия
633Веселина Герова12 класМатематикаПоощрителна стипендия
634Мария Палашева10 класМатематикаОсновна стипендия
635Иван Иванов10 класМатематикаОсновна стипендия
636Лъчезар Вълчев9 класМатематикаОсновна стипендия
637Константин Гаров12 класМатематикаОсновна стипендия
638Таня Оцетарова12 класМатематикаОсновна стипендия
639Вероника Попова10 класМатематикаПоощрителна стипендия
640Добрин Бараков10 класМатематикаИзключителна стипендия
641Василена Цветанова10 класМатематикаСпециална стипендия
642Мария Кирилова7 класМатематикаПоощрителна стипендия
643Георги Горанов7 класМатематикаОсновна стипендия
644Христо Добриков11 класМатематикаСпециална стипендия
645Евгени Кайряков10 класМатематикаОсновна стипендия
646Пламен Иванов11 класМатематикаОсновна стипендия
647Йоан Найденов9 класМатематикаОсновна стипендия
648Кристиян Вълов12 класМатематикаПоощрителна стипендия
649Елена Гарова8 класМатематикаОсновна стипендия
650Десислава Желязкова12 класМатематикаПоощрителна стипендия
651Христо Добрев12 класМатематикаОсновна стипендия
652Никола Стайков9 класМатематикаОсновна стипендия
653Чавдар Лалов11 класМатематикаИзключителна стипендия
654Туан Нгуен12 класМатематикаОсновна стипендия
655Мирослав Ламбрев12 класМатематикаОсновна стипендия
656Сиел Шефкетова12 класМатематикаОсновна стипендия
657Катерина Костадинова9 класМатематикаПоощрителна стипендия
658Ангел Райчев8 класМатематикаПоощрителна стипендия
659Людмила Павлова12 класМатематикаОсновна стипендия
660Мардирос Овагемян10 класМатематикаОсновна стипендия
661Ива Иванова11 класМатематикаСпециална стипендия
662Веселин Стефанов11 класМатематикаОсновна стипендия
663Симеон Стойчев7 класМатематикаОсновна стипендия
664Орлин Кучумбов11 класМатематикаОсновна стипендия
665Есин Шакир10 класМатематикаПоощрителна стипендия
666Благой Симандов7 класМатематикаОсновна стипендия
667Елеонора Иванова8 класМузикаОсновна стипендия
668Богомила Цекова12 класМузикаИзключителна стипендия
669Тереза Христова7 класМузикаОсновна стипендия
670Светлана Великова11 класМузикаОсновна стипендия
671Стелиана Тенева11 класМузикаОсновна стипендия
672Марина Иванова9 класМузикаОсновна стипендия
673Здравко Стефанов11 класМузикаОсновна стипендия
674Жанета Пейна7 класМузикаОсновна стипендия
675Михаела Хиткова10 класМузикаПоощрителна стипендия
676Илиян Червенски12 класМузикаОсновна стипендия
677Катерина Радева8 класМузикаПоощрителна стипендия
678Симеон Шиндаров12 класМузикаОсновна стипендия
679Даринела Вангелова8 класМузикаОсновна стипендия
680Александър Зайранов10 класМузикаОсновна стипендия
681Биляна Динкова7 класМузикаОсновна стипендия
682Диана Димитрова10 класМузикаИзключителна стипендия
683Илина Михова10 класМузикаПоощрителна стипендия
684Марта Карамфилова9 класМузикаОсновна стипендия
685Меглена Костова10 класМузикаПоощрителна стипендия
686Николай Маринов10 класМузикаИзключителна стипендия
687Петър Чернокожев10 класМузикаПоощрителна стипендия
688Габриел Славчев8 класМузикаПоощрителна стипендия
689Ема Янчева7 класМузикаОсновна стипендия
690Деметра Григорова12 класМузикаИзключителна стипендия
691Георги Чиколов8 класМузикаИзключителна стипендия
692Борис Биков7 класМузикаОсновна стипендия
693Виктория Маринова8 класМузикаОсновна стипендия
694Георги Димитров11 класМузикаОсновна стипендия
695Теодор Пазов12 класМузикаИзключителна стипендия
696Александрина Кушинчанова10 класМузикаПоощрителна стипендия
697Георги Василев11 класМузикаИзключителна стипендия
698Симеон Симеонов12 класМузикаПоощрителна стипендия
699Петър Дюлгеров9 класМузикаОсновна стипендия
700Мария Хубенова7 класМузикаОсновна стипендия
701Сияна Калоянова12 класМузикаОсновна стипендия
702Волен Димитров11 класМузикаОсновна стипендия
703Пламена Манолакева9 класМузикаОсновна стипендия
704Борис Петков12 класМузикаИзключителна стипендия
705Огняна Арабаджиева9 класМузикаПоощрителна стипендия
706Александрина Попова12 класМузикаОсновна стипендия
707Велислава Стефанова7 класМузикаОсновна стипендия
708Веселина Петрова7 класМузикаПоощрителна стипендия
709Лора Маркова8 класМузикаОсновна стипендия
710Илин Папазян12 класМузикаОсновна стипендия
711Богдан Косев11 класМузикаОсновна стипендия
712Димана Крумова7 класМузикаОсновна стипендия
713Калина Райчева12 класПсихологияСпециална стипендия
714Катерина Джоуид11 класПсихологияОсновна стипендия
715Михаела Иванова10 класПсихологияПоощрителна стипендия
716Светлина Ангелова12 класПсихологияОсновна стипендия
717Доника Богданова11 класПсихологияПоощрителна стипендия
718Наталия Якимова11 класПсихологияПоощрителна стипендия
719Селин Камбер10 класПсихологияОсновна стипендия
720Мария Благоева11 класПсихологияПоощрителна стипендия
721Диана Георгиева10 класПсихологияОсновна стипендия
722Анастасия Радева10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
723Валерия Върбанова11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
724Десислава Василева12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
725Катерина Петрова12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
726Виктория Антонова9 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
727Аксу Осман12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
728Пламена Димитрова9 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
729Бояна Никова11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
730Петър Василев10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
731Силвия Иванова12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
732Пламен Генов10 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
733Никола Куцев10 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
734Анна-Мария Велинова11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
735Стефани Иванова11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
736Гергана Маринова12 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
737Антония Ганева10 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
738Христа Петкова11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
739Надежда Иванова11 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
740Кристияна Кръстева11 класТетрално и филмово изкуствоПоощрителна стипендия
741Виктория Панайотова8 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
742Теодор Каракачанов12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
743Жулиета Василева12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
744Мариян Горцев11 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
745Константина Георгиева12 класТетрално и филмово изкуствоСпециална стипендия
746Мария Бенчева12 класТетрално и филмово изкуствоОсновна стипендия
747Моника Йотова12 класТетрално и филмово изкуствоИзключителна стипендия
748Христо Тончев12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
749Рая Манчева12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
750Любомир Шойлев11 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
751Димитър Цонев11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
752Христо Конакчиев12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
753Али Хасан12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
754Катерина Костова11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
755Ирина Христова12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
756Али-Джан Али12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
757Александър Проданов8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
758Калоян Ботев11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
759Симона Стоянова12 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
760Кристофър Кирилов9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
761Александър Георгиев12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
762Никола Йорданов11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
763Стефани Йорданчева11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
764Иван Ганев12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
765Муамер Мехмед8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
766Маргарита Андреева11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
767Александър Глушков8 класФизика и астрономияОсновна стипендия
768Ириней Василев10 класФизика и астрономияОсновна стипендия
769Юлиян Тасев11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
770Нели Димитрова9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
771Мария Минчева10 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
772Станислава Денева11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
773Ирина Куртева12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
774Климент Костов11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
775Мартина Георгиева11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
776Георги Васев11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
777Силви Койчева11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
778Силвия Лацева12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
779Константин Мъгев11 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
780Иван Друмев8 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
781Михаил Георгиев12 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
782Елена Стоева12 класФизика и астрономияОсновна стипендия
783Емануел Тонев11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
784Жулиен Попов7 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
785Тереза Стефанова9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
786Даниел Бумбалов10 класФизика и астрономияИзключителна стипендия
787Деян Милчев9 класФизика и астрономияПоощрителна стипендия
788Георги Александров11 класФизика и астрономияОсновна стипендия
789Кристиян Караасенов9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
790Христа Иванова9 класФизика и астрономияОсновна стипендия
791Светослава Стоянова11 класФилософияПоощрителна стипендия
792Ивелин Георгиев12 класФилософияОсновна стипендия
793Красимира Рангелова11 класФилософияПоощрителна стипендия
794Радина Илиева12 класФилософияОсновна стипендия
795Елонка Харизанова12 класФилософияОсновна стипендия
796Руси Карарусинов11 класФилософияОсновна стипендия
797Елена Райкова11 класФилософияСпециална стипендия
798Снежана Илиева11 класФилософияПоощрителна стипендия
799Виктория Мандова10 класФилософияПоощрителна стипендия
800Виктория Георгиева12 класФилософияПоощрителна стипендия
801Светозара Съйкова12 класФилософияОсновна стипендия
802Румяна Панджарова12 класФилософияПоощрителна стипендия
803Марта Траянова12 класФилософияПоощрителна стипендия
804Елван Емурла12 класФилософияОсновна стипендия
805Веселин Василев11 класФилософияОсновна стипендия
806Петя Стоянова12 класФилософияОсновна стипендия
807Хусние Дормуш12 класФилософияОсновна стипендия
808Майа Кръстанова12 класФилософияОсновна стипендия
809Венцислава Георгиева11 класФилософияПоощрителна стипендия
810Дамян Михайлов12 класФилософияИзключителна стипендия
811Анна Дикелова12 класФилософияОсновна стипендия
812Валентина Клисарска12 класФилософияПоощрителна стипендия
813Мариела Бушева10 класФилософияОсновна стипендия
814Симона Петрова12 класФилософияОсновна стипендия
815Йордан Кюркчийски12 класФилософияОсновна стипендия
816Ралица Шайкова11 класФилософияОсновна стипендия
817Виктория Янкова11 класФилософияПоощрителна стипендия
818Мария Фроликова12 класФилософияОсновна стипендия
819Ангел Димитров11 класФилософияОсновна стипендия
820Мартин Мирчев11 класФилософияСпециална стипендия
821Неда Шишманова12 класФилософияПоощрителна стипендия
822Велислава Гагова11 класФилософияПоощрителна стипендия
823Митко Татаров11 класФилософияОсновна стипендия
824Васил Янакиев11 класФилософияОсновна стипендия
825Ирена Асенова11 класФотографияОсновна стипендия
826Станислав Стоянов12 класФотографияОсновна стипендия
827Радослав Свирецов11 класФотографияСпециална стипендия
828Гергана Кирилова11 класФотографияПоощрителна стипендия
829Димитър Чоторов10 класФотографияПоощрителна стипендия
830Емре Веждиев8 класФотографияПоощрителна стипендия
831Габриела Илиева11 класФотографияОсновна стипендия
832Нелина Стойкова10 класФотографияПоощрителна стипендия
833Габриела Делчева11 класФотографияОсновна стипендия
834Мария-Антонина Йовчева12 класФотографияПоощрителна стипендия
835Габриела Пенкова12 класФотографияПоощрителна стипендия
836Ивайло Божилов12 класФотографияОсновна стипендия
837Димитър Бойкинов10 класФотографияОсновна стипендия
838Камелия Аджеларова12 класФотографияПоощрителна стипендия
839Марина Иванова12 класФотографияОсновна стипендия
840Василена Цачева12 класФотографияОсновна стипендия
841Ния Янева12 класФотографияПоощрителна стипендия
842Стела Спасова12 класФотографияОсновна стипендия
843Стефан Стефанов12 класФотографияПоощрителна стипендия
844Юмер Юмеров8 класФотографияОсновна стипендия
845Жулиета Иванова12 класФотографияОсновна стипендия
846Анна Пенчева9 класХимияПоощрителна стипендия
847Петър Петров9 класХимияОсновна стипендия
848Зоя Ксенофонова12 класХимияОсновна стипендия
849Мила Иванова10 класХимияПоощрителна стипендия
850Еркан Моллов12 класХимияОсновна стипендия
851Ивена Сребчева10 класХимияОсновна стипендия
852Тина-Мария Бурова11 класХимияОсновна стипендия
853Емира Маданска10 класХимияОсновна стипендия
854Адиле Асанкехайова9 класХимияПоощрителна стипендия
855Йоана Чорбаджийска12 класХимияОсновна стипендия
856Айлин Мусова12 класХимияОсновна стипендия
857Албена Хаджиева11 класХимияПоощрителна стипендия
858Емине Калвичева12 класХимияОсновна стипендия
859Джанер Башчобанов11 класХимияОсновна стипендия
860Гергана Сотирова12 класХимияОсновна стипендия
861Мериам Старевска8 класХимияОсновна стипендия
862Валерия Богданова12 класХимияОсновна стипендия
863Антон Станков11 класХимияПоощрителна стипендия
864Полина Фотева11 класХимияОсновна стипендия
865Петя Цветкова11 класХимияОсновна стипендия
866Ренета Карова12 класХимияОсновна стипендия
867Екатерина Георгиева10 класХимияОсновна стипендия
868Даяна Илиева11 класХимияОсновна стипендия
869Амина Бисерова9 класХимияОсновна стипендия
870Джихан Жевжедов12 класХимияИзключителна стипендия
871Аниса Емин8 класХимияОсновна стипендия
872Селин Кайлитска8 класХимияОсновна стипендия
873Ахмед Караахмедов12 класХимияОсновна стипендия
874Кадрие Адем11 класХимияСпециална стипендия
875Андрей Иванов7 класХимияОсновна стипендия
876Вероника Тодорова10 класХимияОсновна стипендия
877Надя Гадирова11 класХимияПоощрителна стипендия